کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعمیر برد لباسشویی

تعمیر برد لباسشویی در تعمیر آنلاین

ممکن است در طول زندگی با خرابی  و آسیب لوازم خانگی روبه رو شویم، تصور کنید یک روز لباس ها را در ماشین لباسشویی قرار می دهید و قصد روشن کردن آن را دارید، اما ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود، یا اینکه فرایند شستشو را به درستی انجام نمی دهد.

این اتفاق کاملا عادی است زیرا تمامی وسایل منزل هرروز در معرض آسیب و نقص فنی هستند، و در صورتی که سرویس سالانه آنها را انجام ندهیم به روند کاهش عمر آن ها کمک کرده ایم.

خرابی و اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی دلایل متعددی دارد، یکی از دلایل از کار افتادن آن خرابی برد ماشین لباسشویی است که باعث می شود به متخصص تعمیرات برد لباسشویی نیاز پیدا کنید.

برخی از آسیب ها و خرابی های به وجود آمده برای ماشین لباسشویی توسط خود شما قابل تعمیر است، البته همین میزان دخالت در فرایند تعمیر نیز نیازمند راهنمایی دقیق  تکنسین ها است. و یا اینکه باید به صورت دقیق دفترچه راهنما لباسشویی خود را مطالعه کنید تا بتوانید تنظیمات و تعمیرات جزئی لباسشویی را به تنهایی انجام دهید.

اما تعمیر برد لباسشویی از جمله تعمیراتی است که نیازمند برسی های دقیق و عیب یابی توسط متخصص تعمیرات برد لباسشویی است. برد یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قطعات ماشین لباسشویی به شمار می رود، به همین دلیل آسیب به آن، عملکرد کلی دستگاه را با مشکل مواجه می کند.

برد ماشین لباسشویی مجموعی از خازن ها و فیوزها و بسیاری از قطعات ریز دیگر است. اگر در قسمت ورودی برق، اختلال و نوسانات غیر عادی روی دهد، باعث می شود که قطعات به کار رفته در برد بسوزند و نیازمند تعویض و یا تعمیر برد لباسشویی شوند.

شدت نوسان برق بر تعویض یا تعمیر برد لباسشویی تاثیر می گذارد. در صورتی که شدت نوسان برق زیاد باشد احتمال اینکه مجبور به تعویض برد شوید زیاد است، زیرا با نوسان شدید برق برد به صورت کامل می سوزد.

یکی دیگر از دلایل آسیب برد لباسشویی نفوذ آب به آن و ایجاد اتصالی در سیم پیچ های داخلی است. این اتفاق جان  فردی که از لباسشویی استفاده می کند را به خطر می اندازد زیرا احتمال برق گرفتگی بسیار بالا است.

آتش سوزی ماشین لباسشویی نیز از پیامد های آسیب به برد است‌. که در این صورت برد به صورت کامل از بین رفته و دیگر قابل تعمیر نیست.

اگر تنها فیوزها و خازن های برد الکتریکی لباسشویی سوخته باشند با تعویض به موقع آن ها می توان از همان برد قبلی استفاده کرد، اما تمام این عیب یابی ها تنها توسط تکنسین متخصص تعمیرات برد لباسشویی قابل تشخیص است.

در صورتی که نیازمند تعویض برد ماشین لباسشویی خود هستید. حتما باید برد اورجینال را خریداری و نصب کنید. در صورتی که برد بی کیفیت و غیر اصل را بر ماشین لباسشویی خود نصب کنید حتما دچار مشکلات متعدد و آسیب های بیشتری خواهید شد، و عمر ماشین لباسشویی کاهش می یابد.

علائمی که نشان دهنده آسیب برد لباسشویی است

اگر مثل همیشه به سراغ ماشین لباسشویی می روید و طبق روال همیشگی به آن برنامه شست و شو می دهید اما احساس می کنید در روند شست و شوی هر روزه مشکلی وجود دارد، و برنامه های داده شده به آن به درستی اجرا نمی شوند، احتمال آسیب به برد لباسشویی زیاد است و قطعا نیازمند برسی و عیب یابی دقیق توسط تکنسین تعمیرات برد لباسشویی هستید.

خرابی و اختلال در کارکرد پنلی که در قسمت جلویی ماشین لباسشویی قرار دارد نیز نشان دهنده آسیب برد لباسشویی است.

یکی دیگر از علائم آسیب برد ماشین  لباسشویی خاموش شدن ناگهانی آن حین فرایند شستشو است.

در صورت مشاهده هر کدام از علائم مذکور حتما برای برسی و عیب یابی لباسشویی خود با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص تعمیر برد لباسشویی برای برسی مشکل و تعمیر برد لباسشویی به محل شما مراجعه کند.

چگونگی تعمیرات برد لباسشویی

برای تعمیرات برد لباسشویی اولین اقدامی که باید انجام دهید این است که برق دستگاه را به صورت کامل قطع کنید به این صورت که دو شاخه را از پیچ جدا کنید تا مطمئن شوید که هیچ برقی در دستگاه وجود ندارد و با خیال راحت فرایند تعمیر برد لباسشویی را شروع کنید.

اولین مرحله مهم ترین مرحله است زیرا در صورتی که برق به طور کامل قطع نشده باشد احتمال آسیب جانی وجود دارد.

در قدم بعدی کنترل پنل لباسشویی را خارج میکنیم و قسمت های داخلی آن را کاملا تمیز میکنیم.

در مرحله بعد خازن ها را مورد برسی قرار می دهیم و از صاف و صیقلی بودن آن ها مطمئن می شویم. در صورتی که دچار کجی و هرگونه عیب و ایرادی باشند، باید آنها را تعویض کنید. تعویض خازن ها در تعمیر برد لباسشویی اهمیت زیادی دارد. پس باید به صورت کاملا دقیق توسط تکنسین تعمیر برسی شود.

هزینه تعمیرات برد لباسشویی

همانطور که بیان کردیم به وجود آمدن هرگونه آسیبی در برد لباسشویی باعث اختلال در عملکرد و بد کارکردی دستگاه شما می شود. در صورتی که نسبت به علائم مشاهده شده در لباسشویی خود بی توجه باشید با خطرات و آسیب های بیشتری رو به رو می شوید. همانطور که بیان کردیم بی توجهی به خرابی برد لباسشویی در موارد شدید خطرات جانی مانند آتش سوزی را در پی دارد.

به همین دلیل به شما توصیه میکنیم که در صورت وجود اختلال در پنل لباسشویی یا خاموش شدن ناگهانی و یا عدم روشن شدن دستگاه، سریعا با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید و جزئیات آسیب را در اختیار پشتیبانان تلفنی قرار دهید.

آنها پس از ثبت ایرادات و مشکلات به وجود آمده برای شما تکنسین های متخصص تعمیرات برد لباسشویی را به منزل شما اعزام می کنند. هزینه تعمیرات برد لباسشویی بستگی به شدت آسیب دارد، در صورتی که تنها خازن ها دچار آسیب و سوختگی شده باشند، تعویض آن ها هزینه ی زیادی برای شما نخواهد داشت اما اگر کل برد لباسشویی آسیب دیده باشد و یا دچار سوختگی شده باشد باید برد را به صورت کامل تعویض کنید، که مسلما هزینه بیشتری خواهد داشت.

برای اطلاع از قیمت و تعرفه تعمیر برد لباسشویی می توانید با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید و از لیست قیمتها مطلع شوید.

بیشتر بخوانید : تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158