کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعمیر یخچال و فریزر آاگ

تعمیر یخچال و فریزر آاگ
5/5 - (108 امتیاز)
تعمیر یخچال و فریزر آاگ

تعمیر یخچال و فریزر آاگ

تعمیر یخچال و فریزر آاگ یکی از تخصصی ترین فعالیت‌هایی است که توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای مرکز تعمیر آنلاین صورت می‌گیرد.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

روزانه مشتریان زیادی خواهان دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی آاگ هستند به همین دلیل باید به دنبال یک مرکز معتبر و با سابقه باشند که تکنسین های متعددی برای تعمیر انواع لوازم خانگی داشته باشند .

بیشتر بخوانید :

تعمیرات لباسشویی آاگ
تعمیر لوازم خانگی آاگ
تعمیر یخچال و فریزر آاگ
تعمیر اجاق گاز آاگ
تعمیر برد یخچال آاگ
تعویض موتور یخچال آاگ

مراکز زیادی در سطح شهر تهران به ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی می‌پردازند و به صورت تخصصی تعمیر یخچال و فریزر آاگ را انجام می‌دهند.

 اما هرکدام یک سری ویژگی هایی دارند که برخی ازمشتری ها ها نمی توانند آن را قبول کنند. برای مثال برخی از مراکز تعمیر لوازم خانگی به ارائه تعمیر در محل می‌پردازند.

بنابراین مشتری مجبور می شود که دستگاه آسیب دیده خود را جهت عیب یابی و تعمیر به تعمیرگاه آن مرکز منتقل کند که این عامل خود باعث می‌شود که دستگاه مشتری در معرض آسیب قرار بگیرد.

ایرادات رایج یخچال و ساید بای ساید آاگ

شرح مشکلتوضیحات رفع مشکل
یخچال و ساید بای ساید خاموش شده و روشن نمیشود.الف- ابتدا پریز برق را چک کرده و از اتصال آن اطمینان حاصل کنید.ب- برد الکترونیکی یا ترموستات خراب است و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.
یخچال و ساید بای ساید روشن است ولی کار نمی کند.الف- تنظیمات درجه دما را بررسی کنید.
ب- یخچال فریزر را دو ساعت از برق بکشید و دوباره به برق بزنید، اگر دستگاه به مشکل برنخورد ایراد از گرم شدن بیش از حد کمپرسور بوده.
ج- ترمودیسک چک شود و درصورت خرابی نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.
د- موتور کمپرسور چک شود.
ه- فن اواپراتور که در پشت یخچال فریزر قرار دارد را چک و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
یخچال و ساید بای ساید چراغ هایش خاموش است.الف- لامپ را تعویض کنید.
ب- سوییچ لای درب را چک و در صورت نیاز تعویض کنید.
یخچال و ساید بای ساید به اندازه کافی سرد نمی کند.الف- تنظیمات دما را چک کنید و دمای آن را کمی کمتر کنید.
ب- لاستیک دور درب بررسی شود.
ج- مطمئن شوید که درب ها به خوبی بسته می شوند.
یخچال فریزر دائما کار میکند.الف- ترموستات چک و تعویض شود.
ب- برد الکترونیکی نیاز به تعمیر دارد.

بسیاری از آسیب‌هایی که برای وسایل برقی به وجود می‌آید در طی اسباب کشی ها و حمل و نقل های پی در پی صورت می‌گیرد.

به همین دلیل مرکز تعمیر آنلاین و نمایندگی های متعدد آن در سطح شهر تهران برای کسب رضایت مشتری و جلوگیری از آسیب وسایل آنها کلیه خدمات خود را در منزل و زیر نظر خود مشتری انجام می دهند و این یکی از امتیاز های بسیار بزرگ و قابل توجه برای مرکز تعمیر آنلاین است.

در صورتی که خواهان دریافت خدمات تعمیر یخچال و فریزر آاگ هستید با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز با شماره های موجود در سایت و نمایندگی های مختلف این مرکز در شهر تهران تماس بگیرید و سفارش تعمیر دستگاه خود را ثبت کنید.

