ژوئن 6, 2021

تعمیر ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید جنرال الکتریک

عیب یابی و تعمیر ساید جنرال الکتریک

مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک  ، نصب و راه اندازی ، سرویس و تعمیرات با گارانتی 90 تا 180 روزه توسط نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در سراسر تهران انجام میگردد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه عیب یابی ، مراحل تعمیر ، هزینه تعمیرات ، قیمت قطعات و سوالات رایج در رابطه به علت بوجود آمدن مشکلات در یخچال فریزر و ساید بای ساید های جنرال الکتریک تا انتهای مقاله همراه ما باشید ، در انتها اگر سوال ، انتقاد یا پیشنهادی دارید میتواند در بخش نظرات کاربران برای ما ارسال کنید .

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

چرا نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک ؟

اعزام تعمیر کار سیار به منزل شما ما تمامی تعمیرات را در محل شما ، و بدون نیاز به جا یه جایی انجام خواهیم داد . تعمیرکاران ما با کلیه ی تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای تعمیرات یخچال ، به منزل شما اعزام می شوند . و تمامی تعمیرات در منزل شما انجام خواهد شد . پس نگران هزینه های سنگین جا به جایی و مشکلات و خطرات احتمالی در حین جا به جایی و انتقال نباشید ، و همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید .
صرفه جویی در هزینه تعمیرات به کمک ما می توانید تا 70 درصد در وقت و هزینه تعمیرات صرقه جویی نمایید . ما کوشیده ایم با حذف مواردی مانند هزینه های حمل و نقل از میزان هزینه تعمیرات بکاهیم . این ترتیب شما با استفاده از خدمات ما هزینه کمتری نسبت به سایر مراکز ، پرداخت خواهید کرد . از طرفی داشتن نیروی کار ماهر و متخصص باعث شده تا در وقت و زمان شما نیز صرفه جویی شود . چرا که تمامی تعمیرات ما در کمترین زمان انجام خواهد شد .
ضمانت کیفی 100 درصد خدمات ما با داشتن تجربه چندین دهه فعالیت تخصصی در حوزه تعمیرات و همچنین داشتن بهترین نیروی کار ماهر ، چنان به توانایی نیروی خود اطمینان داریم که تمام ی خدمات خود را به صورت کامل و 100 درصد تضمین می نماییم . به همین دلیل بدون نگرانی از کیفیت تعمیرات و خدمات ما ، با خاطری کاملا آسوده ، می توانید با ما تماس بگیرد و مشکل یخچال فریزر خود را در زودترین زمان ممکن رفع نمایید .

بیشتر بخوانید :

نمایندگی جنرال الکتریک
ارور های یخچال جنرال الکتریک
تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک
تعویض موتور یخچال جنرال الکتریک
تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

ایرادات رایج یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک

شرح مشکلتوضیحات رفع مشکل
یخچال و ساید بای ساید خاموش شده و روشن نمیشود.الف- ابتدا پریز برق را چک کرده و از اتصال آن اطمینان حاصل کنید.ب- برد الکترونیکی یا ترموستات خراب است و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.
یخچال و ساید بای ساید روشن است ولی کار نمی کند.الف- تنظیمات درجه دما را بررسی کنید.
ب- یخچال فریزر را دو ساعت از برق بکشید و دوباره به برق بزنید، اگر دستگاه به مشکل برنخورد ایراد از گرم شدن بیش از حد کمپرسور بوده.
ج- ترمودیسک چک شود و درصورت خرابی نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.
د- موتور کمپرسور چک شود.
ه- فن اواپراتور که در پشت یخچال فریزر قرار دارد را چک و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
یخچال و ساید بای ساید چراغ هایش خاموش است.الف- لامپ را تعویض کنید.
ب- سوییچ لای درب را چک و در صورت نیاز تعویض کنید.
یخچال و ساید بای ساید به اندازه کافی سرد نمی کند.الف- تنظیمات دما را چک کنید و دمای آن را کمی کمتر کنید.
ب- لاستیک دور درب بررسی شود.
ج- مطمئن شوید که درب ها به خوبی بسته می شوند.
یخچال فریزر دائما کار میکند.الف- ترموستات چک و تعویض شود.
ب- برد الکترونیکی نیاز به تعمیر دارد.

همانگونه که در مقالات قبلی خدمت شما عزیزان بیان گردید، نخستین مرحله از رفع مشکلات لوازم برقی منزل، عیب یابی درست آنهاست.

اگر به شکل صحیحی مشخص نگردد که مشکل کار از کجا نشات گرفته است، نمی توان دستگاه را به شکل بهینه رفع مشکل کرد و حتی احتمال این مبحث هم وجود دارد که از نظر عدم یافتن مشکل اصلی دستگاه، آسیب های جدی تری هم به وسیله شما وارد خواهد شد و مضاف بر هزینه رفع مشکلات در مسیر اشتباه، خسارت مالی غیر قابل تصوری هم به علت خرابی بیشتر دستگاه هم به شما تحمیل خواهد شد.

بنا بر موراد یاد شده، ما در شرکت تعمیر آنلاین به شما توصیه می نمائیم که رفع مشکلات هر وسیله الکترونیکی، از جمله نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک حتماً به وسیله کارشناسان اختصاصی آن شرکت انجام شود. شرکت تعمیر آنلاین می تواند سرویس مشکل یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک را در منزلتان به شما ارائه نماید.

به همین شکل می توانیم حسن نیت و کیفیت خدمات خود را به شما ثابت کرده و در واقع امکان بررسی حضوری شما بر نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک را فراهم نمائیم.

ایراد های متداول و نیاز به نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک

در این مقاله تخصصی تعمیر آنلاین شما را با چند مورد از مهم ترین مشکلات این وسایل آشنا خواهیم نمود:

۱. سر و صدای بالای ساید جنرال الکتریک

۲. خراب شدن خاصیت آهنربایی نوار دور درب

۳. ازبین رفتن قابلیت انجماد مواد غذایی در فریزر

۴. احتیاج به نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک به علت کار بدون توقف دستگاه

۵. بودن برفک درون فریزر

۶. گرم شدن بیش از اندازه شدن موتور

۷. مشکل دار شدن فیلتر یخچال و احتیاج به تعویض قطعه

مزیت های استفاده از خدمات مجاز تعمیر آنلاین برای تعمیر ساید جنرال الکتریک

بهره بردن از سرویس های معتبر برای تعمیر ساید جنرال الکتریک، مزایای بسیار متعددی دارد که در ادامه به قسمتی از آنها اشاره خواهیم نمود:

۱. ارائه سرویس تخصصی تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک در منزل و بدون جا به جایی

تعمیر ساید جنرال الکتریک

۲. انجام تمامی فعالیت های عیب یابی، رفع مشکل و تعویض قطعات تحت نظر مستقیم و با گرفتن اجازه از شما

۳. استفاده مناسب از سرویس های تخصصی کارشناسان برتر تهران در زمینه تعمیر ساید جنرال الکتریک که از تخصص علمی و عملی مناسبی برای تعمیر ساید جنرال الکتریک برخوردار هستند

۴. اطمینان حاصل کردن از این مبحث که شرکت تعمیر آنلاین برای ارتقا سطح کیفیت سرویس ها، به شکل کاملا دوره ای اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی برای کارشناسان و تکنسین های خود خواهد نمود

۵. قابلیت بهره بردن از گارانتی شرکت تعمیر آنلاین برای خدمات تعمیر

چرا تعمیرات با تعمیر آنلاین؟

در آخر با ذکر کلیه موارد بالا، حتماً شما هم با ما اجماع نظر دارید که انتخاب نمودن یک مجموعه خدماتی مناسب برای نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک تا چه اندازه موضوع پر اهمیتی به حساب می آید.

ما در مجموعه تعمیر آنلاین به شما همشهریان عزیز اطمینان می دهیم که با کیفیت ترین خدمات را به شکل کاملا تضمین شده ارائه خواهیم کرد.

تعدادی از دلایلی که به علت آنها، مجموعه تعمیر آنلاین را برای تعمیر ساید جنرال الکتریک به شما پیشنهاد می نمائیم:

۱. پوشش سرویس های تخصصی و اطلاع رسانی دقیق در زمینه مشکل در سراسر تهران

۲. فرستادن تکنسین های کاملا حرفه ای در تعمیر ساید جنرال الکتریک

۳. بهره بردن از قطعات درجه یک برای تعمیر ساید جنرال الکتریک

۴. صدور فاکتور معتبر شرکت و بدون هزینه های ثانوی

توصیه‌هایی درباره نمایندگی تعمیر ساید جنرال الکتریک

هر وسیله الکترونیکی، با هر اندازه اعتبار و کیفیت، امکان دارد زمانی دچار مواردی و ایراد هایی گردد و این مبحث کاملاً طبیعی است.

سابد بای ساید های جنرال الکتریک هم حتی با وجود کیفیت بسیار زیاد، از این مساله مستثنی نمی باشند. در صورت رخ دادن مشکلات در ساید جنرال الکتریک، حتماً به موارد ذیل توجه کنید:

۱. به هیچ عنوان از خدمات کارشناسان و تکنسین هایی که تازه کارند و در مراکز معتبری مانند تعمیر آنلاین مشغول نیستند برای تعمیر ساید جنرال الکتریک خود استفاده نکنید.

۲. زمانی که مشکل خاصی برای ساید شما رخ داد، در نخستین حرکت آن را از پریز برق خارج کنید تا مشکلات زیادتری ایجاد نشود.

۳. به هیچ عنوان به شکل خودسرانه اقدام به مشکل یابی و رفع ایرادات دستگاه خود نکنید. تعمیرات را به کارشناسان تعمیر آنلاین بسپارید.

نمایندگی جنرال الکتریک تعمیر آنلاین با داشتن دو دهه سابقه درخشان دائما تحت نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت نموده و کلیه هزینه ها را در زمینه تعمیر ساید جنرال الکتریک بر طبق نرخ تصویب شده اتحادیه از همشهریان عزیز دریافت میکند .

بر اساس آگاهی دقیق تعمیر آنلاین از احتیاج شما به تعمیر ساید جنرال الکتریک و فوریت در رفع مشکلات ساید جنرال الکتریک شما و نبودن امکان منتقل کردن دستگاه ، کلیه کارشناسان تعمیر آنلاین تعمیر ساید جنرال الکتریک شما را بصورت ۱۰۰% در محل انجام داده .

ساید شما به هیچ عنوان احتیاجی به جابجایی و منتقل شدن به نمایندگی نخواهد داشت که مضاف بر تعمیر ساید جنرال الکتریک خود در محل از سرویس های هفت روز هفته و شبانه روزی و اضطراری تعمیر آنلاین نیز بهره مند شوید .

در زمینه کم کردن هزینه ها متخصصین تعمیر آنلاین در صورت امکان اقدام به رفع مشکلات و ایراد های قطعات اصلی ساید شما کرده تا در هزینه تعمیر ساید جنرال الکتریک هرچه زیادتر صرفه جویی به عمل بیاید .

در صورت احتیاج به عوض کردن قطعات فقط از قطعات دسته اول و اورجینال این شرکت آمریکایی استفادهخواهد شد تا همراه با بالابردن کیفیت تعمیر ساید جنرال الکتریک از صدمه دیدن دیگر قطعات جلوگیری شود.

تعمیر ساید جنرال الکتریک با استفاده از قطعاتاصلی خود شرکت جنرال الکتریک صورت خواهد گرفت و رفع مشکلات یخچال بمدت یکسال ضمانت قطعی خواهد شد و درصورت امکان ساید موردنظر سرویس خواهد گردید . قطعات اصلی و دسته اول جنرال الکتریک از کیفیت بسیار زیادی برخوردار هستند ، به همین علت در زمینه تعمیر ساید جنرال الکتریک خود حتما از تعمیر آنلاین درخواست کنید تا از قطعات اصلی خود شرکت برای ساید شما استفاده گردد .

نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک تعمیر آنلاین

ارتباط با نمایندگی جنرال الکتریک تعمیر آنلاین باعث خواهد شد تا افرادی بسیار حرفه ای و آشنا با این شرکت که سال های متعددی مشغول به تعمیر ساید جنرال الکتریک بوده اند و دارای تجربه بیشماری در این حوزه می باشند نسبت به رفع مشکلات و تعمیر ساید جنرال الکتریک شما اقدام نمایند.

