کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعمیرات لباسشویی آبسال

تعمیرات لباسشویی آبسال در تعمیر آنلاین

در انتخاب لباسشویی یا کیفیت به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ مشکلات شایع در لباسشویی آبسال کدامند؟ جهت تعمیرات لباسشویی آبسال بهترین و معتبرترین مراکز کدامند؟ آبسال نامی آشنا در بین ایرانیان است. برند آبسال لوازم خانگی گوناگونی را از انواع کولر ها و بخاری ها گرفته تا ماشین لباسشویی تولید و روانه بازار می کند. لباسشویی آبسال یکی از این لوازم پر کاربرد است که امروزه عضو لاینفک هر آشپزخانه ای است.

تنوع در لوازم خانگی و وجود مدل های مختلف لباسشویی آبسال یکی از ویژگی های بارز این شرکت برای جذب تمام سلایق به سوی خود می باشد.

امکانات ممتازی چون طراحی ایتالیایی، استفاده از قطعات برقی اروپایی و داشتن برنامه های شستشوی مختلف متناسب با جنس و میزان آلودگی البسه همواره رضایت مشتریان این برند محبوب را به دنبال داشته است. داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش از جمله عوامل دیگر در موفقیت لباسشویی آبسال در کسب رضایت مشتریان خود محسوب می شود.

  همانطور که می دانید افزایش عمر مفید هر دستگاهی ارتباط مستقیم با نحوه نگهداری و استفاده از آن دستگاه دارد و اگر شما تمامی موارد توصیه شده در دفترچه راهنمای محصول را رعایت کنید، می توانید از بروز مشکلات و نیاز به تعمیر لباسشویی آبسال جلوگیری نمایید. با این حال هر دستگاهی بعد از مدتی استفاده به دلایل مختلفی ممکن است دچار آسیب شود.

گاهی مشکلات پیش آمده ساده هستند و شما می توانید با دریافت مشاوره از مرکز تعمیر آنلاین، آنها را برطرف کنید اما برخی از مشکلات  نیاز به بررسی کارشناس مرکز تعمیر آنلاین و انجام اقدامات لازم در جهت تعمیرات لباسشویی آبسال را دارند.

در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از مشکلات شایع که ممکن است در استفاده از لباسشویی آبسال با آن روبرو شوید و علت های احتمالی آنها آشنا کنیم.

علت لرزش لباسشویی آبسال چیست؟

اگر لباسشویی آبسال شما در حین کار لرزش دارد اولین عامل ممکن است تراز نبودن جایگاه دستگاه باشد. شما با چک کردن پایه های لباسشویی آبسال می توانید به راحتی این مشکل را برطرف کنید.

عامل دومی که می تواند این مشکل را به وجود آورد خرابی کمک فنرهای آن است که باید توسط متخصص مرکز تعمیر آنلاین بررسی شده و تعمیرات لباسشویی آبسال انجام گردد.

چرا لباسشویی آبسال صدا می دهد؟

در صورتی که با تولید صدای زیاد دستگاه مواجه شدید، توجه داشته باشید که برای تعمیر لباسشویی آبسال در این مورد دو عامل بررسی می گردد. ممکن است این صدای تولیدی از موتور لباسشویی آبسال باشد که با تعویض بلبرینگ آن رفع می شود و یا اینکه دیگ دستگاه مسبب تولید صدا باشد که در این صورت تعویض بلبرینگ، کاسه نمد و یا شفت آبکش لباسشویی آبسال راه حل آن می باشد.

لباسشویی آبسال روشن نمی شود علت چیست؟

ساده ترین علت این مشکل را باید در سیستم برقرسانی جویا شوید. ابتدا از اتصال درست دوشاخه و پریز اطمینان حاصل نمایید و‌ فیوز و‌مدارها را با ولت متر امتحان کنید و اگر مشکلی در مسیر برق رسانی وجود دارد آن را برطرف نمایید. عامل دیگری که در تعمیرات لباسشویی آبسال باید پیگیری شود بررسی برد اصلی دستگاه و‌موتور آن توسط کارشناسان مرکز تعمیر آنلاین می باشد.

