کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

بررسی تاثیر قطعی برق بر لوازم برقی

بررسی تاثیر قطعی برق بر لوازم برقی

بررسی تاثیر قطعی برق بر لوازم برقی

بررسی تاثیر قطعی برق بر لوازم برقی به گونه‌ای است که ممکن است دستگاه شما به طور کامل از کار بیفتد. بنابراین اگر می‌خواهید دچار چنین مشکلاتی نشوید و لوازم برقی شما همیشه سالم بمانند سعی کنید که از محافظ برق استفاده کنید. شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع لوازم خانگی در مرکز تعمیر آنلاین۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد. شما می‌توانید برای دریافت کلیه خدمات تعمیر با ما در تماس باشید.

به طور کلی افزایش و کاهش ولتاژ برق باعث آسیب لوازم خانگی شما میشود به همین دلیل شما باید با استفاده از یک سری راهکارها از لوازم خود مراقبت کنید. اما به هر حال تاثیر نوسانات برقی بر روی لوازم آشپزخانه و لوازم دیگر که با برق کار می کنند بسیار زیاد است.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

برای مثال حتی اگر یخچال و فریزر شما دارای محافظ باشد این نوسانات بر روی سلامت دستگاه شما تاثیر می گذارند تلویزیون هم اگر به برق متصل باشد اما خاموش باشد باز هم کم و زیاد شدن ولتاژ می تواند آن را دچار آسیب کند.

گاهی اوقات حتی بسیاری از لوازم خانگی دچار سوختگی برد الکتریکی خواهند شد، بسیاری از مشتریان که به مجموعه ما مراجعه می‌کنند بیان می‌کنند که دستگاه آنها بر اساس نوسانات برقی به صورت ناگهانی دچار مشکل شده است و دیگر کار نمی کند.

قطعات اجاق گاز و سایر لوازمی که به برق متصل می شوند دهم از این آسیب های ناشی از کم و زیاد شدن ولتاژ برق در امان نیستند. بنابراین باید بگوییم که بررسی تأثیر قطعی برق بر روی لوازم خانگی بسیار مهم است.

توجه داشته باشید که ولتاژ برق نرمال در کشور ۲۲۰ ولت می باشد و تا ۵۰ هرتز نوسان برق کاملاً طبیعی است. اما فراموش نکنید که اگر این نوسان به طور مکرر کاهش و افزایش داشته باشد باعث رساندن آسیب لوازم برقی شما خواهد شد، که این امر خود باعث آسیب عمیق لوازم برقی و حتی موارد زیادی باعث سوختگی می شود.

برای جلوگیری از آسیب لوازم برقی هنگام نوسانات چه کاری انجام دهیم؟

حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اگر در منطقه زندگی کنیم که به طور مداوم نوسانات ولتاژ برق اتفاق می افتد چه کاری انجام بدهیم تا از چنین مشکلاتی جلوگیری کنیم. در پاسخ باید به شما بگوییم که راهکارهای زیادی جهت جلوگیری آسیب ناشی از نوسانات برق وجود دارد که شما به رعایت کردن آنها می توانید از دستگاه خود به خوبی مراقبت کنید.

 • استفاده از محافظ برق
 • استفاده از یو پی اس
 • جدا کردن لوازم برقی از برق
 • استفاده از دستگاه فیوز

شما با رعایت تمامی نکات می توانید تا حد زیادی از بروز آسیب به دلیل نوسانات ولتاژ برق جلوگیری کنید برای مثال زمانهایی که به مسافرت می روید و نمی خواهید از لوازم برقی خود استفاده کنید آنها را به طور کامل از برق بکشید اگر در یخچال و فریزر خود مواد غذایی دارید آنها را خارج کنید تا دچار  خرابی نشوند.

