کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

ارورهای یخچال اسنوا

ارورهای یخچال اسنوا

ارورهای یخچال اسنوا

ارورهای یخچال اسنوا یک علامت هشدار برای بررسی آسیب های داخلی دستگاه هستند بنابراین باید با دقت کامل به آنها توجه کنید و اقدامات لازم جهت برطرف کردن آنها را انجام بدهید.  یخچال های اسنوا سبک جدیدتر در سیستم های تشخیصی تعبیه شده اند. اگر یخچال شما عیب یا خطایی را در سیستم پیدا کند، ببیند یا تشخیص دهد، یک خطا یا کد خطا را نشان می دهد. 

کد خطا در جایی که اعداد معمول روی صفحه نمایش هستند نمایش داده می شود. هنگامی که یک کد خطا نمایش داده می شود، یخچال شما یک عیب خاص را به شما می گوید. اگر خطا یا عیب توسط شما قابل رفع نباشد، به یک تکنسین تعمیر نیاز دارد.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

شماره مدل های مختلفی از یخچال های اسنوا با نمایشگر دیجیتال وجود دارد، بنابراین در صورت مشاهده کد خطا و ارور های یخچال اسنوا ، آنچه را که چشمک می زند یا نمایش داده می شود، یادداشت کنید. اگر یخچال کد خطا را نشان داد، برق را از یخچال نکشید. اگر دوشاخه برق را بکشید کد خطا پاک می شود.

توجه: اگر نمادهای روی صفحه نمایش پس از وصل کردن آن چشمک می زند، نگران نباشید، یخچال اسنوا شما به سادگی در حال بررسی خود است!

نمایشگر یخچال دمای چشمک می زند:

اگر دمای یخچال از گرم ترین دمای تنظیم شده بیشتر شود، صفحه نمایش چشمک می زند و صدای زنگ به صدا در می آید. وقتی این اتفاق می‌افتد، مطمئن شوید که یخچال در حالت خنک‌کننده قرار ندارد و درب آن برای مدت طولانی باز نیست. وقتی دما به حالت عادی برمی گردد، چشمک زدن و صدا متوقف می شود. اگر یخچال در حالت خنک می ماند، در اینجا نحوه جلوگیری از رفتن یخچال اسنوا به حالت خنک کننده وجود دارد ؟

معرفی ارور های یخچال اسنوا

کدهای خطا در بسیاری از کنترل های توزیع کننده یخچال الکترونیکی برنامه ریزی شده اند. این کدهای خطا، خطا و عملکرد به تکنسین های سرویس لوازم خانگی کمک می کند تا به سرعت مشکلات یخچال را تشخیص دهند. هنگامی که خرابی تشخیص داده شد، یک خطای سبز چشمک زن، خطا یا کد عملکرد روی صفحه کنترل نمایش داده می شود. این با یک بوق همراه خواهد بود.

در اینجا لیستی از رایج ترین خطاها، خطاها و کدهای عملکرد یخچال و تعاریف آنها آورده شده است. همه کدها در زیر فهرست نشده اند زیرا بدون تکنسین قابل حل نیستند.  

کد خطا

تعریف

FF

غذای منجمد را برای ذوب شدن بررسی کنید زیرا دما در حال افزایش است.

PF

برق یخچال قطع شده است.

CI

یخ ساز را برای عملکرد صحیح بررسی کنید.

DEحالت نمایشی این حالت نور معمولی را فعال می کند و عملکرد را کنترل می کند در حالی که سیستم خنک کننده را غیرفعال می کند. برای غیرفعال کردن حالت دمو، ابتدا سعی کنید یخچال را برای یک یا دو دقیقه از برق بکشید، سپس دوباره وصل کنید. اگر کد DE همچنان نمایش داده می‌شود، لطفاً با شماره مدل یخچال خود با ما تماس بگیرید.

dE

سیستم یخ زدایی در 24 ساعت گذشته به درستی کار نکرده است.

CC

کنترل های دما را بررسی کنید زیرا دمای یخچال نادرست است.

موارد زیر ممکن است به نظر کدهای خطا باشند، اما طبیعی هستند:

  • tC: اگر نمایشگر دما یک tC را نشان می‌دهد (می‌تواند مانند EC، F وارونه با C یا چیزی مشابه به نظر برسد)، این یک کد خطا نیست، این نشانگر تنظیم Turbo Cool (tC) است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی، به این آدرس مراجعه کنید: یخچال – تنظیمات TurboCool
  • tF: اگر نمایشگر دما یک tF را نشان می‌دهد (می‌تواند شبیه EF، F وارونه با F یا چیزی مشابه باشد)، این یک کد خطا نیست، نشانگر تنظیم Turbo Freeze (tF) است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی، به: یخچال – تنظیمات TurboFreeze مراجعه کنید

 یخچال ساید بای ساید اسنوا یکی از با کیفیت ترین و در عین حال متفاوت ترین مدل های یخچال فریزر است که بسیاری از افراد تمایل دارند آن را خریداری کنند بنابراین اگر شما از جمله افرادی هستید که می خواهید یخچال با کیفیت داشته باشید حتماً یخچال ساید بای ساید اسنوا را خریداری کنید کارشناسان و تکنسین های متخصص مرکز تعمیر آنلاین با شناخت کاملی که از لوازم خانگی اسنوا دارند می‌توانند دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند.

بنابراین اگر می خواهید دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید حتما از کارشناسان و تکنسین های متخصص مرکز با استفاده کنید.

ارورهای مختلفی که در یخچال ساید بای ساید اسنوا ظاهرمیشود دلایل متعددی دارد بنابراین اگر قصد برطرف کردن آنها را دارید حتماً تکنیسین‌های متخصص مرکز ما استفاده کنید.

ارورهای یخچال اسنوا نشان دهنده آسیب به وجود آمده در دستگاه شما هستند بنابراین باید نسبت آن ها حساس باشید و هر چه سریعتر تمامی مشکلات را برطرف کنید. زمانی که بر روی پنل نمایشی یخچال و فریزر شما خطا ها و کدهای مختلف نمایش داده می شود به این معنا هستند که یک آسیب داخلی در قطعات دستگاه وجود دارد و باید هر چه سریعتر آنها را برطرف کنید شما باید بدانید که هریک از خطاهای ظاهر شده چه معنایی دارند.

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا به عوامل مختلفی بستگی دارد برای مثال اگر قطعات مهم و اساسی دستگاه دچار مشکل شده باشند میزان هزینه ای که باید بپردازید بسیار بیشتر از زمانی است که قطعات جزئی تر دچار مشکل شده‌اند .

بنابراین باید با پرداخت یک هزینه مناسب دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید کارشناسان و تکنسین های مرکز تعمیر آنلاین سعی می‌کنند که با دریافت هزینه کمتر دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند.

بنابراین شما می توانید برای دریافت خدمات با کیفیت و با هزینه مقرون به صرفه مرکز ما تماس بگیرید کارشناسان این مرکز با دریافت هزینه مقرون به صرفه سعی در ارائه خدمات کامل به شما عزیزان دارند. و تمام تلاش خود را می‌کنند که رضایت خاطر شما را به دست بیاورند .

شعار کارشناسان و تکنسین های مرکز تعمیر آنلاین کسب رضایت صددرصدی مشتریان است و برای این کار از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند بنابراین اگر به دنبال یک مرکز معتبر هستید که هزینه های مرقوم به صرفه ای را دریافت کند حتما با کارشناسان مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد. همچنین می توانید اطلاعات کاملی راجع به ارورهای یخچال بیاورید.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158