کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعمیر کولر گازی بکو

تعمیر کولر گازی بکو

تعمیر کولر گازی بکو

تعمیر کولر گازی بکو یکی از چند تخصص تعمیرکاران مرکز تعمیر آنلاین است. آن ها با دقت تمام مانند یک پزشک حاذق کلیه اجزای کولر گازی بکو را بررسی می کنند و قطعات آسیب دیده را مشخص می کنند. سپس با استفاده از تجهیزات کامل فرایند تعمیر را آغاز می کنند‌.

کلیه مراحل تعمیر در منزل شما انجام می شود. مگر اینکه مشکل بسیار عمیق باشد و تعمیر آن زمان بر باشد. در چنین مواقعی تعمیرکار متخصص تعمیر کولر گازی بکو کولر را برای تعمیر به مرکز منتقل می کند.

اما معمولا تعمیر در منزل مشتری انجام می شود.

مرکز ما دارای تکنسین ها و تعمیرکاران حاذقی است که هر کدام از آن ها بیش از صد بار لوازم خانگی بکو از جمله کولر گازی یا اسپلیت این برند را تعمیر کرده اند.

با توجه به ویژگی های مثبت زیادی که تعمیرکاران این مرکز دارند می توانید با خیال راحت به آن ها اعتماد کنید و لوازم آسیب دیده را برای عیب یابی و تعمیر به آن ها بسپارید. ویژگی های آن ها شامل:

بیش از دو دهه تجربه در زمینه  تعمیر لوازم خانگی

سرعت عمل بالا برای تعمیر انواع لوازم خانگی بکو

کیفیت بالای تعمیر

ضمانت خدمات

انتقاد پذیری بالا

چرا کولر گازی باد گرم می زند؟

از جمله عوامل مهمی که باعث مراجعه مشتریان به مرکز تعمیر آنلاین می شود. می توان به باد گرمی که از کولر خارج می شود اشاره کرد‌. دلایل این مشکل بسیار متعددند در ادامه به برخی از مهم ترین و رایج ترین دلایل گرم بودن باد کولر اشاره می کنیم:

بی توجهی به سرویس پنل خارجی

یکی از مهم ترین دلایل گرم بودن باد کولر گازی که باعث مراجعه شما به مرکز تعمیر آنلاین و دریافت خدمات تعمیر کولر گازی بکو می شود. کولر نیز مانند لوازم منزل به نگهداری و توجه احتیاج دارند. اگر بدون توجه به مشکلات جانبی همچنان از کولر خود استفاده کنید.

باعث رساندن آسیب به کلیه قطعات و در نهایت از کار افتادن دائمی آن می شوید‌. کندانسور یا پنل خارجی کولر یکی از قطعات مهم و تاثیر گذار در طول عمر این دستگاه است. در صورتی که دچار کثیفی و گرد و غبار شود به مرور زمان تحلیل می رود و میزان عملکرد آن به صورت قابل توجهی کاهش می یابد‌.

وجود گرد و غبار و کثیفی بیش از حد فیلتر کولر گازی

یکی از دلایلی که ممکن است توسط تکنسین متخصص تعمیر کولر گازی بکو تشخیص داده شود‌. وجود گرد و غبار در پنل داخلی و فیلتر کولر گازی است. در صورتی که نسبت به تمیز کردن آن غافل شوید‌‌. به مرور زمان گرد و غبار کلیه سوراخ ها را مسدود می کند و مانع وزیدن باد خنک به کل خانه می شود‌.

سوختن فن کولر گازی بکو

از دلایل دیگر خنک نبودن باد کولر گازی بکو، سوختن فن آن است. در صورتی که فن دستگاه که دارای پره های تولید کننده باد خنک است آسیب ببیند و یا دچار سوختگی شود‌. ممکن است کارشناس تعمیر کولر گازی بکو تصمیم به تعویض قطعات بگیرد.

