کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعمیرات یخچال هایسنس

تعمیرات یخچال هایسنس با تعمیر آنلاین

خرابی و از کار افتادن یخچال و فریزر یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر برندی اتفاق بیفتند. در واقع یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی است که هر شخصی ممکن است با آن روبه رو شود. علاوه بر اینکه یخچال و فریزر در هر منزلی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است، وجود آسیب و خرابی در آن می تواند باعث فاسد شدن مواد غذایی بشود.

جهت جلوگیری از ایجاد اسیب های بزرگتر برای یخچال و فریزر خود باید به صورت مداوم آن را سرویس کنید و در صورت مشاهده هر گونه علامتی که نشان دهنده آسیب است سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

اگر علائمی مانند عدم یخ زدن مواد غذایی در فریزر، خاموش و روشن شدن صفحه نمایش یخچال، صدای غیر عادی موتور یخچال و… رو به رو شدید، قبل از اینکه شدت آسیب بیشتر شود با مرکز تعمیرات یخچال هایسنس در تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص تعمیرات یخچال هایسنس برای عیب یابی و تعمیر یخچال به منزل شما اعزام شوند.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

بیشترین دلایل خرابی یخچال هایسنس

  • لرزش بیش از اندازه یخچال حین روشن و خاموش شدن
  • یخ نزدن سطح داخلی یخچال
  • خرابی درجه یخچال و نشان ندادن عدد درست
  • برفک نزدن فریزر و فضای داخلی یخچال هایسنس
  • وجود صدای بیش از اندازه و غیر عادی
  • خالی شدن گاز یخچال
  • خرابی قطعه خارج کننده یخ از یخساز
  • روشن نشدن موتور یخچال
  • فرسودگی لاستیک دور درب یخچال
  • درست بسته نشدن درب یخچال

تمامی این موارد  علائمی هستند که نشان دهنده نیاز یخچال و فریزر  شما به تعمیر است. تعمیرات یخچال هایسنس یکی از تعمیرات کاملا تخصصی است که حتما باید توسط افراد خبره و با مهارت، مانند کادر تعمیرات یخچال هایسنس در مرکز تعمیر آنلاین صورت بگیرد.

برفک زدن سطح داخلی یخچال هایسنس

عوامل متعددی باعث برفک زدن سطح داخلی یخچال شما میشود.

که با برسی و عیب یابی اصولی توسط تعمیر کاران متخصص در زمینه تعمیرات یخچال هایسنس بر طرف خواهد شد.

یکی از دلایل برفک زدن یخچال های بدون برفک خرابی لاستیک دور درب یخچال است. که با تعمیر و یا تعویض آن توسط تعمیر کاران متخصص تعمیرات یخچال هایسنس قابل رفع است. خرابی ترموستات و یا تایمر دیفراست نیز از عوامل تاثیر گذار در برفک زدن یخچال است. که تمامی این مشکلات توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر انلاین برطرف خواهد شد.

دلیل وجود بوی بد در یخچال

یکی از موادی که باعث شکایت مشتریان به مرکز تعمیر آنلاین میشود. بوی بد و غیرعادی در یخچال است. که دلیل آن می تواند قرار دادن غذاهای سرباز درون آن، یا فاسد شدن مواد غذایی و دیر خارج کردن آنها از یخچال باشد.  برای جلوگیری از ایجاد بوی بد در یخچال باید مواد غذایی را با درب درون یخچال بگذارید و زود به زود قسمت داخلی آن را تمیز کنید. با رعایت نکات بهداشتی دیگر نیازی به تعمیرات یخچال هایسنس جهت جلوگیری از بوی بد نیست.

آب از یخچال نشت میکند

نشت آب از یخچال یکی از مواردی است که باعث میشود با مرکز تماس بگیرند و خواهان اعزام تعمیرکار برای تعمیرات یخچال هایسنس شوند. دلیل نشت اب می تواند گرفتگی لوله های تخلیه یخچال و فریزر و یا گیر کردن مواد غذایی در آن باشد. برای تعمیر مشکل نشت آب در یخچال و فریزر هایسنس می توانید با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

چرا مرکز تعمیر آنلاین را به سایر مراکز ترجیح بدهیم؟

صراحت در اعلام هزینه ها: یکی از دلایل مهمی که باعث میشود افراد این مرکز را برای تعمیر یخچال هایسنس ترجیح بدهند صراحت پشتیبان در بیان تعرفه ها است.

نیازی به حمل یخچال به تعمیرگاه نیست: مرکز تعمیر آنلاین این مژده را به مشتریان خود میدهد که برای تعمیرات یخچال خود دیگر نیازی به و حمل و جابه جایی و ایجاد آسیب بیشتر نیست. زیرا حمل ان باعث آسیب بیشتر به یخچال می شود.

گارانتی خدمات پس از تعمیر: کلیه خدماتی که توسط تعمیرکاران و متخصصان تعمیر انواع یخچال و فریزر در مرکز تعمیر آنلاین صورت میگیرد. دارای ضمانت پس از تعمیر هستند.

تمامی این موارد باعث میشود که افراد، مرکز تعمیر آنلاین را به سایر مراکز ترجیح بدهند. توصیه ما به شما این است که در صورت مشاهده هرگونه علامتی که نشان دهنده آسیب یخچال و فریزر است. سریعا با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا در مدت زمان اندکی نیروهای متخصص تعمیرات یخچال هایسنس را جهت تعمیر به منزل شما اعزام کنند.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445