پشتیبانان مرکز بعد از هماهنگی با شما کارشناسان تعمیر یخچال و فریزر را برای بررسی بیشتر و انجام فرایند تعمیر به منزل شما اعزام می کنند تکنیسین ها نیز تمام تلاش خود را می‌کنند که لبخند رضایت را بر روی لبانم مشتری های عزیز بنشانند.

افتخار این مرکز این است که در طول دو دهه فعالیت تا به حال هیچ موردی از نارضایتی تعمیر نداشته است و اگر انتقادی از جانب مشتریان بوده و در سریعترین زمان ممکن به آن رسیدگی شده است.

یخچال و فریزر در هر منزلی مانند قلب تپنده آشپزخانه است. به خاطر همین کلیه اعضای خانواده باید در تلاش باشند که از تمامی عواملی که باعث ایجاد آسیب در دستگاه می شود و یا آن را محتمل می سازد، جلوگیری کنند.

 دیگر تصور زندگی بدون تکنولوژی غیر ممکن است افراد دیگر نمی توانند مانند گذشته بدون وجود یخچال و فریزر ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی و… زندگی کنند.

بنابراین باید علاوه بر دانستن نکات پیشگیرانه در جلوگیری از زدن آسیب به دستگاه، نسبت به سرویس سالانه وسیله خود حساس باشید .

زیرا بی‌توجهی به علائم آسیب در یخچال و فریزر باعث عمیق تر شدن این آسیب و در نهایت غیرقابل تعمیر شدن آن می شود.

بسیاری از افراد بوده اند که نسبت به علائمی کرد یخچال و فریزر طرح خود مشاهده می کردند کاملا بی خیال و بی توجه بودند و این آسیب به مرور زمان عمیق تر شده به طوری که کارکرد دستگاه به طور کلی از دست رفته است تکنسین‌های مرکز تعمیر آنلاین به کلیه افرادی که دارای لوازم خانگی مانند یخچال فریزر و … هستند.

توصیه می کنند که به سرویس سالانه بی‌توجه نباشند و هنگام مواجهه با آسیب با یک مرکز معتبر مانند تعمیر آنلاین که به صورت تخصصی تعمیر یخچال و فریزر آاگ را انجام می دهدند تماس بگیرند.( ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸)

ارورهای یخچال آاگ

ارورهای یخچال آاگ

ارورهای یخچال آاگ در این مطلب از سری مطالب تعمیرآنلاین به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد اگر می خواهید با اختلالات و مشکلاتی که برای دستگاهتان به وجود آمده آشنا شوید با ما همراه باشید.

اهمیت تفسیر کدهای خطا یخچال آاگ

در گذشته‌های نه چندان دور افراد نمی‌توانستند از مشکلات و آسیب هایی که برای یخچالشان به وجود می‌آمد مطلع شوند.

دلیل آن هم این بود که سیستم داخلی آنها از پیچیدگی خاصی برخوردار نبود و افراد نمی توانستند به واسطه تکنولوژی از ایرادات و ارور های رایج یخچال مطلع شوند.

 اما یخچال های امروزی با برخورداری از سیستم پیشرفته و تکنولوژی به روز این توانایی را دارند تا در صورت مواجهه با مشکلات و اختلالات عمده در دستگاه خود علت آن را در پنل نمایش دستگاه مشاهده کنند.

پس می‌توانیم بگوییم ارور های  یخچال آاگ یک نشانه برای علت یابی و آسیب شناسی دستگاه محسوب می شود و به کمک آن ها این توانایی را خواهید داشت تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه خود را مورد تعمیر قرار بدهید.

بررسی کدهای خطای یخچال آاگ

  • ارور E0

لحظه های شما با خطای برد الکتریکی مواجه می شود کد خطای E0 نمایش داده خواهد شد.

  • کد E1

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما به وجود بیاید خرابی سنسور آواپرتور یت دیفراست است که با این کد به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

  • خطای E2 یا E4

خرابی و نقص سنسور دمای اتاق از دیگر عوامل نمایش کد خطای E2 یا E4 است.

  • کد E5

خرابی و اختلال در مورد از عوامل بروز خطای E5 است.

  • کد ER

وجود اختلال در سوکتهای برد یخساز

  • کد T3

اختلال و خرابی در سنسور TH3

راه حل برطرف کردن کدهای خطای یخچال آاگ

برای برطرف کردن کدهای خطای یخچال باید با آنها آشنا شوید و برای هر کدام روش مخصوص به خود را به کار ببرید.

