کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

به تعمیرات الگانس در تهران احتیاج پیدا کردید و به دنبال یک تعمیرگاه معتبر لوازم خانگی الگانس هستید؟

درصورتی که یکی از لوازم خانگی ELEGANCE شما ازجمله یخچال فریزر، فر، ماکروفر، جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی و… دچار مشکل شده است، کافیست با کارشناسان سرویس الگانس تماس حاصل نمایید.(02126709158)

تعمیرماشین ظرفشویی الگانس یکی دیگر از خدمات ارائه شده به وسیله مرکز تعمیر آنلاین است. الگانس یکی از لوازم مطرح این شرکت بسیار موفق در حوزه تولید لوازم خانگی می باشد. طراحی مدرن و با کیفیت بالا ساخت ماشین ظرفشویی الگانس آن را به یک محصول فوق العاده تبدیل کرده است.

درواقع ماشین ظرفشویی الگانس دارای سطح انرژی +A است و در بسیاری از مدل های آن ظرفیت کافی جهت شستشوی ظرف ها در نظر گرفته شده است.

ظرفشویی الگانس دارای چندین برنامه از پیش تعیین شده می باشد که به اسانی و با استفاده اب کمتر تمامی ظرف های شما را شستشو می دهد.

بر طرف کردن مشکل نشت اب در تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

ابتدا درب ماشین ظرفشویی الگانس را باز کنید و لاستیک دور درب جلویی آن را چک کنید که فرسوده یا پاره نشده باشد.

چنانچه لاستیک درب دستگاه مشکلی دارد، از انجایی که نشتی اب ماشین ظرفشویی به علت این لاستیک خراب است، بایستی آن را در اورده و عوض کنید.

اگر نشتی ماشین ظرفشویی الگانس از زیر دستگاه است، معمول ترین قطعه هایی که نشتی اب دارند، پمپ آب و شیر ورودی آب می باشد که در تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس تعویض می شود.

یک پمپ آب در ظرفشویی الگانس شما وجود دارد و امکان دارد درزهای این پمپ کهنه و فرسوده باشند. همچنین این درز از جنس پلاستیک است و در طول زمان نشتی پیدا خواهد کرد.

نشتی درز پمپ را می توان با چکه کردن آب از موتور یا لوله ی پمپ تشخیص داد. همچنین در تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس که پمپ آن از دور درزش نشتی آب دارد، بایستی آن را در بیاورید و درز پلاستیکی دور آن را تعویض کنید تا از نشتی آب بعدی جلوگیری کنید.

دلیل چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی الگانس

در تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس که این ایراد را دارد ابتدا المنت، ترموستات و سیم های رابط ظرفشویی که وظیفه رساندن دمای آب را به دمایی موثر دارد بررسی می شود.

به مشکل خوردن هر نوع از قطعات گرمایشی سبب می شود تا آب گرم نشود. چنانچه آب پس از مدت زمانی مشخص به دمای ایده آل نرسد، چراغ کنترل پنل امکان دارد شروع به چشمک زدن کند.

جهت تعیین اینکه عنصر حرارتی کار می کند، با مصرف یک مولتی متر تداوم کارکرد آن را بررسی کنید. اگر عنصر حرارتی تداوم عملکرد ندارد آن را عوض کنید.

در حالتی که مدار کنترل دچار ایراد شده باشد میزان گرمای آب با مشکل مواجه شده و برد اصلی نمی تواند مقدار دمای آب را به درستی شناسایی کند.

چنانچه عنصر نمایشی پیوستگی ندارد نشانه آن است که بایستی عوض شود و قابل تعمیر نیر نمی باشد.

چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی و نمایش کد خطایی برروی صفحه نمایش نشان از اخطار در یکی از بخش های ماشین طرفشویی الگانس دارد، جهت اطلاعات بیشتر درباره این خطا ها از دفتر راهنمای ماشین ظرفشویی و یا از یک تکنسین متخصص در حوزه تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس کمک بگیرید.

تعمیر درب ماشین ظرفشویی الگانس

قبل از چک کردن هر بخشی برروی ماشین ظرفشویی الگانس، اطمینان حاصل کنید که ظرف ها داخل قفسه ها از قفسه به سمت جلو بیرون نزده باشد.

چنانچه ظرف ها به همدیگر چسبیده و انبوه باشند، درب ماشین ظرفشویی چفت نخواهد شد. ظرف های داخل آن را دوباره مرتب کنید تا مانع بسته شدن درب آن نشوند.

همچنین یکی دیگر از راه حل های ساده می تواند این باشد که درب ماشین ظرفشویی به کابینت های اشپزخانه گیر دارد یا پیچ های آن درب را نیمه باز نگه می دارد.چک کنید تا اطمینان حاصل نمایید که درب ماشین به کابینت ها گیر ندارد یا پیچ ها درست بسته شده باشند.

 یکی از موارد دیگر قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی خرابی قفل درب است. تمامی قفل های ماشین ظرفشویی را به شکل های گوناگون چک کنید. در حالتی که قفل درب ظرفشویی الگانس ایراد داشت آن را عوض کنید.

چفت درب ماشین ظرفشویی دو کاربرد دارد. چفت قفل، درب بطور محکم می کشد و آن را بسته نگه می دارد به همین علت هیچگونه آبی از آن نشت نمی کند.

همچنین چفت قفل کلید را به سمت قفل ایمن می کشد تا ماشین ظرفشویی از بسته شدن درب خود اطمینان یابد. چنانچه چفت قفل ماشین ظرفشویی هماهنگ نباشد، چفت را جابه جا کنید و سعی کنید درب را ببندید.

چفت درب ماشین ظرفشویی الگانس امکان دارد مشکلات الکتریکی یا مکانیکی داشته باشد، چفت را عیب یابی کنید یا اطمینان یابید.چنانچه چفت درب شکسته یا مشکلی دارد، آن را با یک چفت نو عوض کنید.

 تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس عدم تخلیه آب

یکی از دلایل مهم ماشین ظرفشویی الگانس که آب را خالی نمی کند، گرفتگی فیلتر می باشد. در تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در اولین اقدام شما بایستی بررسی فیلتر در مخزن باشد.

این امر شایع ترین دلیل و اسان ترین کار جهت برطرف کردن آن است. ابتدا سبد پایین تر ماشین ظرفشویی الگانس را خارج نمایید بعد فیلتر مرکزی آن را با چرخاندن آن به سمت چپ و بلند کردن، خارج نمایید.

حالا فیلترها را بدرستی تمیز کنید. با آب گرم و صابون، هرگونه ماده غذایی که به فیلتر و یا بقیه قطعات چسبیده را بشویید.

امکان دارد پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی الگانس شما خراب باشد. پمپ های شستشو و تخلیه روی یک ماشین ظرفشویی در برخی مواقع به مخزن متصل می شوند و به همین دلیل همیشه در انتهای ماشین ظرفشویی قرار دارند. یکی از کارهایی که در تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس که مشکل تخلیه دارد ابتدا پمپ تخلیه را خارج کرده و بعد آن را تعویض می کنند.

چه مواقعی برای تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس اقدام کنید؟

  • پمپ تخلیه کار نمی کند
  • هیدروستات دستگاه خراب شده
  • فیلتر احتیاج به تعویض دارد
  • خشک کن از کار افتاده
  • دستگاه ارور می دهد
  • ماشین ظرفشویی روشن نمی شود
  • شیر برقی سوخته است

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158