کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعویض فیلتر تصفیه آب ساید

تعویض فیلتر تصفیه آب ساید

تعویض فیلتر تصفیه آب ساید

به تعمیرات ساید در تهران نیاز پیدا کرده و به دنبال یک تعمیرگاه معتبر لوازم خانگی ساید هستید؟

در صورتی که یکی از وسایل خانگی  شما از جمله یخچال و فریزر، فر، ماکروفر، جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی و… دچار مشکل شده است، کافیست با کارشناسان سرویس ساید  تماس بگیرید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

  در این مقاله می خواهیم در مورد تعویض فیلتر تصفیه آب ساید برای شما سخن بگوییم ، پس اگر در این مورد اطلاعاتی ندارید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید .

انواع فیلترها در دستگاه تصفیه آب

فیلترهای آب مهمترین قسمت دستگاه تصفیه آب هستند. فیلتر رسوب و کربن نقش مهمی در حذف ناخالصی های مختلف موجود در آب دارند. اکثر دستگاه های تصفیه آب موجود در بازار هر 6 تا 8 ماه یکبار نیاز به تعویض فیلتر دارند. با این حال، کیفیت آبی که دریافت می کنید و مصرف آب نیز تعیین کننده دفعات تعویض فیلترها است. هر دوی این فیلترها انواع مختلفی از ناخالصی ها را از آب در مراحل مختلف حذف می کنند.

تعویض فیلتر تصفیه آب و انواع فلیتر ها :

فیلتر رسوب :

فیلتر رسوب به تخلیه آلودگی و گرد و غبار از آب کمک می کند. علاوه بر این، فیلتر همچنین نقش مهمی در حفظ و محافظت از غشاهای RO در برابر کثیفی ایفا می کند. وقتی فیلتر را در زمان توصیه شده تعویض نکنید، کثیفی آب خام به غشاء می رسد و آبی را که دریافت می کنید آلوده می کند. این می تواند منجر به تعدادی از بیماری های مضر شود.

فیلتر کربن :

آبی که دریافت می کنیم در مواقعی بوی بسیار بدی دارد که باعث می شود آب برای مصرف مناسب نباشد. علاوه بر این، مقامات تامین آب در ابتکاری برای تصفیه آب قبل از تامین آن به خانه، کلر اضافه می کنند. 

کلر مورد استفاده برای تصفیه آب در بعضی مواقع بوی بدی در آب به جا می گذارد. فیلترهای کربن نقش مهمی در حذف کلر و آلاینده های مضر موجود در آب دارند. این فیلتر همچنین انواع بوی بد را از آب پاک می کند. به همین دلیل است که تعویض فیلتر کربن حداقل یک بار در سال ضروری است.

تعویض فیلتر تصفیه آب و این که چرا فیلترها و کارتریج ها باید تعویض شوند؟

اول، فیلترها زباله ها را جمع می کنند که می تواند منجر به گرفتگی شود. این می تواند فیلترها را بی اثر یا کاملاً بی استفاده کند. دلیل دیگر این است که برخی از انواع فیلترها (به ویژه فیلترهای مبتنی بر کربن) در نهایت با گذشت زمان خاصیت جذب خود را از دست می دهند.

در نتیجه فیلترها و کارتریج ها باید به طور منظم تعویض شوند. زمان و فرکانس ممکن است بسته به استفاده و “چرخه خدمات” متفاوت باشد. اما برای اطمینان و ایمنی، هر 12 ماه زمان مناسبی برای تعویض فیلترها است. بنابراین اگر فیلتر شما قبلاً یک سال است که استفاده می شود، زمان آن رسیده است که تعمیر و نگهداری و تعویض آن را انجام دهید. به این ترتیب کارایی بهینه سیستم تصفیه آب خانگی خود را تضمین می کنید.

چرا متخصصان باید تعویض فیلتر را انجام دهند؟

اگرچه بسیاری از فیلترها یکسان به نظر می رسند، اما اندازه و ساخت آن می تواند از یک واحد به واحد دیگر بسیار متفاوت باشد. شاید به دلیل تولید کنندگان و اهداف مختلف فیلترها باشد. همچنین ممکن است برخی از فیلترها به روزتر و مطابق با آخرین استانداردها باشند.

در هر صورت، انتخاب اندازه و نوع فیلتر مناسب بسیار مهم است. به این دلیل که حتی کوچکترین تفاوت می تواند کل سیستم را بی فایده کند. به عنوان مثال، یک فیلتر کمی کوچکتر باعث می شود که آلاینده ها از اطراف فیلتر عبور کنند (به جای عبور از آن). 

در نتیجه، آلاینده ها همچنان در لیوان آب شما قرار می گیرند. علاوه بر این، کارتریج های فیلتر اغلب توسط مشخصات سازنده دیکته می شوند. تکنسین های حرفه ای از قبل با آن مشخصات و دستورالعمل ها آشنا هستند. ابتدا نوع و ساخت کارتریج ها را مشخص می کنند و سپس قطعات لازم را پیدا می کنند. شماره تماس نمایندگی تعمیر ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

چگونه از تعویض فیلتر تصفیه آب ساید در زمان مناسب اطمینان حاصل کنیم؟ زمان به سرعت می گذرد و ممکن است فراموش کنید آخرین باری که کارتریج ها تعویض شده اند کی بوده است. به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان خانه فقط درخواست تعمیر برنامه ریزی شده سیستم فیلتراسیون خود را دارند. سپس، شرکتی که مسئولیت نگهداری را بر عهده دارد، چند روز قبل از تعمیر و نگهداری یک یادآوری ارسال می کند. 

هنگامی که روز فرا می رسد، فیلترها را تعویض کرده و فشار و جریان را بررسی می کنند. یک فیلتر از یکی از چندین تکنیک برای تصفیه آب ورودی استفاده می کند. می تواند از کربن، زغال چوب یا ترکیبی از فیلترها و لوله های الکتریکی برای کاهش ناخالصی ها استفاده کند. چندین مرحله مورد نیاز است که اولین مرحله مکانیکی است که در آن می توان آلودگی های به اندازه کافی بزرگ را فیلتر کرد.

 در مرحله بعد، موارد بسیار کوچک به رسانه های فیلتر می چسبند و این همان جایی است که آنها به انباشتگی ادامه می دهند. شماره تماس نمایندگی تعمیر ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

با گذشت زمان، مقدار زیادی از آلاینده ها اضافه می شود که فیلتر دیگر نمی تواند به درستی کار کند.

امیدواریم که در مورد تعویض فیلتر تصفیه آب اطلاعات درست و مناسب را در اختیار شما قرار داده باشیم و این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد .

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158