برای مثال برای برطرف کردن کد خطای E0 فقط کافی است یخچال را خاموش و از برق بکشید. پس از گذشت ۱۰ دقیقه دوباره یخچال را متصل کنید.

اگر هنوز هم ارور را مشاهده می‌کنید؛ حتماً یک اختلال یا آسیب جدی برای دستگاه شما به وجود آمده که باید هر چه سریعتر با مراکز تعمیر تخصصی تماس بگیرید.

برای برطرف کردن کد خطای E1 باید به سراغ دیفراست بروید. و مطمئن شوید اتصالات و سیم کشی های آن سالم هستند. توجه داشته باشید که سیم کشی ها نباید هیچگونه زدگی داشته باشند.

بنابراین هر چه سریعتر باید کمی تخصصی تماس بگیرید تا ایرادات دستگاه شما را برطرف کند. برای تفسیر و شناسایی ارورهای یخچال آاگ فقط کافی است که با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عیب یابی یخچال و فریزر آاگ

عیب یابی یکی از مهمترین مراحل تعمیر یخچال و فریزر آاگ است. جالب است بدانید که در طول فرآیند تعمیر تنها مرحله ای که  به تخصص بسیار بالا و تجربه زیاد تکنسین تعمیر نیاز دارد مرحله عیب یابی دستگاه است .

همانطورکه یک پزشک باید از دانش و تجربه بالا در زمینه تشخیص بیماری برخوردار باشد تا بتواند بیماری مراجع خود را درمان کند.

یک تکنیسین متخصص تعمیر لوازم خانگی نیز باید از تجربه و تخصص بالا در زمینه تعمیر یخچال و فریزر برخوردار باشد. تا بتواند به درستی مشکل ایجاد شده برای دستگاه را عیب یابی  تشخیص، و سپس تعمیر کند.

بسیاری از افراد مراکز نامعتبری را که با هزینه های پایین مشتری‌های خود را فریب می‌دهند. برای تعمیر لوازم خانگی خود انتخاب می کنند.

اما متاسفانه تمامی آنها پس از مدتی از انتخاب اشتباه خود پشیمان می شوند.

زیرا این تکنیسین ها از تجربه و تخصص کافی در زمینه تعمیر برخوردار نیستند و نمی توانند آن طور که باید به عیب یابی دستگاه بپردازند و با تعمیرات سطحی و اشتباه خود خود نه تنها علائم آسیب در یخچال و فریزر را برطرف نمی کنند بلکه باعث رساندن آسیب بیشتر به آن می شوند.

هزینه تعمیر یخچال و فریزر آاگ

مشتری که به ثبت سفارش تعمیر یخچال و فریزر خود می پردازد انتظار دارد که پشتیبانان و تکنیسین‌های مرکز نمی توانند هزینه تعمیر دستگاهتان را قبل از انجام کار بیان کنند. اما پس از عیب یابی  دستگاه مشخص می کنند که میزان هزینه دستگاه چقدر است.

پس اگر نیازمند دریافت اطلاعات راجع به هزینه تعمیر لوازم خانگی خود هستید و می خواهید هر چه سریعتر از آن مطلع شوید از تکنسین مربوط به تعمیر یخچال و فریزر آاگ بخواهید به منزل شما مراجعه و به علت یابی آسیب پردازند.

سپس هزینه نهایی تعمیر را اعلام کنند. شماره تماس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی AEG ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

رایج ترین مشکلات یخچال و فریزر آاگ

داغ شدن موتور یخچال

 جمع شدن آب در کف یخچال خرابی آب سرد کن یخچال شدن درب یخچال

خرابی یا پارگی لاستیکی دور درب یخچال

وجود برفک در سطح داخلی یخچال و فریزر

سر و صدای بیش از اندازه و غیر نرمال موتور دستگاه

 داغی بدنه یخچال و فریزر

 وجود برق در بدنه یخچال

خرابی درجه تنظیم کننده دمای یخچال

 زنگ زدگی رنگ درب یخچال

خرابی چراغ مخصوص روشن کردن یخچال

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر آاگ تماس بگیرید و علائم به وجود آمده را بر طرف کنید. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445
× ارتباط با کارشناس