مارس 26, 2022

تعمیر سشوار

تعمیر سشوار

تعمیر سشوار یکی از تخصصی ترین فعالیت هایی است که در مرکز تعمیر آنلاین ارائه می شود. در صورتی که خواهان دریافت خدمات تعمیر از مرکز تعمیر آنلاین هستید سعی کنید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

کارشناسان ما سعی می کنند در سریع ترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما را بر طرف کنند. آن ها برای تعمیر لوازم خانگی شما از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. شماره تماس نمایندگی تعمیر سشوار در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

سشوار یک وسیله الکترونیکی است که تقریباً در هر خانه ای استفاده می شود. این دستگاه همانطور که از نام آن به خوبی پیداست عمدتاً برای خشک کردن موها پس از شستن و حالت دادن به آنها استفاده می شود. 

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

هم برای آقایان و هم برای خانم ها مفید است و قطعا پر استفاده ترین وسیله حالت دهنده مو است که تا به حال ساخته شده است. با این حال سشوار شما می تواند با انواع مختلفی از مشکلات مواجه شود که ممکن است استفاده از آنها را برای شما دشوار کند. در زیر لیستی از مشکلات رایج سشوار وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید. شماره تماس نمایندگی تعمیر سشوار در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

  1. مشکل در کلید سشوار

یکی از رایج ترین مشکلات سشوار ، سوئیچ است. گاهی اوقات ممکن است سوئیچ به درستی کار نکند و این مشکل باید حل شود. در حالی که در برخی از سشوارها فقط کلید روشن و خاموش وجود دارد، در حالی که در برخی دیگر ممکن است سوئیچ های مختلفی برای عملکردهای مختلف مانند کنترل حرارت و سرعت و غیره وجود داشته باشد.

  1. مشکل فن سشوار

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است سشوار شما با آن مواجه شود، مشکل فن است. هدف اصلی فن سشوار این است که هوا را از یک دریچه بیرون بکشد و آن را از نازل خارج کند. هوای خارج شده از نازل همان چیزی است که برای حالت دادن به موهای خود استفاده می کنید. کلید سرعت فن وظیفه تغذیه آن با جریان الکتریکی را بر عهده دارد. دو دلیل اصلی وجود دارد که باعث می شود فن به درستی کار نکند و آنها رطوبت و مو هستند.

کلید روشن/خاموش را نگه دارید

قبل از انجام هر اقدام دیگری، دکمه خاموش را نگه دارید. ممکن است دکمه شل شده باشد یا ممکن است لازم باشد آن را با قدرت بیشتری فشار دهید.

اتصال برق

مطمئن شوید که دوشاخه به یک پریز در دیوار شما متصل است. علاوه بر این، سیم کشی خود را از نظر هرگونه ساییدگی که ممکن است از رسیدن برق به موتور جلوگیری کند، بررسی کنید.

منبع تغذیه

اگر راه حل روشنی وجود ندارد، مشکل احتمالاً در منبع تغذیه شما نهفته است. به این راهنما مراجعه کنید.

تعمیر سشوار در مرکز تعمیر آنلاین توسط بهترین تکنسین های ما صورت می گیرد فرقی نمی کند که چه مشکلی برای دستگاه شما به وجود آمده است. ما سعی می کنیم که تمامی مشکلات را بر طرف کنید.۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

هوا کمی بیرون می آید

انسداد

نازل را از نظر هرگونه انسداد شفاف یا به راحتی قابل جدا شدن بررسی کنید. ممکن است انسدادی وجود داشته باشد که نتوانید آنها را ببینید، در این صورت به این راهنما مراجعه کنید . همچنین ممکن است در توری پشت نازل مو یا ذرات دیگر تجمع یافته باشد، در این صورت این راهنما نحوه تعویض آن را به شما آموزش می دهد. شماره تماس نمایندگی تعمیر سشوار در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تنظیم اشتباه

بررسی کنید که سشوار شما روی حالت «بالا» تنظیم شده باشد و روی «کم» تنظیم نشده باشد. علاوه بر این، ممکن است بخواهید دکمه “Turbo” را برای افزایش سرعت جریان هوا فشار دهید.

مشکلات فن

اگر هیچ راه حل واضحی ارائه نشد، احتمالاً در مجموعه فن/موتور مشکلی وجود دارد که برای تعویض نیاز به جداسازی قطعات دارد. به این راهنما مراجعه کنید .

تغییر بین تنظیمات ممکن نیست

ساخت رزین

اطراف دکمه های تنظیم خود را با هوای فشرده تمیز کنید. پس از سال‌ها استفاده، رزین و روغن‌ها می‌توانند ساخته شوند و مانع عملکرد دکمه‌ها شوند. شماره تماس نمایندگی تعمیر سشوار در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

سوئیچ برد معیوب

اگر نمی‌توانید به سرعت عملکرد دکمه‌ها را بازیابی کنید، تقریباً مطمئناً مشکل مربوط به تابلوی دکمه‌ای است که نحوه تعدیل سشوار بین تنظیمات را کنترل می‌کند. برای یادگیری نحوه تعویض آن به این راهنما مراجعه کنید!

فقط هوای سرد خارج می شود

تنظیم اشتباه

ابتدا بررسی کنید که سشوار شما روی یک تنظیم گرما مانند “گرم” یا “گرم” تنظیم شده است. مطمئن شوید که سشوار شما روی «سرد» یا «سرد» تنظیم نشده باشد.

المنت گرمایشی معیوب

اگر تنظیمات شما درست است و همه اجزای دیگر ظاهراً کار می کنند، به احتمال زیاد مشکل در عنصر گرمایش است.

هزینه تعمیر سشوار

سشوار یکی از وسایل ضروری است که نه تنها در منزل بلکه در بسیاری از آرایشگاه ها هم از آن استفاده می کنند‌. در واقع مدل های مختلفی از سشوار وجود دارد که هرکدام کارایی متفاوتی دارند. برای مثال برخی از مدل های آن که در آرایشگاه ها استفاده می شود معمولا پیشرفته تر از سایر مدل ها هستند.

بنابراین در صورتی که دچار آسیب شود باید از یک مرکز معتبر که دارای کارشناسان حرفه ای در امر تعمیر سشوار است کمک بگیرید. شماره تماس نمایندگی تعمیر سشوار در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

هزینه تعمیر انواع سشوار به عوامل مختلفی بستگی دارد در صورتی که میزان آسیب زیاد باشد و تکنسین مجبور به تعویض و تعمیر قطعات مختلف باشد معمولا هزینه تعمیر بیشتر خواهد شد، اما اگر میزان آسیب جزئی باشد هزینه تعمیر کمتر می شود.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات راجع به هزینه تعمیر و مشکلات متعدد لوازم خانگی خود با ما تماس بگیرید اما کارشناسان تنها می توانند تعرفه های تعمیر را در اختیار شما قرار دهند. برای اطلاع از هزینه نهایی باید دستگاه خود را برای عیب یابی به کارشناسان ما بسپارید.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاه خود را بنویسید