مارس 26, 2022

تعمیر پلوپز

تعمیر پلوپز

تعمیر پلوپز یکی از اقدامات مهم تکنسین های مرکز تعمیر آنلاین است. اگر به هر دلیلی با آسیب این وسیله  رو به رو شدید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸احتمالا ماه هاست که از پلوپز برای پخت برنج سفید یا برنج قهوه ای استفاده می کنید. کارآمد و آسان برای استفاده است، به همین دلیل است که شما تقریباً برای هر وعده غذایی از پلوپز برقی خود استفاده می کنید. با این حال، واحد شما تصمیم گرفت درست زمانی که مقداری برنج را در دیگ پخت آن می جوشانید، بشکند. حالا چی؟

یک پلوپز با وجود کیفیتش ممکن است دچار نقص شود – و چه در اجاق گاز باشد و چه در نحوه استفاده از آن، این واقعیت باقی می ماند که پیدا کردن جایگزین مشکل است.

اگر واقعاً به برنج خود نیاز دارید و پول نقد اضافی برای تعمیر حرفه ای واحد خود ندارید، نگران نباشید. بسیاری از مشکلات پلوپز به اندازه کافی ساده هستند که می توانید آن را خودتان انجام دهید. در زیر به مشکلات رایج پلوپز و نحوه رفع آنها اشاره شده است.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

دلایل زیادی وجود دارد که پلوپز برقی شما مشکل دارد. یا خود دستگاه خراب شده است، مانند مشکلات سیم برق، یا به سادگی از آن به درستی استفاده نمی کنید، مانند عدم رعایت ظرفیت تنظیم شده برای پخت برنج. همچنین می تواند به دلیل قدمت و کیفیت ساخت اجاق گاز شما باشد.

مشکل هرچه که باشد، مهم است که مشخص کنید چه چیزی باعث این مشکل شده است . برای تعمیر پلوپز هم می توانید با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

علل شایع خرابی پلوپزها

قبل از اینکه به مشکلاتی که معمولاً پلوپزها دارند بپردازیم، در زیر دلایل رایج این که چرا دستگاه شما ممکن است این نقص ها را داشته باشد ذکر شده است.

  1. نخواندن کتابچه راهنما

هر واحد پلوپز همراه با هر خرید دفترچه راهنمای مالک است. این راهنما حاوی تمام دستورالعمل‌های عملیاتی است که در مورد پلوپز خود نیاز دارید، از جمله ویژگی‌ها، ظرفیت تنظیم‌شده و عملکردهایی که ممکن است داشته باشد و سایر اجاق‌ها ندارند. 

اکثر خرابی ها ناشی از نخواندن دقیق دفترچه راهنما یا نخواندن آن است. در حالی که استفاده از برخی اجاق‌ها کاملاً ساده است، سایر دستورالعمل‌های پیشرفته‌تر به دستورالعمل‌های بیشتری برای استفاده نیاز دارند.

  1. تعمیر و نگهداری نامناسب

مانند همه لوازم و وسایل الکترونیکی آشپزخانه، پلوپز باید به  درستی نگهداری شود  تا سریعتر خراب نشود. تمیز کردن نامناسب اغلب منجر به مشکلاتی می شود که می تواند پخت غذا را برای دستگاه شما دشوارتر کند. 

اگر به درستی تمیز نشود، عنصر گرمایش ممکن است دارای کلسیمی باشد که از توزیع یکنواخت گرما در طول چرخه پخت جلوگیری می کند. شما می توانید برای تعمیر پلوپز با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید، شماره تماس ما ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

گاهی اوقات باقیمانده برنج سوخته در دیگ داخلی به درستی تمیز نمی شود و برنج چسبیده به داخل می تواند باکتری هایی را در خود جای دهد که غذا را سریعتر فاسد می کنند.

  1. کیفیت پایین

اگر پلوپز برقی خود را به قیمت ارزان خریداری کرده اید یا یک دستگاه دست دوم خریداری کرده اید، احتمال خراب شدن سریعتر آن زیاد است. واحدهای گران‌تر معمولاً ساخته و آزمایش می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که می‌توانید از آن‌ها در درازمدت استفاده کنید، از این رو قیمت آن‌ها نیز به‌دست می‌آید.

پلوپزهای ژاپنی مانند زوجیروشی نمونه بسیار خوبی هستند. در این مورد، شاید بهتر باشد که روی پلوپزهای با کیفیت سرمایه گذاری کنید تا اینکه ساعت ها یا پول بی پایان را صرف تعمیر دستگاه خود کنید.

پلوپز، مانند هر وسیله دیگری، ممکن است بشکند، اما این بدان معنا نیست که شما باید از گرسنگی بمانید یا از خوردن برنج برای بقیه روز صرف نظر کنید، زیرا نمی توانید برنج درست کنید.  برای تعمیر پلوپز حتما با مراکز معتبر تماس بگیرید.

اگر اجاق گاز شما وقتی به برق وصل است پاسخ نمی دهد، مثلاً عملکرد گرم نگه داشتن روشن نمی شود، موارد زیر را بررسی کنید:

فیوز حرارتی

یک ویژگی قطع حرارتی در اجاق‌های مدرن برای محافظت از آنها در برابر جریان بیش از حد و گرمای بیش از حد گنجانده شده است. اگر دما بیش از حد تنظیم شده افزایش یابد یا در صورت تغییر برق، اجاق گاز خاموش می شود. 

تعمیر فیوز از آنجایی که ساده نیست و نیاز به استفاده از انواع ابزار حرفه ای از جمله مولتی متر ، انبردست، اسکرو دیوور و لحیم کاری دارد، آزاردهنده است. برای برطرف کردن مشکلات پلوپز خود با نمایندگی تعمیر پلوپز در مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید، شماره تماس ما ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

اگر مطمئن نیستید که چگونه فیوز را تعمیر کنید، باید به یک برقکار مراجعه کنید. با این حال، اگر به اندازه کافی به مهارت های خود اطمینان دارید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • پیچ های پیچ شده پلوپز معمولاً در زیر آن قرار دارند. بنابراین، با وارونه کردن پلوپز خود شروع به برداشتن آن پیچ کنید. سپس ظرف پوشش را بردارید.
  • در پلوپز، فیوز به طور کلی در مجاورت کابل AC قرار دارد و توسط یک غلاف لاستیکی عایق بندی شده است. برای تعمیر پلوپز به مرکز تعمیر آنلاین مراجعه کنید.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاه خود را بنویسید