سپتامبر 4, 2022

علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی

علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی

علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی

علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل اختلالات باشد که برای دستگاه شما به وجود آمده است بنابراین باید از یک مرکز معتبر و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. امروزه اکثر افراد به دنبال یک مرکز کاملاً تخصصی هستند تا بتوانند تمام ایرادات به وجود آمده برای لوازم خانگی به خصوص لوازم برقی خود را برطرف کنند.

پیشنهاد ما به شما انتخاب مرکز بزرگ تعمیرآنلاین از این مجموعه با داشتن کارشناسان متخصص و حرفه ای حرف اول را در تهران می زند. بنابراین به جای این که وقت زیادی را صرف مراجعه به مراکز تعمیر برای ثبت سفارش کنید با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی به دلیل اهمیت بالایی که در منزل دارد باید هر چند مدت یکبار مورد سرویس‌دهی قرار بگیرد. بنابراین به شما توصیه می کنیم که حتماً با یک مجموعه معتبر در زمینه تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید تا با بررسی دقیقه دستگاه شما مشخص کند که علت آسیب چیست و چگونه می تواند آن را برطرف کند.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

مجموعه بزرگ تعمیر آنلاین با داشتن کارشناسان متخصص تمام ایرادات به وجود آمده برای ماشین لباسشویی شما را شناسایی و با استفاده از بهترین ابزار برطرف می کند. از این رو اگر می خواهید بدانید که علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی چیست پس نباید از تکنسین ها بخواهید برای بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه شما به منزلتان مراجعه کنند و پس از بررسی تمامی قطعات مرتبط با این موضوع به تشخیص نهایی برسند.

بررسی علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی

اگر می خواهید بدانید علت شروع شدن لباس ماشین لباسشویی چیست تمامی فاکتورهای مهم و اساسی که در ادامه مطرح می‌کنیم را مورد بررسی قرار دهید تا متوجه شوید که در ایران چه عواملی در ایجاد این نوع آسیب در دستگاه شما موثر واقع شده است.

عدم توجه به ظرفیت دستگاه

گاهی اوقات شما به ظرفیت دستگاه خود توجه نمیکنید و لباس های زیادی را برای شستشو در دیگ مخصوص لباسشویی قرار می دهید. در چنین وضعیتی به دلیل فشرده شدن بیش از اندازه لباسها پس از اینکه فرآیند شستشو به اتمام رسید و دستگاه شروع به خشک کردن لباسها کرد متوجه خواهید شد که تا حد زیادی لباس ها به همدیگر گره خورده‌اند و چروک شده اند.

از این رو برای جلوگیری از چنین مشکلاتی باید با توجه به ظرفیت دستگاه خود لباس ها را در آن قرار بدهید و از گلوله کردن آنها به پدیده که از عواملی که باعث ایجاد چنین مشکلی برای لباس ها می شود این است که بدون اینکه لباس را از یکدیگر تفکیک کنید آنها را در داخل لباسشویی قرار می دهید‌.

انتخاب دمای مناسب

اگر دمای آب ماشین لباسشویی بیش از اندازه بالا باشد ممکن است باعث شروع شدن بیش از اندازه لباس ها روبرو شوید. به طور کلی داغ بودن بیش از اندازه آب یکی از عوامل تاثیرگذار در ایجاد چنین مشکلی برای دستگاه شما است. به همین دلیل ابتدا باید به نوع و جنس پارچه ای که قصد شستشوی آن را دارید توجه کنید و دمای آب را بر اساس آن انتخاب کنید.

به طور معمول دمای ماشین لباسشویی بین ۳۰ تا ۴۰ درجه است بنابراین اگر دما بیش از ۴۰ درجه بشود با مشکلاتی نظیر چروک شدن بیش از اندازه لباسها رو به رو خواهید شد بدین منظور برای یافتن علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی حتما باید به یک مرکز تعمیر مراجعه کنید تا اگر مشکل به دلیل چنین اختلالی نبود با استفاده از ابزاری که در اختیار دارند دستگاه شما را مورد تعمیر یا عیب یابی قرار بدهند.

اتصال نادرست شیرهای آب گرم و سرد

گاهی اوقات اتصال نادرست شیر های آب گرم و سرد علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی است. به طور کلی ماشین لباسشویی برای آبکشی کردن لباس ها از آب سرد استفاده می کند تا میزان و چروک آنها به کمترین حد ممکن برسد بنابراین می توانیم یکی از دلایل مهم چروک شدن لباس ها را این مشکل در نظر بگیریم در چه مواقعی اگر توانایی برطرف کردن اختلال به وجود آمده برای دستگاه خود را نداشتید حتما از یک مرکز معتبر و مجاز در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی کمک بگیرید.

دور خشک کن نامناسب

علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی می تواند دور خشک کن نامناسب باشد. بهترین عددی که می توانید دور خشک کن را روی آن تنظیم کنید ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ است بیشتر از این عدد می تواند میزان چروک های لباس شما را افزایش دهد.

از قابلیت ضد چروک ماشین لباسشویی استفاده نمی کنید

علت چروک شدن لباس در ماشین لباسشویی می تواند به دلیل عدم انتخاب قابلیت ضد چروک در ماشین لباسشویی باشد. هنگامی که دستگاه شما به شستشوی لباس ها می پردازد از برنامه ضد چروک در صورت انتخاب شدن پیروی می کند از این رو اگر این برنامه را انتخاب کرده باشید ممکن است شروع شده و بیش از اندازه لباس های خود روبرو شوید.

هزینه تعمیر لباسشویی در مرکز تعمیر آنلاین

دستگاه شما به دلایل مختلف ممکن است دچار آسیب شود بنابراین قطعاتی که درگیر مشکل می شوند هزینه های متفاوتی برای شما به همراه می آورند. در صورتی که قطعات مهم و اساسی مانند موتور ماشین لباسشویی دچار مشکل شود میزان هزینه‌ای که باید برای تعمیر بپردازید بسیار بیشتر از قطعات جزئی است اما نگران این موضوع نباشید کارشناسان ما برای برطرف کردن تمام ایرادات دستگاه شما هزینه های منصفانه ای را در نظر گرفته‌اند از کافی است که برای دریافت خدمات با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید