ژانویه 19, 2022

تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش از تخصص های مهم تکنیسین‌های مرکز تعمیر آنلاین است کلیه کارشناسان متخصص و حرفه ای در زمینه تامین که سالهای زیادی از در مرکز تعمیر آنلاین با ما همکاری می‌کنند به صورت کاملاً حرفه ای دوره های تعمیر انواع لوازم خانگی را گذرانده اند .

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

شما می توانید بدون هیچ گونه استرس ناراحتی و نگرانی لوازم آسیب دیده خود را برای تعمیر یخچال بوش به ما بسپارید تا آنها را مانند روز اول به شما تحویل دهیم.

بیشتر بخوانید :

ارور های یخچال بوش
تعمیرات لباسشویی بوش
تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
تعمیر اجاق گاز بوش
تعمیر موتور یخچال بوش
تعمیر برد یخچال بوش

زیرا ما دارای سابقه کاری چندین و چند ساله در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در برندهای مختلف هستیم فرقی نمی کند که مشکل به وجود آمده برای لوازم خانگی شما چیست ما برای هر برندی متخصص حرفه‌ای داریم.

تمامی این تکنسین ها تحت آموزش‌های ویژه تعمیر قرار گرفته اند و می توانند کلیه آسیب های به وجود آمده برای دستگاه شما را ظرف مدت کوتاهی برطرف کنند.

ایرادات رایج یخچال و ساید بای ساید بوش

شرح مشکلتوضیحات رفع مشکل
یخچال و ساید بای ساید خاموش شده و روشن نمیشود.الف- ابتدا پریز برق را چک کرده و از اتصال آن اطمینان حاصل کنید.ب- برد الکترونیکی یا ترموستات خراب است و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.
یخچال و ساید بای ساید روشن است ولی کار نمی کند.الف- تنظیمات درجه دما را بررسی کنید.
ب- یخچال فریزر را دو ساعت از برق بکشید و دوباره به برق بزنید، اگر دستگاه به مشکل برنخورد ایراد از گرم شدن بیش از حد کمپرسور بوده.
ج- ترمودیسک چک شود و درصورت خرابی نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.
د- موتور کمپرسور چک شود.
ه- فن اواپراتور که در پشت یخچال فریزر قرار دارد را چک و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
یخچال و ساید بای ساید چراغ هایش خاموش است.الف- لامپ را تعویض کنید.
ب- سوییچ لای درب را چک و در صورت نیاز تعویض کنید.
یخچال و ساید بای ساید به اندازه کافی سرد نمی کند.الف- تنظیمات دما را چک کنید و دمای آن را کمی کمتر کنید.
ب- لاستیک دور درب بررسی شود.
ج- مطمئن شوید که درب ها به خوبی بسته می شوند.
یخچال فریزر دائما کار میکند.الف- ترموستات چک و تعویض شود.
ب- برد الکترونیکی نیاز به تعمیر دارد.

در صورتی که شدت آسیب زیاد باشد تکنیسین زمان خود را به گونه ای تنظیم می کند که در سریع ترین زمان فرآیند عیب یابی و تعمیر را انجام دهد بسیاری از مراکز تعمیر در شهر تهران وجود دارند که توانایی ارائه خدمات تعمیر را به صورت مناسب به مشتریان خود ندارند .

در واقع این مراکز فاقد اعتبار لازم و کافی در زمینه تعمیر لوازم خانگی هستند و متاسفانه افراد زیادی به این مراکز را می‌خورند و لوازم خانگی خود را برای تعمیر به آن ها می سپارند.

کارشناسان تعمیر یخچال بوش به مشتریان خود توصیه می کنند که از اعتماد به چنین مراکز خودداری کنند و تا جایی که می‌توانند لوازم آسیب دیده خود را به افراد خبره و با تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی بسپارند.

هیچ کدام از ما نمی‌توانیم از اهمیت یخچال و فریزر در خارج از خانه غافل شویم زیرا یخچال و فریزر یکی از کاربردی ترین و مهمترین لوازمی است که وجود آن در هر آشپزخانه ای ضروری است.

هیچ گاه نمی توانیم آشپزخانه را تصور کنیم که در آن یخچال فریزر وجود ندارد زیرا تمامی فرآیندهای پخت و پز به آن وابسته است.

اگر یخچال و فریزر وجود نداشته باشد ما نمی توانیم از میوه و سبزیجات تازه گوشت و مرغ منجمد استفاده کنیم. تصور کنید که زندگی ما تا چه حد می توانست سخت باشد. شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال بوش ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

 زیرا اگر یخچال‌فریزر وجود نداشت ما نمی توانستیم به راحتی هر چیزی را که نیاز داریم از یخچال برداریم و از آن استفاده کنیم در واقع مجبور می شدیم که برای رفع مایحتاج خود به صورت روزانه و در مقدار بسیار کم از هر چیزی خرید کنیم.

در واقع تصور چنین زندگی واقعا غیر ممکن است. به همین دلیل کارشناسان ما همواره به مشتریان خود توصیه می کنند که به سلامت یخچال و فریزر خود بسیار اهمیت دهند و از مواردی که باعث رساندن آسیب به آن می‌شود خودداری کنند .

برای مثال برخی از افراد بی محابا یخچال و فریزر خود را به وسیله آب نظافت می کنند که این باعث رساندن آسیب به قطعات داخلی آن می‌شود.

توصیه ما به شما این است که تا جایی که می‌توانید از یک دستمال مرطوب یا اسپری مخصوص تمیز کردن سطح داخلی یخچال استفاده کنید با این کار خیالتان از رساندن آسیب به قطعات داخلی راحت می‌شود.

توصیه دیگر کارشناسان این است که برای جابجایی و حمل و نقل یخچال و فریزر خود از کارتون آن یا محافظ های پلاستیکی حباب دار استفاده کنید.

این باعث جلوگیری آسیب در بدنه یخچال و فریزر و همچنین لوله های مخصوص حمل گاز در پشت یخچال میشود روزانه تعداد زیادی از افراد با مرکز ما تماس می گیرند و گزارش می دهند که یخچال و شان دچار نشت گاز شده است و نیازمند شارژ گاز است.

علت بروز این اتفاق بیشتر به دلیل حمل و نقل های بدون محافظ و مراقبت شده است.

پس تا جایی که می توانید تمامی این موارد را برای حفظ سلامتی لوازم خانگی خود رعایت کنید اما اگر با آسیب آنها روبرو شدید میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با مرکز تعمیر آنلاین و شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

آسیب های رایج در تعمیر یخچال بوش

یخچال و فریزر مدل بوش شما ممکن است دچار آسیب‌های مختلفی شود. آسیب هایی نظیر سر و صدای زیاد موتور یخچال، داغی بیش از اندازه بدنه یخچال، خرابی آبریز یخچال، نشت آب از قسمت زیرین یخچال.

افتادگی درب یخچال و بسیاری از مشکلات دیگر در صورتی که با هریک از علائم آسیب روبه‌رو شده اید سعی کنید که با یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر یخچال بوش تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای بررسی آسیب به منزل شما مراجعه کنند.

ارورها و ایرادات رایج یخچال و ساید بای ساید بوش

همانطور که می دانید لوازم خانگی بوش از معتبر ترین و شناخته شده ترین لوازم موجود در بازار هستند و به صورت روزانه توسط افراد بسیار زیادی خریداری می‌شوند.

بنابراین شناخت ارورها و ایرادات رایج ساید بای ساید بوش به شما کمک می کند تا هرچه سریعتر آنها را شناسایی و برطرف کنید. برخی از رایج ترین و مهمترین ارور ها و کد های خطای نمایشی در پنل دستگاه شامل:

  • کد خطای E01 یخچال فریزر بوش

یکی از مهمترین کدهای خطای نمایشی در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش مربوط به سنسور دمای کابین یخچال است. در صورتیکه اختلالی در این قطعه به وجود بیاید احتمال زیاد با مشکلات علائم متعددی مواجه خواهید شد.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که در صورت نمایش مکرر این خطا حتما به یک مجموعه تخصصی مراجعه و از آنها بخواهید ایرادات سنسور را برطرف کنند.

ارور E02 یخچال فریزر بوش

نمایش کد خطای E02 به دلیل خرابی سنسور دمای کابین فریزر است همانطور که در کد خطای E01 با مشکلاتی در سنسور دمای یخچال مواجه می شوید.

در کد خطای دوم نیز ممکن است اختلالاتی برای سنسور دمای فریزر به وجود بیاید که نیازمند برطرف کردن آنها هستید.

  • کد خطای E10 ساید بای ساید بوش

مواجهه با کد خطای E10 یکسری از اختلالات و آسیب‌ها در دستگاه شما به وجود می‌آورد که نیازمند بررسی و برطرف کردن آنها هستید.

اگر به خاموش روشن کردن یخچال ساید بای ساید این ایراد برطرف نشد به احتمال زیاد باید ماژول کنترل اصلی دستگاه را تعویض کنید.

ارور ها و ایرادات های ساید بای ساید بوش کاملا متنوع و متفاوت هستند نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد تشخیص دقیق و برطرف کردن سریع هریک از آنها است.

  • ارور E11 ساید بای ساید بوش

یکی دیگر از کارهایی که به صورت مداوم ممکن است برای یخچال ساید بای ساید بوش به وجود بیاید ارور E11 است.

این کد خطا از رایج ترین  خطاهای نمایش در دستگاه شما است که نشان دهنده خرابی ماژول کنترل اصلی پنل ساید بای ساید است.

برای برطرف کردن این ارور کافی است که تنها پنج دقیقه صفحه نمایش یخچال را خاموش کنید. در صورتی که این ایرادات برطرف نشد لازم است که از کارشناس متخصص تعمیر ساید بای سایدکمک بگیرید.

  • کدخطای E20 ساید بای ساید بوش

یکی دیگر از رایج‌ترین کدهای خطا که ممکن است در یخچال ساید بای ساید بوش نمایش داده شود کد خطای E20 است. می توانیم آن را از از ارور ها و ایرادات رایج ساید بای ساید بوش در نظر بگیریم.

علت نمایش کد خطا قطع اتصال صفحه نمایش با برد الکتریکی دستگاه است. به همین دلیل باید ماژول اتصال یخچال را مورد بررسی قرار دهید.

  • کد خطای E21 ساید بای ساید بوش

در صورت قطع شدن اتصال برد یخساز و آبسردکن با پنل صفحه نمایش ساید بای ساید به احتمال زیاد با مشکلاتی مواجه خواهید شد که معمولا با بررسی اتصال یا تعویض سیم مشکل برطرف می شود.

چرا از یخچال و فریزر من آب زیادی نشت کرده است؟

دلیل نشت آب از یخچال فریزر می تواند به خاطر کاهش درجه یخچال و آب شدن یخ مواد غذایی باشد گاهی هم بدنه یخچال و فریزر شما دچار برفک می‌شود و پایین آمدن درجه آن این برفک ها آب می شوند‌.

شما می توانید برای برطرف کردن هر یک از علائم به وجود آمده برای یخچال و فریزر خود با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

نیاز به شارژ گاز در یخچال بوش

یکی از نیازهایی که افراد در طول زندگی با آن روبرو می شوند نیاز به شارژ گاز در یخچال و فریزر است در صورتی که یخچال و فریزر بوش دچار نشتی گاز مخصوص خنک کردن یخچال شده است.

باید با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا کارشناسان متخصص تعمیر یخچال بوش را به منزل شما اعزام کنیم.برای برقراری ارتباط با مرکز با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

تعمیر یخچال پروفایل

دیدگاه خود را بنویسید