دسامبر 23, 2021

تعمیر ساید بای ساید مابه

تعمیر ساید بای ساید مابه

به تعمیرات مابه در تهران نیاز پیدا کرده و به دنبال یک تعمیرگاه معتبر لوازم خانگی مابه هستید؟

در صورتی که یکی از وسایل خانگی MABE شما از جمله یخچال و فریزر،  فر، ماکروفر، جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی و… دچار مشکل شده است، کافیست با کارشناسان سرویس مابه تماس بگیرید.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

تعمیر ساید بای ساید مابه به یکی از مهم‌ترین خدماتی است که توسط تکنسین‌های متخصص تعمیر لوازم خانگی مابه ارائه می شود. در صورتی که نیازمند دریافت خدمات تعمیر ساید بای ساید مابه هستید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و تمام تلاش خود را می کنیم که در اسرع وقت تکنیسین‌های متخصص خود را برای بررسی بیشتر و عیب یابی دقیق به منزل شما اعزام کنیم. در صورتی که شاهد علائمی در ساید بای ساید خود بوده اید و نمی دانید که علت آسیب کجا است. تنها کسی که می‌تواند به شما کمک کند.

یک تکنسین آموزش دیده و دارای تجربه زیاد در زمینه تعمیر لوازم خانگی مابه می باشد. امروزه اکثر افراد ترجیح می‌دهند که به جای خرید یک یخچال فریزر یا ساید بای ساید جدید همان ساید بای ساید قبلی که دچار مشکل یا نقص فنی شده است را تعمیر کند از آنجایی که متد تعمیر در چند سال گذشته پیشرفت زیادی داشته است. مهم نیست که دستگاه شما چه آسیبی دیده باشد. زیرا تکنیسین ها در سریعترین زمان ممکن به عیب یابی  تشخیص و رفع آسیب می پردازند.

یخچال ساید بای ساید یکی از پرطرفدارترین مدلهای لوازم خانگی است که افراد زیادی تمایل به خرید آن دارند در صورتی که به درستی از وسیله خود استفاده نکنید و با آسیب های متعددی روبرو می شوید که امکان جبران برخی از آن ها گاهی غیر ممکن است. به همین دلیل تکنسین های متخصص تعمیر ساید بای ساید مابه به مشتریان خود توصیه می کنند که تا جایی که می توانند نسبت به سرویس سالانه دستگاه خود حساس باشند.

و اگر شاهد علائمی در یخچال و فریزر خود بودند که نشان دهنده آسیب است. هرچه سریع‌تر اقدامات لازم جهت مراجعه به یک مرکز معتبر که به صورت تخصصی تعمیر لوازم خانگی مابه را انجام می دهند فراهم کنند. شماره تماس مرکز ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

رایج ترین آسیب های ساید بای ساید مابه

ساید بای ساید مابه یکی از بهترین مدل های یخچال و فریزر است که بسیاری از افراد ترجیح می دهند این مدل از یخچال و فریزر را خرید کنند.

اما گاهی اوقات ممکن است با برخی مشکلات روبرو شود که صاحبان آن متن توانند تشخیص دهند که علت این مشکل در ایران چیست در چنین مواقعی توصیه می‌کنند که به جای دست کاری و دخالت در تعمیر، از همان ابتدا با یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی به خصوص تعمیر ساید بای ساید مابه تماس بگیرید.

تا در اسرع وقت به منزل شما مراجعه کنند و اقدامات لازم جهت تعمیر را انجام دهند در ادامه شما را با برخی از متداول ترین آسیب هایی که ممکن است برای یخچال ساید بای ساید مدل مابه شما به وجود بیاید آشنا می کنیم.

چرا یخچال فریزر من خنک نمی شود؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که پس از نصب یخچال و فریزر یا ساید بای ساید بسیاری از افراد گزارش می‌کند این است که ساید بای ساید آن ها به اندازه کافی خنک نمی‌کند. و این عامل خود باعث خراب شدن و فاسد شدن مواد غذایی میشود بنابراین این باید اقدامات لازم جهت عیب یابی و علت یابی آسیب را انجام دهید همانطور که می‌دانید خود شما نمی توانید به صورت تخصصی تشخیص دهید که دقیقاً به چه دلیل برای ساید بای ساید شما به وجود آمده است.

زیرا شما از تخصص و تجربه کافی در زمینه عیب یابی یخچال و فریزر یا ساید بای ساید مابه برخوردار نیستیم اما شخصی که سالها به عنوان تکنسین تعمیر در مرکز تعمیر آنلاین فعالیت کرده است است می تواند در سریع ترین زمان ممکن مشکل یخچال و فریزر شما را تشخیص دهد.

و اقدامات لازم جهت تعمیر آن را انجام دهد. یکی از دلایل خنک نکردن یخچال و فریزر خرابی تنظیم کننده دما یا نیاز به شارژ گاز دارد. در صورتی که به نیازمند دریافت خدمات تعمیر هستید با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

زنگ زدگی درب یخچال

از دیگر مشکلاتی که باعث مراجعه افراد به مراکز تعمیر ساید بای ساید مابه میشود زنگ زدگی رنگ و رو رفتگی و ماتی رنگ درب یخچال ساید بای ساید است‌. بنابراین باید برای برطرف کردن این مشکل هر چه سریع‌تر به مرکز تعمیر آنلاین مراجعه یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا هزینه‌های ما زنگ زدگی ها و رنگ و رو رفته گی های یخچال ساید بای ساید مابه را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند دیگر نیازی نیست که با دیدن نیش زدگی یا رنگ و رو رفته گی یخچال اقدام به تعویض آن کنید .

همین که با مرکز ما تماس بگیرید ما یخچال و فریزر یا ساید بای ساید شما را مانند روز اول به رنگ دلخواه تان در می آوریم برای ثبت سفارش رنگ درب ما به مرکز تعمیر آنلاین و نمایندگی تعمیر ساید بای ساید مابه تماس بگیرید.(۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸)

خرابی لاستیک دور درب یخچال

یکی دیگر از مشکلاتی که باعث مراجعه افراد و مراکز تعمیر ساید بای ساید مابه می شود. خرابی لاستیکی دور درب یخچال است که این مشکل خود باعث به وجود آمدن سایر مشکلات در یخچال و فریزر  خواهد شد.

به همین دلیل باید هر چه سریعتر اقدام به تعویض یا تعمیر لاستیک دور درب یخچال کنید. در صورتی که این لاستیکی دور درب خراب باشد درب یخچال به درستی بسته نمی شود. و این خود باعث نفوذ هوا به داخل یخچال و کاهش عمر مفید آن خواهد شد.

هزینه تعمیر ساید بای ساید مابه

برای مطلع شدن از هزینه تعمیر ساید بای ساید مابه با شماره های موجود در سایت و شعبات مختلف  تعمیر آنلاین تماس بگیرید البته تکنسین ها نمی توانند هزینه دقیق تعمیر قطعات را به جامعه ارائه دهند زیرا اعلام هزینه قطعی پس از عیب یابی دقیق دستگاه توسط تکنیسین مربوطه مشخص خواهد شد. شماره تماس نمایندگی تعمیر ساید بای ساید مابه ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاه خود را بنویسید