از جهت دیگر نمایندگی جنرال الکتریک تعمیر آنلاین در کلیه نقاط استان تهران و اطراف آن در کمترین زمان ممکن حتی در ایام غیر کاری و تعطیلات رسمی باعث آسوده خاطر شدن شما می شود و شما دیگر دلهره ای در زمینه تعمیر ساید جنرال الکتریک نخواهید داشت

تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی رسمی جنرال الکتریک آماده ارائه خدمات تعمیر ساید جنرال الکتریک به کلیه نقاط استان تهران می باشد و ارائه این مدل سرویس ها به حومه تهران نیز به وسیله تعمیر آنلاین صورت خواهد پذیرفت.

برای دریافت خدمات تعمیر ساید جنرال الکتریک کافیست با دفاتر رسمی تعمیر آنلاین در سراسر تهران تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن فرستاده و تعمیر ساید جنرال الکتریک در منزل شما بدون هرگونه جا به جایی صورت پذیرد .

تعمیر آنلاین بر فراز لیست نمایندگی های جنرال الکتریک برای تعمیر ساید جنرال الکتریک حضور دارد ، به همین منظور در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیر ساید جنرال الکتریک در همه استان های ایران ، امکان فرستادن قطعات اصلی و فیلتر آب اورجینال یخچال به مشتریان خارج تهران هم وجود دارد.

برای سادگی کار و اطمینان خاطر شما عزیزان ، خدمات تعمیر ساید جنرال الکتریک در این مرکز ، بصورت 24 ساعته و حتی روز های تعطیل هم صورت میگیرد .

اگر بگوییم که یخچال و فریزر ضروری ترین وسیله در هر خانه ای است اغراق نکرده ایم. داشتن یک یخچال و فریزر با دوام، خواسته اکثر خانواده ها است. به همین دلیل بعد از خرید یخچال، باید با توجه به نکات ایمنی و موارد ذکر شده در دفترچه راهنما، مراقبت های اولیه و ضروری برای حفظ و نگهداری از آن را انجام دهید.

یخچال ساید بای ساید یکی از معروف ترین و کاربردی ترین مدل های یخچال و فریزر است که طرفداران مخصوص به خود را دارد.

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک، یکی از انواع یخچال ساید است که دارای امکانات ویژه مخصوص به خود است.

و در گذر زمان نیز این قابلیت ها افزایش یافته است.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک  یکی از موارد مهمی است که حتما باید توسط تعمیرکار متخصص صورت گیرد.

از آنجایی که یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای قطعات مختلف و پیچیده است. هر فرد آماتوری قادر به عیب یابی و تعمیر آن نیست.

به همین دلیل باید تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک خود را به تکنسین ماهر و آموزش دیده در زمینه تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بسپارید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک نیازمند دانش و مهارت ویژه ای است که متخصصین تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در مرکز تعمیر آنلاین قادر به انجام آن هستند.

ابزار تعمیر یخچال و داشتن دستگاه مناسب برای عیب یابی آن، یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در دوام بالای یخچال پس از تعمیر است.

تمامی تکنسین های مرکز تعمیر آنلاین دارای ابزار پیشرفته و تخصصی برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک هستند.

شما میتوانید برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید و فرم مخصوص مشتریان را پر کنید، تا پشتیبانان مرکز تعمیر آنلاین با شما تماس بگیرند و زمان مراجعه به منزل شما برای تعمیر را هماهنگ کنند.

دلایل برتری مرکز تعمیر آنلاین برای تعمیر جنرال الکتریک

دلابل زیادی برای اطمینان به مرکز تعمیر آنلاین جهت تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک وجود دارد. که در زیر به آن ها اشاره میکنم:

 • سرعت بالای خدمات
 • تعمیر در محل
 • تجربه چندین ساله و مهارت بالا
 • ضمانت تعمیرات
 • توجه به غ۵نظرات مثبت و منفی مشتریان در نظرسنجی
 • رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در دوران کرونا

توصیه تکنیسین های ساید بای ساید جنرال الکتریک

تکنسین های تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک برای حفظ و نگهداری از یخچال شما و همچنین جلوگیری از اتفاقات ناگوار که منجر به از کار افتادن یخچال ساید بای ساید شما می شود توصیه هایی دارند.