زمانی که لباسشویی آبسال به خوبی آب را تخلیه نمی کند چه باید کرد؟

در هنگام بروز این مشکل جهت تعمیر لباسشویی آبسال در اقدام اول باید شلنگ تخلیه و یا فیلتر پمپ را از نظر گرفتگی بررسی نمایید.همچنین ممکن است گیر کردن نخ و کرک به پره های پروانه پمپ سبب بروز این مشکل شده باشند. ایجاد خرابی در الکتروپمپ عامل دیگری است که می تواند آبگیری لباسشویی آبسال را دچار مشکل کند.

علت باز و بسته نشدن درب لباسشویی آبسال چیست؟

خرابی قفل و یا میکروسوئیچ اصلی ترین علت این مشکل است که شما با تعویض آنها می توانید اقدام به تعمیرات لباسشویی آبسال کنید.

چرا دور خشک کن لباسشویی آبسال کار نمی کند؟

اگر البسه بیش از حد ظرفیت باشد در عملکرد خشک‌کن اشکال ایجاد می کند پس همیشه توجه داشته باشید که میزان البسه متناسب با اندازه و حجم دستگاه شما باشد. برنامه انتخابی خود را بررسی کنید زیرا ممکن است برنامه ای را انتخاب کرده باشید که تنها آبکشی در آن لحاظ شده است.

همچنین امکان دارد تا دکمه خشک کن لباسشویی را غیر فعال کرده باشید.پس از بررسی این موارد و اطمینان از صحت آنها، اقدام به بررسی شلنگ و فیلتر نمایید تا عاری از گرفتگی باشند. از عواملی دیگری که می تواند سبب بروز این مشکل شود اشکال در مجموعه کلیدها، خازن راه انداز، موتور لباسشویی و یا برد تنظیم دور می باشد.جهت بررسی و تعمیرات لباسشویی آبسال در اسرع وقت با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

علت گرم نشدن آب در لباسشویی آبسال چیست؟

زمانی که این مشکل رخ می دهد ممکن است المنت و یا ترموستات دچار مشکل شده باشند که با تعویض هر کدام ایراد برطرف خواهد شد. همچنین در این موارد جهت تعمیرات لباسشویی آبسال ،دستگاه را از نظر سلامت سنسور دمای لباسشویی یا همان هیدروستات بررسی نمایید.

علت بیرون ریختن آب از لباسشویی آبسال در حین کار چیست؟

در این مورد برای تعمیرات لباسشویی آبسال باید قبل از هرچیز محل نشتی را پیدا کنید. برای اینکار ابتدا شلنگ ورودی و خروجی را بررسی نمایید تا پارگی نداشته باشند. پاره شدن خرطومی های جاپودری به دیگ و یا دیگ به پمپ آب نیز می تواند عامل نشتی آب باشد.

سوراخ بودن لاستیک دور درب لباسشویی آبسال عامل دیگری در بروز نشتی است که با تعویض آن مشکل برطرف خواهد شد.همچنین از سلامت بست در دیگ اطمینان حاصل نمایید. پس از بررسی موارد فوق کارشناس مرکز تعمیرآنلاین باید از درستی مونتاژ دیگ و یا درب آن نیز مطمئن گردد.

چرا لباسشویی آبسال، لباس ها را خوب نمی شوید؟

اگر پس از شستشو هنوز لباس ها تمیز نشده اند حتما موارد زیر را بررسی نمایید.  ممکن است علت این مشکل آبگیری نکردن دستگاه به علت خرابی شیر برقی یا هیدروستات باشد.

اگر المنت لباسشویی آبسال رسوب گرفته باشد نمی تواند آب را گرم کند و در نتیجه شستشو به خوبی انجام نمی شود. مشکل در تخلیه آب عامل دیگری است که می تواند این مشکل را ایجاد نماید.

بیشتر بخوانید : نمایندگی جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445