کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

تعویض فیلتر ساید

تعویض فیلتر ساید

تعویض فیلتر ساید

تعویض فیلتر ساید یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید انجام دهید این امر به شما کمک می‌کند که آب نوشیدنی سالم بنوشید بنابراین باید به مدل ساید بای ساید خود توجه کنید و بسته به مدل آن زمان تعویض فیلتر ساید خود را مشخص کنید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

یخچال های ساید بای ساید معمولاً چراغ هایی بر روی پنل نمایشی دارند که نشان دهنده زمان تعویض فیلتر ساید است برای مثال در یخچال ساید بای ساید سامسونگ که دارای دو فیلتر داخلی و خارجی است زمانی که چراغ ها به حالت سرد بنفش و درنهایت قرمز در می آیند شما باید بدانید که زمان تعویض فیلتر سایت فرا رسیده است بنابراین باید هرچه زودتر اقدامات لازم جهت تعویض فیلتر را انجام دهید و نباید آن را به تعویق بیندازید.

زیرا هر چه زمان تعویض را عقب بیندازید احتمال اینکه دستگاه شما دچار مشکل شود بسیار زیاد است  و در این صورت با کیفیت آب نوشیدنی پایینی رو به رو خواهید شد به همین دلیل کارشناسان متخصص مرکز تعمیر آنلاین توصیه می کنند که تا جایی که امکان دارد در زمان مقرر اقدامات لازم جهت تعویض فیلتر سایت را انجام دهید زیرا این امر موجب مسدود شدن خروجی های آب خواهد شد و فیلتر به درستی کار نخواهد کرد.

چراغ سنسور مخصوص تعویض فیلتر هر ۶ ماه یکبار به شما هشدار می دهد که اقدامات لازم جهت تعویض فیلتر ساید را انجام دهید اما گاهی اوقات این آلارم نمایش داده نمی شود ولی این به معنای این نیست که زمان تعویض فیلتر شما هنوز فرا نرسیده است پس تمام تلاش خود را بکنید که هر ۶ ماه یکبار اقدامات لازم جهت تعویض فیلتر ساید را انجام دهید‌.

بعد از تعویض فیلتر ساید برای اینکه چراغ مخصوص آلارم خاموش شود باید یخچال و فریزر خود را رسیت کنید. تا چراغ هشدار خاموش شود.

زمان تعویض فیلتر ساید برای یخچالهای سامسونگ ال جی، اسنوا، الکترولوکس، بکو، جنرال الکتریک، و… می باشد.

نحوه تعویض فیلتر ساید

برای تعویض فیلتر ساید سعی کنید که مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

۱. در اولین مرحله شیر ورودی آب را ببندید.

۲. در اینجا به دو سر آزاد لوله احتیاج دارید:

۳. در سومین مرحله فیتینگ ها باید در قسمت داخلی لوله قرار بگیرد.

۴. در مرحله بعدی سعی کنید که لوله های خارج شده از آب را به دو قسمت فیلتر آب وصل کنید.

۵. در این مرحله پس از اینکه فیل را نصب کردید شیر آب را باز کنید و حدود پنج تا شش ‏پارچ از آن را دور بریزید.

صرفه جویی بزرگ با تأثیر پایدار: 

فیلترهای آب بیشتر از صرفه جویی در هزینه شما انجام می دهند. هزینه خرید بطری و بطری آب بسیار بیشتر از تعویض منظم فیلتر است. به علاوه، به تمام بطری های آبی که از رفتن به محل های دفن زباله صرفه جویی می کنید فکر کنید. تنها در سال 2019، کاربران فیلتر آب Frigidaire تا 3 میلیون بطری آب را از سطل زباله ذخیره کردند

نحوه تعویض فیلتر ساید :

تعویض فیلتر آب یخچال به همان اندازه ساده است که ضروری است. سیستم تصفیه آب شما تنها زمانی می تواند بهترین عملکرد خود را داشته باشد که به درستی نگهداری و مراقبت شود. این راهنمای ویدیویی را برای دستورالعمل‌های گام به گام در مورد تعویض انواع فیلتر تماشا کنید.

فیلتر آب ساید من کجاست؟

اکثر فیلترهای یخچال در یکی از این دو مکان قرار دارند: در توری در پایه یخچال یا در گوشه سمت راست و پشتی فضای داخلی. در هر کدام از این مکان ها، یک دکمه یا یک دکمه می بینید که فیلتر را برای حذف آزاد می کند. برای استفاده از  ابزار فیلتر یاب اینجا را کلیک کنید  . 

چه زمانی باید به تعویض فیلتر ساید بپردازیم ؟

توصیه می شود فیلتر آب خود را هر شش ماه یکبار تعویض کنید. با گذشت زمان، فیلتر آب شما ذرات و آلاینده‌های فیلتر شده را جمع‌آوری می‌کند که به طور طبیعی کارآیی آن را کاهش می‌دهد. 

اگر فیلتر آب خود را عوض نکنم و تعویض فیلتر ساید انجام نشود چه اتفاقی می افتد؟ اول از همه، ممکن است آب شما به سادگی از فیلتر شدن باز بماند. فیلتر کربن مصرف شده ممکن است نتواند ذرات را جذب کند یا آلاینده های میکروسکوپی را حذف کند.

 اما بدتر از آن، یک فیلتر نادیده گرفته شده می تواند مشکلات منحصر به فردی برای کیفیت آب و دستگاه شما ایجاد کند. حتی ممکن است به سیستم تصفیه آب یخچال شما آسیب برساند. 

آیا فیلتر تازه و تعویض فیلتر ساید لازم است؟

آب لوله کشی خانگی اغلب حداقل استانداردهای کیفیت آب تعیین شده توسط EPA را برآورده می کند، اما بسیاری از کارشناسان معتقدند که این آب بسیار ملایم است و می تواند آلاینده های مضر را در آب شما ایجاد کند. آلاینده هایی را که فیلتر آب شما پاک می کند، پیدا کنید.

امیدواریم که در مورد تعویض فیلتر ساید اطلاعات مناسب و مفیدی را در اختیار شما قرار قرار داده باشیم .

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158