نشت گاز کولر گازی

نشت گاز یکی از عوامل کاهش خنک کنندگی کولر است. در صورتی که در زمان مناسب نسبت به شارژ گاز اقدام نکنید. به مرور زمان دستگاه شما از کار می افتد‌. گاهی لوله های حامل گاز دچار آسیب می شوند و گاز موجود کاملا نشت پیدا کند. تنها کارشناس مربوطه می تواند علت نشت را تشخیص دهد . پس سعی کنید در اولین فرصت با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص تعمیر کولر گازی بکو را به منزل شما اعزام کنند‌.

خرابی کمپرسور کولر گازی

کارشناسان تعمیر کولر گازی بکو کمپرسور را قلب کولر گازی می دانند. در صورتی که این قطعه حیاتی آسیب ببیند‌. عملکرد کلی دستگاه دچار اختلال می شود.  یکی از علائمی که پس از خرابی کمپرسور بروز می کند. خارج شدن باد گرم از کولر است. کارشناس متخصص تعمیرات لوازم خانگی بکو می تواند دلیل این امر را تشخیص دهد‌. پس از مراجعه به مراکز تعمیر عمومی بپرهیزید.

خرابی ترموستات

از جمله عوامل تاثیر گذار در خنک نکردن محیط توسط کولر گازی، خرابی و آسیب ترموستات دستگاه است‌. گاهی در گرمای شدید، می خواهیم دما را تا اخرین حد ممکن کاهش دهیم. ولی با وجود تنظیم دما بر پایین ترین درجه‌، کولر به هیچ وجه باد خنک نمی زند. در چنین مواقعی کارشناس تعمیر کولر گازی بکو ممکن است تشخیص دهد که ترموستات دچار آسیب شده است.

پیشگیری از تعمیر کولر گازی بکو

بهترین راه برای پیشگیری از مراجعه به مراکز تعمیر کولر گازی بکو رعایت یکسری نکات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز هر گونه آسیب است. شما می توانید با رعایت کردن این موارد از وسایل خود مراقبت کنید.

تمیز کردن فیلتر کولر گازی

استراحت دادن به کولر در برخی از ساعات روز

بررسی پنل خارجی و داخلی کولر برای تمیز کردن آن از گرد و غبار

توجه به سرویس سالانه دستگاه

توجه داشته باشید که مداومت در استفاده از دستگاه و بی توجهی به نظافت پنل و فیلتر کولر باعث رسیدن آسیب به موتور و کمپرسور کولر می شود.

هزینه تعمیر کولر گازی بکو

هزینه تعمیر کولر گازی بکو به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر میزان آسیب به قطعه زیاد باشد تا جایی که قطعه مور نظرنیاز به تعویض داشته باشد. معمولا هزینه بالاتری برای شما دارد.

زیرا تکنسین مربوطه باید زمان بیشتری به تعمیر اختصاص دهد. و از طرفی قطعاتی که به عنوان جاگزین استفاده می شوند اگر اصل باشند قیمت بالاتری از محصولات فیک دارند. به هر حال شما می توانید برای اطلاع از تعرفه های تعمیر توسط مرکز تعمیر آنلاین با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

البته تعرفه هایی که پشتیبانان مرکز به شما ارائه می دهند تقریبی است. هزینه نهایی پس از بررسی دقیق تر توسط کارشناس تعمیر کولر گازی بکو مشخص می شود. آن ها پس از انجام تعمیر هزینه مورد نظر را دریافت می کنند.

با وجود اینکه کلیه تعمیرکاران تحت آموزش های فشرده قرار می گیرند و از لحاظ برخوداری از دانش و مهارت از بسیاری از مراکز تعمیر لوازم خانگی پیشرفته تر هستند. میزان تعرفه های  ما بسیار مقرون به صرفه است. پس با خیال راحت تعمیر کولر گازی آسیب دیده خود را به ما بسپارید.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445