 استفاده از محافظ برق برای جلوگیری از آسیب لوازم برقی

در بررسی تاثیر قطعی برق بر لوازم برقی می توانیم با استفاده از محافظ های برقی از آسیب لوازم جلوگیری کرد اما شاید برای شما این سوال پیش بیاید که میزان جلوگیری از آسیب داشت اندازه است و یا به عبارتی دیگر محافظ برق تا چه اندازه میتواند از دستگاه شما مراقبت کند.

در پاسخ باید بگوییم که محافظ بر اسان ترین و راحت ترین روشی است که شما می‌توانید از لوازم برقی خود محافظت کنید مطمئناً اگر دستگاه شما بدون محافظ باشد میزان آسیب ناشی از قطعی برق بیشتر از زمانی خواهد بود که دستگاه شما محافظ دارد.

بنابراین توصیه کارشناسان و تکنسین های متخصص این است که تا جایی که می توانید از محافظ های مناسبی برای لوازم برقی خود استفاده کنید و به هیچ عنوان چند دستگاه را به یک محافظ متصل نکنید. محافظ ها به دلیل داشتن فیوز دستگاه شما را از نوسانات و ولتاژ های برق در امان نگه می دارند. اما توجه داشته باشید که همه محافظ ها شبیه همدیگر نیستند یک محافظ خود دارای ویژگی هایی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

 1. باید دارای مدار اتوماتیک برای نوسانات پایین و بالای جریان برق باشد.
 2. دارای دو خروجی که دربردارنده سیستم محافظ ولتاژ در محدوده استاندارد باشند
 3. برخورداری از نمایشگر ال سی دی برای مشخص کردن عملکرد دستگاه و ولتاژ برق
 4. برخورداری از سه چراغ جهت مشخص کردن وضعیت دستگاه
 5. دارای دو خروجی ارت دار استاندارد
 6. برخورداری از فیلتر حذف نویز شهری
 7. دارای مدار تاخیر برقی باشد
 8. دارای فیوز مینیاتوری باشد
 9. در چنین مواقعی شما می توانید از دستگاه خود به خوبی محافظت کنید.

کارشناسان تکنسین های متخصص تعمیر لوازم برقی در مرکز تعمیر آنلاین با برخورداری از دانش تخصصی در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی به شما توصیه می‌کنند که تا جایی که امکان دارد از بهترین محافظ ها جهت جلوگیری از آسیب های ناشی از قطعی برق استفاده کنید.

بررسی تاثیر قطعی برق بر آسیب یخچال و فریزر

نوسانات برقی باعث رساندن آسیب به دستگاه شما می شود بنابراین باید تمام سعی خود را بکنید تا از دستگاه خود به خوبی مراقبت کنید تا دچار چنین مشکلاتی نشود عوامل مختلفی باعث بروز آسیب و یخچال و فریزر می شوند که یکی از مهم ترین آن ها قطعی برق است.

به همین دلیل ما برخورد لازم دانستیم تا به بررسی تاثیر قطعی برق بر لوازم خانگی بپردازیم. کارشناسان و متخصصان حرفه ای مرکز تعمیر آنلاین به دلیل برخورداری از دانش تخصصی در زمینه تامین و توانایی برطرف کردن کلیه ایراد دستگاه شما که ناشی از افزایش و کاهش ولتاژ برق هستند را دارد.

به همین دلیل شما توصیه می‌کنیم که اگر با آسیب لوازم خود روبرو شده اید نمی دانید که از چه مرکزی کمک بگیرید حتما با مجموعه تعمیرآنلاین تماس بگیرید آنها توانسته خود را می کنند تا آسیب های به وجود آمده برای دستگاه شما را تشخیص و به سرعت برطرف کنند .

متاسفانه گاهی اوقات یخچال فریزر در اثر قطعی برق فشار سوختگی موتور میشود که در چنین مواقعی تکنسین های ما با بررسی آسیب سعی میکنند که از بهترین قطعات جهت تعویض رابطه ی آسیب دیده استفاده کنند شما می‌توانید برای دریافت کلیه خدمات تعمیر از مرکز تعمیر آنلاین با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445