نمایندگی تعمیرات سامسونگ

در مرکز تخصصی تعمیر آنلاین تعمیرات مختلف و سرویس های تمامی مدل های  لوازم خانگی سامسونگ مثل: یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر، انواع مدل های لباسشویی، ماشین ظرفشویی های جدید و قدیمی سامسونگ، انوع کولر گازی ها، مایکروفر، فر های سامسونگ، اجاق گاز و تمامی مدل های تلویزیون در خانه شما همشهریان عزیر انجام می شود و همچنین رفع مشکلات لوازم کوچکتر مثل جاروبرقی، جارو های باطری دار، وسیله تصفیه هوا، بلندگو های سامسونگ و لوازمی از این دست در مراکز تعمیرات تعمیر آنلاین که واقع در تمامی نقاط تهران می باشد، تعمیر خواهند گردید.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

قطعه های قابل فروش و رفع مشکلات صورت پذیرفته به وسیله تعمیر آنلاین همگی شامل گارانتی شش ماهه تا یکساله خواهند بود تا خیال شما از همه نظر آسوده باشد. همچنین این مجموعه تعمیر آنلاین دارای پشتیبانی شبانه روزی و هفت روز هفته هم هست، در نتیجه در صورت موقعیت مشکل دار شدن هر یک از لوازم خانگی این شرکت، شما عزیزان این امکان را دارید تا در هر ساعت از شبانه روز از سرویس رفع مشکلات تعمیر آنلاین بهره ببرید.

نمایندگی مشکل یابی سامسونگ

مجموعه تعمیر آنلاین افتخار این را دارد که مدت زمان بسیار زیادی به شما همشهریان عزیز ، در زمینه تولیدات شرکت سامسونگ خدمات رسانی صورت داده است و با فرستادن سریع متخصصین مجرب و حرفه ای که سالیان بیشماری را بشکل کاملا تخصصی به رفع مشکلات لوازم خانگی برند سامسونگ پرداخته اند تلاش در بدست آوردن رضایت بالای شما عزیزان را داشته است .

اما بیان این مطلب مهم ضروری است که تعمیر آنلاین به هیچ وجه خود را به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات برند سامسونگ معرفی نخواهیم کرد و تاکید داریم که تعمیر آنلاین به عنوان تعمیرگاه حرفه ای رفع مشکلات تمام برندهای لوازم خانگی از جمله سامسونگ با داشتن مجوز های مورد نیاز از اتحادیه های تعمیرات کشوری آماده ارائه سرویس های تخصصی به شما عزیزان است.

ویژگی های تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ بوسیله تعمیر آنلاین

  • سرویس پر سرعت : تعمیرات تعداد زیادی از دستگاه ها باید هرچه فوری تر صورت بپذیرد، همچنین برای پیشگیری از مشکل دار شدن و یا خسارت زیادتر، باید فورا متخصصین تعمیرات تعمیر آنلاین دستگاه شما را چک کند. سرویس های سریع و سر وقت یکی از پر اهمیت ترین اهداف و وظایف تعمیر آنلاین می باشد.
  • تعمیر دستگاه در منزل بدون جا به جایی : برای رفع تمامی مشکلات دستگاه دیگر احتیاجی نخواهد بود تا از منزل خارج شوید و یا مشکل سرسام آور جابه جایی وسیله خود را داشته باشید.متخصصین تعمیر آنلاین دستگاه شما را در منزل و بدون جا به جایی تعمیر خواهند کرد.
  • ارائه ی سرویس های تخصصی در همان روز یا رزرو برای زمانی دیگر : اگر وسیله شما دچار مشکل گردید اما در همان روز اصلا زمان کافی را نداشتید تا تعمیر کار به خانه شما بیاید، این امکان را خواهید داشت تا هماهنگ کنید تا وسیله شما در انتهای شب یا در زمان دیگر یا هر روزی که شخصا علاقه دارید، رفع مشکل گردد.
  • آن تایم بودن تکنسین ها ی تعمیر آنلاین: متخصصین تعمیر آنلاین پس از ثبت سفارش و پیش از مراجعه حضوری به خانه شما، برای هماهنگی نهایی و دقیق تر با شما در ارتباط خواهند بود تا همه چیز بر طبق پلن شما جلو برود و زمان با ارزش شما ازبین نرود و متخصصین تعمیر آنلاین دقیقا سر ساعت در منزل شما حاضر می شوند.
  • دریافت مبلغ تعمیرات ، کاملا منصفانه : هزینه های قابل پرداخت برای شما در تعمیر آنلاین، بر طبق نرخ مصوب اتحادیه است و کلیه مبالغ زیر نظارات متخصصین مجموعه چک و بررسی می گردد، در نتیجه از پایین بودن و صحیح بودن قیمت ها اطمینان داشته باشید.
  • همکاری با متخصصین حرفه ای و نامبر وان : کلیه کارشناسان تعمیر آنلاین همگی اشخاص کاملا آموزش دیده و با تجربه ای هستند که مشکل ترین آزمون های رفع مشکلات دستگاه های سامسونگ را سپری گرده اند و توانایی این را دارند که پیچیده ترین مشکلات در دستگاه شما را به سادگی تمام بر طرف نمایند.
  • ارائه ی گارانتی معتبر سرویس ها : پس از اتمام عملیات تعمیرات دستگاه شما از طرف تعمیر آنلاین به مدت شش ماه خدمات رایگان پس از فروش ارائه می شود. و اگر هر موردی برای دستگاه شما رخ داد، تعمیر آنلاین بدون دریافت هزینه وسیله مورد نظر شما را مجدد تعمیر خواهد کرد.
  • ثبت سفارش بشکل 24 ساعته : شما اسن امکان را دارید تا به صورت دائمی با استفاده از ارتباط تلفنی و آنلاین سفارش خود را به ما اعلام نمائید تا فرا توسط کارشناسان ما بررسی گردد.
پروسه تماس و ثبت درخواست رفع مشکلات لوازم خانگی برند سامسونگ

پروسه برقراری ارتباط تعمیر وسیله سامسونگ شما و روش ثبت درخواست کارشناس تعمیرات بسیار ساده است. شما این امکان را دارید تا به شکل تحت وب مشخصات و نوع مشکل وسیله مورد نظر را در سایت تعمیر آنلاین ثبت کنید و پس از ثبت اطلاعات، متخصصین ما پس از چند دقیقه برای هماهنگی کامل با شما ارتباط تلفنی یا واتساپی برقرار خواهد کرد.

و یا این که می توانید به شکل تلفنی با دفاتر تعمیر آنلاین در 5 نقطه اصلی تهران صحبت کنید و مشکل دستگاه را اعلام نمائید تا برای شما متخصص فرستاده شود. بعد از آن تکنسین مربوطه برای هماهنگی دقیق ساعت با شما تماس خواهد گرفت و در زمان معین شده به منزل شما مراجعه می کند. پس از چک کردن دقیق دستگاه، هزینه ی تعمیرات به شما اعلام خواهد شد و اگر شما با مبلغ اعلام شده مشکلی نداشته باشید و مورد تائید شما باشد، رفع ایرادات سریعا انجام می شود و پس از اتمام کار و دریافت خدمات پس از فروش، شما می توانید به شکل نقدی و یا به صورت برخط یا از طریق کارت خوان همراه تکنسین، هزینه را پرداخت نمائید. 

بیشتر بخوانید : تعمیر یخچال در محل