اکتبر 13, 2022

آموزش نحوه کار با پنل یخچال ساید

آموزش نحوه کار با پنل یخچال ساید

آموزش نحوه کار با پنل یخچال ساید به شما کمک می کند تا بتوانید بسیار بهتر از این قابلیت دستگاه خود استفاده کنید و تنظیمات مربوطه را انجام بدهید پس انتهای مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی برخی از مهمترین کارهایی که می توانید با استفاده از پنل یخچال ساید بای ساید انجام بدهید بپردازیم.

یخچال ساید بای ساید یکی از با کیفیت ترین و کاربردی ترین یخچال فریزر های موجود در بازار است که بسیاری از افراد تمایل به خرید آن دارند بنابراین می توانیم بگوییم که عوامل مختلفی بر روی سلامتی این دستگاه تاثیر گذار است.

از این رو باید با دقت کافی اقدامات لازم جهت انتقاد از برخی از قطعات مانند پنل را انجام بدهید. پنل یخچال ساید بای ساید حاوی یک سری از اطلاعات مربوط به تنظیمات این دستگاه است بنابراین باید قبل از استفاده حتما اطلاعات لازم راجع به نحوه استفاده از پنل را به درستی یاد بگیرید و اگر تنظیمات را به درستی انجام نداده اید .

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

بر اساس اطلاعات ارائه شده در دفترچه راهنما می توانید به راحتی تمامی موارد مرتبط را یاد بگیرید که وجود دارد این است که بدون دانش و شناخت کافی به هیچ عنوان اقدامات لازم جهت تنظیم پنل دستگاه را انجام دهید .

حتما پیش از آن به کسب اطلاعات و پردازید و به صورت کاملا حرفه‌ای تنظیمات مربوطه را انجام بدهید. آموزش نحوه کار با پنل یخچال ساید به شما کمک می کند تا بتوانید بسیار بهتر از آن استفاده کنید و دستگاه خود را دچار مشکلات جانبی نکنید.

راهنمای تنظیمات یخچال ساید بای ساید

اگر تا به حال با یخچال های هوشمند کار نکرده اید و نمی دانید که نحوه استفاده از پنل یخچال ساید به چه صورت است ما در این قسمت به بررسی برخی از مهمترین تنظیماتی که با استفاده از پنل انجام می دهید می پردازیم پس با ما همراه باشید تا اگر در این زمینه نیازمند آموزش نحوه استفاده از پنل ساید هستید آموزش مربوطه را دریافت کنید.

تنظیم دمای یخچال ساید

تغییر یا تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید با استفاده از پنل و دکمهRefrigerator انجام می شود. بهترین دمایی که می توانید برای یخچال تنظیم کنید سه درجه سانتیگراد است و برای تنظیم دمای فریزر منفی ۱۸ درجه سانتیگراد است.

تنظیمات فیلتر یخچال ساید بای ساید

برای تنظیم فیلتر یخچال ساید بای ساید باید از دکمهFresh air filter استفاده کنید این قابلیت به شما کمک می‌کند تا بتوانید بسیار بهتر از دستگاه خود استفاده کنید و مواد غذایی را تازه نگه دارید. این امر به شما کمک می کند تا اگر نیازمند نگهداری از برخی مواد غذایی در مدت زمان طولانی تر هستید از آنها بهتر نگهداری کنید.

آموزش نحوه کار با پنل یخچال ساید به شما کمک می‌کند تا اگر نیازمند فعال کردن قابلیت فیلتر یخچال باشید. آن را تنظیم کنید.

تنظیمات یخساز آبسردکن ساید بای ساید

تنظیمات یخساز آبسردکن ساید بای ساید با استفاده از آموزش کار با پنل یخچال ساید بای انجام می شود. بنابراین یکی از فعال کردن این قابلیت یخچال ساید بای ساید خود را دارید باید با استفاده از دکمه آیس واتر آن را برای خبر آب تنظیم کنید.

با این کار زمانی که بدون یخساز را فشار بدهید آب همراه با یخ وارد لیوان می شود‌. با فشار دادن دکمه Ice maker lock می توانید. این قابلیت را قفل کنید. Ice type یا انتخاب نوع یخ، crushed Ice یخ خرد شده، ice plus، تمام این ها به شما کمک می کند تا بتوانید بر اساس نیاز خود به مقدار یخ مورد نظر را تعیین کنید.

تنظیمات امنیت یخچال ساید

تنظیمات امنیتی یخچال ساید بر اساس آموزش کار با پنل یخچال ساید به صورتی است که آلارم دور  نشان دهنده باز ماندن درب یخچال، child louk یا قفل کودک، ‏error صرفه جویی در انرژی پر در یخچال همگی در آموزش کار با پنل یخچال ساید موجود است.

بنابراین اگر می خواهید اقدام به فعال کردن این قابلیت ها در یخچال ساید بای ساید خود کنید سعی کنید که تمامی موارد را به دقت انجام دهید گاهی اوقات انجام یک اشتباه کوچک می تواند دستگاه شما را دچار مشکلات مختلف کند‌.

تنظیمات مربوط به نور نمایشگر

آموزش کار با پنل ساید تنظیمات مربوط به نور به صورتی است که می توانید از طریق دکمه display of mode آن را فعال کنید.

آموزش کار با پنل ساید در مدل های مختلف

مدل های مختلف یخچال ساید بای ساید دارای عملکرد های مختلفی هستند بنابراین اگر می خواهید کار با پنل یخچال ساید را یاد بگیرید باید به شما بگوییم که مدل یخچال شما متفاوت است و نمی توانید از یک راهنمای کلی برای استفاده از این قابلیت استفاده کنید .

بنابراین کاری که باید انجام دهید این است که حتماً قبل از استفاده از دستگاه راهنمای را به درستی مطالعه و با بکارگیری تمامی قوانین را اصولی که به شما معرفی شده است از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. برای مثال قابلیت های یخچال ساید بای ساید سامسونگ با قابلیت های یخچال ساید بای ساید ال جی کاملاً متفاوت است.

از این رو اگر قصد کار کردن با آن را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است اگر راهنمای دفترچه ساید ال جی را بخوانید برای یخچال ساید سامسونگ کاربرد نداشته باشد کارشناسان تکنسین های متخصص مجموعه تعمیرآنلاین به افراد توصیه می کنند که پس از نصب دستگاه توسط کارشناس متخصص حتما موارد مرتبط با تنظیمات برخی از قابلیت ها در یخچال ساید بای ساید را به خوبی یاد بگیرند.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید