اکتبر 28, 2022

آیا می شود در لباسشویی وایتکس ریخت؟

آیا می شود در لباسشویی وایتکس ریخت؟

آیا می شود در لباسشویی وایتکس ریخت یکی از رایج ترین سوالاتی است که بسیاری از کاربران و مشتریان مجموعه تعمیرآنلاین از ما می پرسند آن ها می‌خواهند بدانند که به وسیله به کار گیری برخی از مواد شوینده در محفظه شستشو امکان تمیز تر شدن لباس ها وجود دارد یا خیر. اگر این سوال شما هم هست و میخواهید پاسخ آن را پیدا کنید تا انتهای مقاله با تیم ما همراه باشید.

همه افراد تمایل دارند که لباس های خود را تمیز تر بشویند به گونه‌ای که مانند روز اول شود. به همین دلیل از برخی از مواد شوینده استفاده می کنند تا بتوانند فرآیند شستشو را بهتر و اصولی تر انجام بدهند.

اما باید به شما بگویم که گاهی اوقات استفاده از بیش از حد از مواد شوینده نامرغوب و نامناسب باعث ایجاد مشکلاتی برای پوشاک شما می‌شود بنابراین کاری که باید انجام دهید این است که از نحوه استفاده و شستشوی انواع پوشاک شوید تا بتوانید بهترین نتیجه را از شست و شو به وسیله ماشین لباسشویی بگیرید.

 بسیاری از افراد گمان می‌کنند که اگر از وایتکس برای شستشوی لباس های خود استفاده کنند به خصوص لباس های سفید می توانند نتیجه بهتری از شستشو بگیرند. بله درست است در ارتباط با شستشوی لباس های سفید به خصوص در روش دستی این امکان برای شما وجود دارد که با قرار دادن لباس ها در وایتکس و آب به مدت چند دقیقه یا یک ساعت لکه های موجود بر روی لباس های خود را برطرف کنید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

اما بسیاری از افراد می خواهند بدانند که آیا می شود در لباسشویی وایتکس ریخت؟ مسلما پاسخ به این سوال می دهیم نیازمند بررسی های دقیق و حساب شده است. اگر به این موضوع توجه تی داشته باشید متوجه خواهید شد که بسیاری از مشکلاتی که در ارتباط شستشوی لباس در ماشین لباسشویی دارید برطرف می شود.

وایتکس چیست؟

بسیاری از افراد آب ژوال را به عنوان وایتکس در ایران می شناسند در واقع این ماده سفید کننده ای است که توسط اولین برند مواد شوینده وایتکس وارد ایران شد و از آن موقع به بعد بسیاری از افراد آن را با این نام می شناسند.

بنابراین می‌توانیم بگوییم که این مایع سفید کننده سال‌های سال است که در زمینه شستشوی لباس های سفید در کشورهای مختلف کاربرد دارد و بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

برای مثال اگر بسته از بین بردن لکه های موجود در بیار لباس های سفید خود را دارید می توانید مقداری آب و وایتکس را با یکدیگر مخلوط کنید و لباس های مورد نظر را در آن قرار بدهید پس از گذشت مدت زمانی متوجه خواهید شد که به جای موجود در بیت باز برطرف شده و توانایی استفاده از آن را خواهید داشت .

بنابراین ممکن است برای شما بهتر شود که آیا می شود در لباسشویی وایتکس ریخت؟ برای استفاده از این ماده در ماشین لباسشویی راهکارهای مختلفی وجود دارد بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید تا دچار مشکلات جانبی نشوید.

دلیل خاصیت ضد لکه وایتکس دارد اگر آن را در داخل ماشین لباسشویی بریزید و قطعات فلزی در آن وجود داشته باشد به مرور زمان دچار زنگ زدگی خواهد شد و از طرفی لاستیکی دور درب ماشین لباسشویی هم در اثر برخورد با این ماده از بین می رود.

بنابراین این کاری که باید انجام دهید این است که به جای استفاده از وایتکس در ماشین لباسشویی از پودر لباسشویی مایع لباسشویی که خاصیت ضد لک و سفید کنندگی دارد استفاده کنید.

راهکار تمیز تر شدن لباس های روشن در ماشین لباسشویی

همانطور که در پاسخ به سوال آیا می شود وایتکس در ماشین لباسشویی ریخت؟ ایما و اشاره کردیم که ماده خاصیت ضد لگ دارد و ممکن است در کناره اجسام فلزی واکنش نشان دهد و زنگ زدگی آنها را تشدید کند بنابراین توصیه کرد شما می کنیم این است که به هیچ عنوان از وایتکس در ماشین لباسشویی استفاده نکنید زیرا قطعات دستگاه را از بین می‌برد و به مرور زمان نیازمند تعمیر و عیب یابی آنها خواهید شد.

از چه مواقعی از چه ماده ای برای تمیز شدن لباسها در ماشین لباسشویی استفاده کنیم؟ همان طور که می دانید لباس هایی که به وسیله ماشین لباسشویی شسته می شوند از لحاظ جنس و نوع پارچه با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید که نحوه شستشوی آن ها نیز متفاوت است.

کاری که باید برای تمیز تر شدن لباس و انجام دهید این است که از مایع یا پودر لباسشویی متناسب با جنس و نوع لباس خود استفاده کنید برای مثال اگر رنگ پارچه ای که قصد شستشوی آن را دارید. باید از مایع یا پودر لباسشویی مخصوص شستشوی لباس های سفید استفاده کنید.

محل ریختن وایتکس در ماشین لباسشویی

اگر با وجود توضیحاتی که راجع به معایب استفاده از وایتکس در ماشین لباسشویی دادیم باسم اصرار به استفاده از این ماده دارید باید به شما بگوییم که حتماً یک پارچ ۲ لیتری از آب را بردارید و مقداری وایتکس درون آن بریزید سپس در قسمت محفظه مخصوص شستشو آن را وارد کنید و برنامه شستشو را بر روی درجه ۶۰ تنظیم کنید.

دریافت خدمات مشاوره تعمیر لوازم خانگی

اگر نیازمند دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی مختلف به خصوص ماشین لباسشویی هستید و می خواهید بدانید که چگونه می توانم مشکلات مختلف این دستگاه را برطرف کرد یا سوالاتی نظیر آیا می شود در لباسشویی وایتکس ریخت؟

می‌توانید برای دریافت انواع خدمات از مجموعه تعمیرآنلاین کمک بگیرید. آنها تمام تلاش خود را می‌کنند تا در ارائه خدمات به مشتریان خود به بهترین شکل ممکن عمل کنند نحوه ثبت سفارش و دریافت خدمات توسط این مجموعه بسیار راحت است تنها با برقراری ارتباط با شماره های موجود در سایت می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید