کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

 در این‌ مقاله می خواهیم به تعمیر ساید بای ساید ال جی‌ در تهران بپردازیم، پس اگر نیاز به عیب یابی و یا تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران دارید ، تا انتهای این‌مقاله با ما همراه باشید . 

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

پیشنهادات تعمیر ساید بای ساید ال جی

 هنگامی که مشکل را شناسایی کردید، باید سعی کنید و علت را جدا کنید تا تعیین کنید آیا می توانید آن را برطرف کنید یا نیاز به استخدام متخصصی دارید که می داند چگونه آن را برطرف کند. رفع برخی از مشکلات ممکن است ساده باشد، در حالی که برخی دیگر به مهارت ها، آموزش، ابزار و قطعات خاصی نیاز دارند. همیشه دفترچه راهنما را برای مکان قطعه و پیشنهادات نگهداری یا تعمیر نیز بررسی کنید.

درجه حرارت

رایج ترین تعمیر ساید بای ساید ال جی مسائل مربوط به دما است. تنظیمات را بررسی کنید و اگر خیلی کم یا زیاد بود آن را تنظیم کنید. کویل های کندانسور را از نظر گرد و غبار و زباله بررسی کنید و با جاروبرقی تمیز کنید.

مطمئن شوید که فن های کندانسور و اواپراتور عاری از انسداد هستند و آزادانه می چرخند. اگر یکی به راحتی نمی چرخد ​​یا نویز دارد، موتور نیاز به تعویض دارد. تداوم هر موتور را با یک مولتی متر بررسی کنید. در صورت عدم تداوم، موتور معیوب را تعویض کنید و به تعمیر ساید بای ساید ال جی‌ بپردازید :

رله استارت یکی دیگر از مشکلات رایج است. تداوم بین سوکت های ترمینال شروع و اجرا را با یک مولتی متر بررسی کنید. رله استارت را در صورت عدم تداوم یا بوی سوختگی تعویض کنید.ترموستات کنترل دما سیستم موتورهای فن کندانسور و اواپراتور و کمپرسور را کنترل می کند. ترموستات را از بالاترین به پایین ترین حالت یا برعکس بچرخانید. اگر کلیک کند، احتمالاً خوب است. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

اگر هیچ کلیکی وجود نداشت، با یک مولتی متر تداوم را بررسی کنید و اگر هیچ کلیکی وجود نداشت آن را جایگزین کنید. دو مشکل رایج دیگر در عیب‌یابی و تعمیر ساید بای ساید ال‌جی خازن راه‌اندازی است که نیروی راه‌اندازی کمپرسور را تامین می‌کند و ترمیستوری که دمای یخچال و فریزر را کنترل می‌کند. اگر خازن یا ترمیستور خراب شود، کمپرسور اغلب روشن نمی شود. هر دو را با مولتی متر بررسی کنید و در صورت معیوب بودن آنها را تعویض کنید.

کمپرسور خطی یکی دیگر از مقصران رایج است که می توان آن را با مولتی متر آزمایش کرد. اما اگر نشتی دارد یا نیاز به تعویض دارد، تعمیر باید توسط تکنسین مجاز انجام شود.

برد کنترل دما به ندرت مشکل ساز است، اما اگر قطعات دیگر تست شده اند، با مولتی متر چک کنید. اگر معیوب است آن را تعویض کنید. همین امر در مورد برد کنترل اصلی نیز صدق می کند.

مشکلات نویز یخچال ال جی و تعمیر ساید بای ساید ال جی

اگر یخچال پر سر و صدا است، شایع ترین علت آن تیغه فن است. بررسی کنید که فن های اواپراتور و کندانسور آزادانه بچرخند. اگر به راحتی نمی چرخند یا جیرجیر یا جیغ نمی زنند، موتور آسیب دیده را تعویض کنید.

موتور فن اواپراتور یکی دیگر از تعمیرات رایج یخچال ال جی است. اگر زمانی که درب یخچال باز می‌شود صدای آن بلندتر به نظر می‌رسد، باید آن را تعویض کنید.

 اگر هنگام باز بودن درب صدا زیاد نشد، موتور فن کندانسور را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.صداهای کوبیدن، غرغر کردن، کوبیدن یا سوت زدن معمولاً از یک کمپرسور خراب منتشر می شود. 

تنها  تکنسین مجاز ال جیباید کمپرسور تعویض شود دریچه ورودی آب معمولاً هنگام پر کردن یخ ساز صدا ایجاد می کند. اگر صدای آن بیشتر از حد معمول باشد، ممکن است به دلیل رسوبات معدنی باشد. باید تعویض شود نه تمیز. شماره تماس نمایندگی تعمیر ساید ال جی در تهران ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

آب ریز :

اگر آب پخش نشد، لوله آب را از یک طرف جدا کنید و سعی کنید از آن عبور کنید. اگر هوا از آن عبور نکند، با یخ بسته می شود. اطمینان حاصل کنید که دمای فریزر بین 0 تا 10 درجه فارنهایت باشد. شیر ورودی آب یکی دیگر از مشکلات رایج است. تداوم را تست کنید و در صورت معیوب آن را تعویض کنید. همچنین، شیر برای کار کردن به جریان 20psi نیاز دارد، بنابراین فشار آب مهم است.

فیلتر آب گرفتگی که می تواند در جریان آب نیز اختلال ایجاد کند باید هر 6 ماه یکبار تعویض شود.کلید در از جریان یخ یا آب هنگام باز بودن در جلوگیری می کند. آن را از نظر تداوم بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

سوئیچ های دیسپنسر عملکردهای مختلفی را در سیستم توزیع کننده کنترل می کنند. اگر یکی از قطعات کار نمی کند، با یک مولتی متر تست کنید و در صورت عدم تداوم آن را تعویض کنید. اگر همه اجزا از کار بیفتند، مانند یک برد کنترل دیسپنسر معیوب است.

مشکلات فریزر ال جی و تعمیر ساید بای ساید ال جی در تهران

 یخ زدایی و مشکلات یخ ساز از مشکلات فریزر هستند. اگر یخ زدایی کار نمی کند، برد کنترل یخ زدایی، بخاری یخ زدایی و ترموستات یخ زدایی را با استفاده از یک مولتی متر تست کنید. راه حل دیگر این است که سنسور یخ زدایی را با فیوز بررسی کنید و سپس تداوم را آزمایش کنید.ترموستات یخ زدایی مشکل دیگری است. دمای کویل اواپراتور را کنترل می کند و چرخه یخ زدایی را کنترل می کند. اگر همه چیز درست شد، برد کنترل اصلی را بررسی کنید.

دستگاه پخش یخ :

اگر دستگاه پخش یخ کار نمی کند، هر سوئیچ تلگراف را برای تداوم آزمایش کنید. محرک دیسپنسر را بررسی کنید. اگر آسیب دید، آن را تعویض کنید. از چرخش موتور مارپیچ اطمینان حاصل کنید و با مولتی متر تست کنید. همچنین تست کنید که موتور درب دیسپنسر در حال دریافت برق است. اگر نه، آن را تعویض کنید.شیر برقی تلگراف درب در را باز و بسته می کند. اگر معیوب است، اگر همه چیز بررسی شد، آن را تعویض کنید، برد کنترل دیسپنسر را تست و تعویض کنید. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

امیدواریم که در مورد تعمیر ساید بای ساید ال جی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار داده باشیم .

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445