اکتبر 10, 2022

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی چیست؟ این یکی از متداول ترین سوالاتی است که بسیاری از افراد را می پرسند. برای پاسخ به این سوال سعی کردیم که ویژگی های این دو مدل جاروبرقی را به صورت دقیق مورد بررسی قرار بدهیم تا بتوانید در این زمینه اطلاعات مناسبی را بدست بیاورید و تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

جاروبرقی به عنوان یکی از مهمترین و کاربردی ترین وسایلی که در بسیاری از منازل وجود دارد دارای انواع و مدل های متفاوتی است که باعث می‌شود افراد برای خرید آن ها دچار تردید شوند.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

اگر بخواهیم بدون در نظر گرفتن برند جاروبرقی به انتخاب بهترین فناوری بپردازیم باید بتوانیم به صورت دقیق ویژگی های دو مدل جاروبرقی کمپرسوری و معمولی را مورد بررسی قرار بدهیم. هنگامی که به بازار لوازم خانگی مراجعه می کنید ممکن است با مدل‌های مختلفی از جاروبرقی مواجه شوید.

در چنین مواقعی اگر قصد خرید داشته باشید ممکن است انتخاب بهترین مدل جاروبرقی برای شما مشکل باشد بنابراین بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که اطلاعات لازم راجع به تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی به دست بیاورید. هرچه میزان دانش و اطلاعات شما راجع به محصولات مختلف بیشتر باشد مطمئناً خرید بهترین انجام خواهید داد. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید تا به بررسی ویژگیهای جاروبرقی کمپرسوری و معمولی بپردازیم.

بررسی ویژگی های جاروبرقی کمپرسوری

قبل از اینکه برویم به سراغ توضیحات مرتبط با جاروبرقی کمپرسوری اجازه بدهید که کمی تکنولوژی اینو جاروبرقی با شما صحبت کنیم. این مدل جاروبرقی از فناوری پمپ هوا یا مکش برای جمع آوری گرد و غبار از روی سطوح استفاده می کند.

قیمت جاروبرقی ها توانایی و قدرت بسیار بالایی در برطرف کردن گرد و غبار از محیط های مختلف دارد. در بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسور ای و معمولی می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که جاروبرقی کمپرسوری در رده جارو برقی های پر قدرت قرار می گیرد.

بررسی کاربرد کمپرسور در جاروبرقی

تا اینجا باید فهمیده باشید که تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی در فناوری پیشرفته ای است که این نوع از جاروبرقی دارد اما نکته ای که وجود دارد این است که باید بدانیم که کمپرسور چیست و چه کاربردهایی در این دستگاه دارد. به طورکلی زمانی از کمپرسور استفاده میکنند که یک دستگاه از فشار هوا یا سایر سیالات استفاده می کند.

بنابراین جاروبرقی کمپرسور ای با برخورداری از فناوری پیشرفته و با استفاده از پمپ هوا باعث برطرف گرد و غبار و زباله ها می شود. کاربردهای کمپرسور به قدری وسیع و گسترده هستند که نمی‌توان محدودیتی برای آنها در نظر گرفت در مشاغل متعدد صنعتی نام آن را زیاد می شنوید زیرا بسیاری از ماشین تولید وسایل برقی دیگر اساس فناوری پیشرفته کمپرسور ساخته شده اند.

اگر بخواهیم کمی به عقب برگردیم و تاریخچه استفاده از این فناوری پیشرفته را بررسی کنیم می‌توانیم بگوییم که شروع آن در نیمه دوم قرن نوزدهم بوده است زمانی که تکنولوژی و ماشین شدن کارخانه ها شروع شد. در ابتدا در ساخت کولر یخچال و فریزر کاربرد داشت اما هم اکنون از آن در ساخت جارو برقی هم استفاده می شود. بنابراین می توانیم بگوییم که کاربردهای آن بسیار متنوع هستند و فناوری  آن کاربرد بسیار بالایی دارد.

بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی

همانطور که گفتیم جاروبرقی کمپرسوری با برخورداری از فناوری پیشرفته و تکنولوژی کمپرسور باد توان بسیار بالایی دارد اگر بخواهیم آن را با جاروبرقی های معمولی مقایسه کنیم به نکات و موارد مختلف برخورد می کنیم بنابراین برای درک تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی حتما این موارد را در نظر این موارد را در نظر بگیرید.

مصرف انرژی کم

اولین و مهمترین تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی در مصرف انرژی است میزان مصرف انرژی جاروبرقی های کمپرسوری به دلیل برخورداری از فناوری های پیشرفته بسیار پایین تر از جاروبرقی های معمولی است با این حساب اگر قصد خرید جاروبرقی را دارید و می خواهید بدانید که تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی چیست باید به شما بگوییم که از مهمترین ویژگی های این جاروبرقی مصرف پایین انرژی و برخورداری از تراز مصرف A است.

هنگام خرید باید به این نکته توجه جدی داشته باشید از آنجایی که در بسیاری از روزهای هفته است تاروردی استفاده می‌کنید باید به انتخاب یک مدل بپردازید که مصرف برق پایین تری نسبت به سایر مدل ها داشته باشد بنابراین جاروبرقی کمپرسوری ای به دلیل برخورداری از فناوری پیشرفته بهترین انتخاب برای شما عزیزان است.

قدرت مکش بالا

جاروبرقی کمپرسوری به دلیل برخورداری از تکنولوژی پیشرفته کمپرسور این امکان را دارد که بتواند با مکش بسیار بالا منزل شما را تمیز کند از این رو اگر به دنبال یک جاروبرقی با قدرت مکش بسیار بالا هستید و می خواهید از توانایی آن استفاده کنید بهترین انتخاب دار بر روی کمپرسوری است.

جاروبرقی های معمولی معمولاً توان و قدرت بسیار پایین تری نسبت به جاروبرقی های کمپرسوری دارند بنابراین اگر می خواهید بدون هیچ گونه درد سریع از دست های خود استفاده کنید بهتر است که نسبت به این مورد توجه جدی داشته باشید.

دوام و طول عمر بیشتر

همان طور که گفتیم جاروبرقی های کمپرسوری به دلیل برخورداری از تکنولوژی پیشرفته نسبت به جاروبرقی های معمولی طول عمر و دوام بالاتری دارند بنابراین بهترین انتخاب برای افرادی هستند که میخواهند سالهای سال از دستگاه خود استفاده کنند ویژگی‌های مثبت این نوع از جارو برقی بسیار بیشتر از مدل های ساده طرح جاروبرقی است. بنابراین بهترین انتخاب برای افرادی است که نیازمند یک جارو برقی پرقدرت و بادوام هستند.

تعمیر یخچال پروفایل

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید