کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی در تعمیر آنلاین

کولر گازی یکی از وسایل کاربردی در فصل تابستان است. بیشتر شهرهای جنوبی که دما در آن ها به شدت در حال افزایش است. از این وسیله برای خنک کردن محیط خانه استفاده می کنند. میزان مصرف برق در این وسیله بیشتر از کولرهای آبی است. ولی میزان سرمایش آن نسبت به سایر وسایل سرمایشی بیشتر است.

در شهرهایی مانند اهواز  که دمای هوا به شدت بالا می رود وجود این وسیله کاملا ضروری است، پس باید سلامت آن را مورد توجه قرار داد و تا جایی که امکان دارد از آن محافظت کرد.

نکات زیادی جهت پیشگیری از تعمیر کولر گازی  وجود دارد. که با رعایت آن ها می توان تا حد زیادی از رخ دادن وقایع نا خوشایند جلوگیری کرد.

مشکلات متعددی باعث ایجاد آسیب و اختلال در عملکرد کولر گازی شما می شود. در زیر به رایج ترین مشکلات می پردازیم

 • با روشن کردن کولر گازی باد خنک از آن خارج نمی شود
 • حین روشن کردن و بعد از آن یک صدای مدادم و غیر عادی به گوش می رسد.
 • لرزش در کولر گازی
 • کار نکردن اسپلیت روی گرما
 • روشن نشدن
 • پرش فیوز همزمان با روشن کردن
 • یخ زدگی شیر انبساط یا لوله مویی
 • یخ زدگی قسمت ورودی آواپراتور
 • از کار افتادگی کمپرسور
 • عدم کارکرد ریموت کولر گازی
 • هیچ کدام از قسمت های کولر گازی کار نمیکند
 • وجود برق در بدنه کولر گازی
 • عدم تطابق سرمایش با دمای تعریف شده در ترموستات
 • مدت زمانی که کمپرسور کار میکند زیادتر از حد طبیعی است
 • خاموش و روشن شدن مداوم کمپرسور

تمامی این آسیب ها  قابل تعمیر هستند. فقط کافی است تا در اولین فرصت با شماره های مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید، تا کارشناسان مربوطه با ثبت ادرس و مشکل شما، تکنسین های تعمیر کولر گازی را به منزل شما اعزام کنند.

تعمیر برندهای مختلف کولر گازی

کولرهای دارای مدل های مختلفی هستند که در ادامه چند مدل از ان ها را معرفی میکنیم

اسپلیت، داکت اسپلیت، پنجره ای، ایستاده و… هریک از این مدل ها در ظرفیت و قدرت با یکدیگر تفاوت دارند و در نمونه های مختلف تولید و در بازار عرضه می شوند.

باید به این نکته توجه کنید که سرویس سالانه به کارکرد دستگاه کمک می کند و باعث می شود که کمتر به تعمیر کولر گازی نیاز پیدا کنید. اما با این حال ممکن است با عدم رعایت نکات ایمنی به صورت ناخواسته به آن آسیب بزنید.

توصیه ما به شما این است که با مشاهده کوچکترین علامتی که نشان دهنده آسیب در کولر شما است، سریعا با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده را با آن ها در میان بگذارید.

تا با اعزام متخصصان تعمیر کولر گازی، مشکل به وجود آمده را سریعا بر طرف کنند. کولرهای گازی دارای مدل های مختلفی هستند که در ادامه چند مدل از ان ها را معرفی میکنیم.

اسپلیت، داکت اسپلیت، پنجره ای، ایستاده و… هریک از این مدل ها در ظرفیت و قدرت با یکدیگر تفاوت دارند و در نمونه های مختلف تولید و در بازار عرضه می شوند.

باید به این نکته توجه کنید که سرویس سالانه به کارکرد دستگاه کمک می کند و باعث می شود که کمتر به تعمیر کولر گازی نیاز پیدا کنید. اما با این حال ممکن است با عدم رعایت نکات ایمنی به صورت ناخواسته به آن آسیب بزنید.

توصیه ما به شما این است که با مشاهده کوچکترین علامتی که نشان دهنده آسیب در کولر شما است، سریعا با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده را با آن ها در میان بگذارید. تا با اعزام متخصصان تعمیر کولر گازی، مشکل به وجود آمده را سریعا بر طرف کنند.

 تکنسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را عیل یابی میکنند و در صورتی که قطعه خاصی در آن دچار مشکل شده بود اقدام به تعمیر کولر گازی شما میکنند.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی در محل

عیب یابی و تعمیر کولر گازی در محل یکی از خدمات مرکز تعمیر آنلاین است. مرکز ما برای جلوگیری از به وجود آمدن آسیب های بیشتر و هزینه های بالا برای حمل و نقل تمامی خدمات عیب یابی و تعمیر کولر گازی را در منزل شما انجام می دهد. از مزایای تعمیر در محل برای مشتری این است که از نزدیک شاهد تعمیر و تعویض قطعات می شود. و با این کار میزان اطمینان او به تعمیر کار و فرآیند تعمیر بیشتر می شود.

مرکز تعمیر آنلاین خدماتی مانند نصب سرویس، شارژ کردن گاز، و تعمیر کولر گازی را در استان تهران در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

رفع مشکل کم بودن سرمای کولر گازی

مواقعی وجود دارد که گولر گازی شما با وجود قرار داشتن روی حالتcool به اندازه کافی خنک نمیکند واین باعث ایجاد مشکل و ناراحتی برای شما می شود. برای عیب یابی و علت مشکل اولین کاری که باید انجام دهید این است که ریموت کنترل را مورد برسی قرار دهید‌، زیرا امکان دارد نحوه کار کردن با ان را به درستی یاد نگرفته باشید.

در چنین مواقعی به شما توصیه میکنیم که دفترچه راهنمای کولر را به خوبی مطالعه کنید. اگر با انجام تمام نکات درج شده در دفترچه باز هم کولر به اندازه کافی سرمایش نداشت.

احتمال اینکه کمپرسور کولر دچار مشکل شده باشد زیاد است. اما یکی از رایج ترین مشکلات که باعث می شود نسبت به تعمیر کولر گازی اقدام کرد‌. نداشتن شارژ کافی است.

هزینه تعمیر کولر گازی

هزینه تعمیر کولر گازی شما به موارد مختلفی بستگی دارد، یکی از عوامل تاثیر گذار بر تعرفه تعمیر کولر گازی مدل آن است. همانطور که بیان کردیم کولر گازی دارای مدل های مختلفی است و این مدل ها از لحاط پیچیدگی و قدرت با یکدیگر تفاوت دارند. به همین دلیل هزینه تعمیر آن ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد، یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار میزان آسیب و قطعه ای است که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

هرچه قطعه مورد نظر کمیاب تر باشد، سخت تر می توان آن را پیدا کرد و در نتیجه قیمت بالا تری خواهد داشت. به هر حال شما می توانید با برقراری ارتباط با مرکز تعمیر آنلاین تعرفه ها و هزینه های ما در زمینه تعمیر کولر گازی مطلع شوید.

بیشتر بخوانید : تعمیر ساید جنرال الکتریک

ویژگی های تعمیر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158