در صورتی که به نکات و پیشنهادات آن ها توجه کنید دیگر نیازی به تعمیر زود به زود یخچال خود نخواهید داشت. در زیر به برخی از نکات اشاره کرده ایم:

 • برای سهولت گردش هوا در داخل یخچال از پر کردن بیش از اندازه و چسباندن وسایل به هم خودداری کنید. با این کار کمتر به تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک نیاز پیدا خواهید کرد.
 • دو بار در سال لوله های پشتی یخچال را تمیز کنید تا دچار آسیب نشوند
 • هر چند مدت یک بار قسمت داخلی یخچال را با استفاده از جوش شیرین و آب تمیز کنید.
 • مواد غذایی داغ و دارای حرارت را داخل یخچال نگذارید.
 • هر چند وقت یک بار لاستیک دور درب یخچال خود را تمیز کنید.‌تا نیازمند تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک نشوید.
 • جهت جلوگیری از نشت آب به هنگام مسافرت باید قسمت آبریز و یخساز یخچال را خاموش کنید.
 • یخچال را در جای مناسب و بدون رطوبت قرار دهید تا موتور و سایر قسمت ها دچار آسیب نشوند.
 • برای جلوگیری از شکل گرفتن رطوبت داخل یخچال حرارت جلو و کنار یخچال را برسی کنید تا در صورت داغی بیش از حد لوله های مبرد مخزن در قسمت زیرین قرار بگیرد.
 • در صورتی که احساس کردید درب یخچال به سختی باز میشود. پیشنهاد متخصصان تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک این است که چندبار در را باز و بسته کنید تا فشار هوا به داخل برود. تا با این اختلاف فشار درب به راحتی باز و بسته شود.
 • برد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک به مرور زمان دچار استهلاک میشود در چنین مواقعی درجه یخچال و میزان سرما تغییر میکند و یا یخچال به طور کامل خاموش میشود. این مشکل به دلیل آسیب در فن یخچال است. چنین علائمی نشان دهنده بادکردگی خازن صافی است که به وسیله تکنسین های متخصص در زمینه تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک قابل حل است.
 • یکی از مشکلات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک آسیب در یخساز است که باعث میشود یخ از قسمت یخساز خارج نشود. یعنی در فرایند ساخت یخ مشکلی وجود ندارد فقط یخ از یخساز خارج نمیشود. در چنین مواقعی خود دستگاه یخساز خراب است و نیاز به تعمیر دارد. به همین دلیل باید مرکز تعمیر آنلاین برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک تماس بگیرید. تا یخساز را تعمیر و درصورت نیاز تعویض کنند.
 • یکی از مشکلات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک عدم وجود سرمای کافی در یخچال است که در چنین مواقعی باید با مرکز تعمیر آنلاین ارتباط برقرار کنید تا با اعزام نیروهای تعمیر خود. برسی کنند که دلیل این مشکل چیست‌‌. تعمیرکار متخصص تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک ممکن است از شما بپرسد که یخچال به صورت تدریجی دچار این مشکل شده است یا به یک باره این مشکل به وجود آمده است. زیرا دانستن این علائم به عیب یابی و تعمیر یخچال ساید کمک میکند.

هزینه تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعرفه های تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بسته به مشکل ایجاد شده برای یخچال متفاوت است. در صورتی که قطعاتی مانند موتور یا ترموستات دچار مشکل شوند معمولا هزینه تعمیر افزایش می یابد .

ولی اگر مشکل یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک شما مواردی چون به هم خوردن تنظیمات، یا تعمیرات جزئی مانند چسپاندن لاستیک دور درب باشد میسلما کمتر است. شما میتوانید برای دریافت اطلاعاتی همچون تعرفه خدمات مختلف و چگونگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید .

تا با دادن اطلاعات ضروری به شما کمک کنند. تعمیرکاران ما در مرکز تعمیر آنلاین تمام تلاش خود را برای کسب رضایت صد در صدی شما میکنند.

شرکت تعمیر آنلاین با ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیر ساید جنرال الکتریک، پاسخگوی احتیاج شما به خدمات تعمیر ساید جنرال الکتریک است. با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : تعمیر یخچال در محل

دیدگاه خود را بنویسید