آوریل 29, 2022

تعویض موتور یخچال امرسان

تعویض موتور یخچال امرسان

تعویض موتور یخچال امرسان در مرکز تعمیر آنلاین صورت می‌گیرد اگر شما هم نیازمند دریافت خدمات تعمیر و تعویض موتور یخچال خود هستید می توانید با شماره های موجود در سایت ما تماس بگیرید تا کارشناسان حرفه ای و با مهارت مرکز نسبت به سفارش شما رسیدگی کنند.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

شماره تماس نمایندگی تعمیر  لوازم خانگی امرسان در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

امروزه انتخاب یک مرکز معتبر جهت تعمیر لوازم خانگی به خصوص تعویض موتور یخچال امرسان بسیار مشکل شده است.

برند کمپرسورگازاجرت تعویض (تومان)قیمت کمپرسور(تومان)
سامسونگ1341.500.0003.500.000
ال جی1341.500.0003.500.000
دمپر1341.500.0002.100.000
ساب کول1341.500.0001.700.000
پاناسونیک1341.500.0002.100.000
دانفوس1341.500.0004.500.000
امبراکو1341.500.0001.850.000

بنابراین شما نمی توانید به هر مرکزی اعتماد کنید و دستگاه آسیب دیده خود را جهت تعمیر به آنها بسپارید.

اما می توانیم به شما یک مرکز مجهز و کامل را معرفی کنید که دارای کارشناسان و تکنسین های متخصص در امر تعمیر است .

تمامی آنها دوره های آموزشی مخصوص به تعمیر انواع لوازم خانگی را گذرانده اند و می توانند دستگاه شما را مانند روز اول تعمیر کنند شما می توانید برای ثبت سفارشات خود تنها با مرکز تماس بگیرید.

نوع موتور (کمپرسور) یخچالقیمت
های تکتقریبا از 850.000 تومان تا 1.300.000 تومان
سکاپتقریبا از 950.000 تومان تا 1.400.000 تومان

کلیه سفارشات مشتریان به صورت اینترنتی و تلفنی ثبت می شود مدیریت مرکز تمام سعی خود را می‌کند تا رضایت خاطر مشتریان را به دست بیاورد. و با در نظر گرفتن شرایط راحت تر جهت آسایش خاطر آن ها سعی در ارائه بهترین خدمات دارد.

بهترین مرکز تعویض موتور یخچال امرسان

از مهم ترین مزایای مرکز تعمیر آنلاین می‌توان به ارائه کلیه خدمات در منزل مشتری اشاره کرد در واقع کارشناسانه تعمیرکار می کنند که خدمات مورد نیاز در منزل خودتان انجام بدهند بدون اینکه نیازی به حمل دستگاه داشته باشید .

حتی اگر نیازمند تعویض موتور یخچال امرسان باشید هم کارشناسان متخصص تعمیر لوازم خانگی امرسان سعی می‌کند که کلیه خدمات مورد نیاز را در منزل ارائه دهند و حتی تعویض موتور را هم در محل شما انجام بدهند.

پس اگر نیازمند دریافت خدمات حرفه‌ای هستید اما هنوز مرکز معتبری را پیدا نکرده اید به شما می‌گوییم که مرکز ما بهترین و معتبرترین مرکز شهر تهران است.

از لحاظ سوابق کاری می توانیم بگوییم که کارشناسان تعمیر مرکز ما هر کدام بیش از ل سابقه کاری در این زمینه دارند و می‌توانند از کار شما را به بهترین شکل ممکن مورد تعمیر و عیب یابی قرار بدهند.

آنها به هیچ عنوان از مواردی که باعث رساندن آسیب به سایر قطعات می‌شود استفاده نمی کنند و تا جایی که امکان دارد فرآیند تعمیر را بدون هیچگونه نقشی ارائه می دهند .

علاوه بر این حتی اگر شما پس از تعمیرات نیز شاهد آسیب و همان قطعه بودید کارشناسان ما بر اساس مفاد ذکر شده در ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر اقدامات لازم جهت تعمیر مجدد دستگاه شما را به صورت رایگان انجام می‌دهند.

اگر دستگاه شما نیاز به تعویض موتور داشته باشد به دلیل حساسیت بالایی که این کار دارد کارشناسان ما سعی می‌کنند که با دقت بسیار بالا آن را انجام بدهند و حتی المقدور از ابزاری برای تعمیر استفاده می‌کنند که سرعت عمل آنها را بالا ببرد.

پس از بابت کیفیت خدمات ارائه شده توسط ما خیالتان راحت باشد و سعی کنید که به کارشناسان و تکنسین های مرکز ما اعتماد کنید و هنگام تعویض موتور یخچال امرسان حواس آنها را پرت نکنید.

شما می‌توانید برای ثبت سفارش تعمیر یا تعویض موتور یخچال امرسان با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید آنها شماره شما را ثبت و در اسرع وقت با شما تماس می گیرند .

با هماهنگی‌های انجام شده تکنیسین‌های متخصص تعمیر لوازم خانگی امرسان را به منزل شما اعزام می‌کنند فقط کافی است که با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

هزینه تعویض موتور یخچال امرسان

 هزینه تعویض موتور یخچال امرسان در مرکز تعمیر آنلاین و عوامل مختلفی بستگی دارد کارشناسان ما سعی می‌کنند که با دریافت کمترین هزینه فرآینده تعمیر لوازم خانگی یا تعویض موتور یخچال شما را انجام بدهند.

اما در مواردی پیش می آید که میزان و شدت آسیب به اندازه‌ای است که علاوه بر تعویض موتور باید اقدامات تعمیراتی دیگری هم انجام داد .

اما اگر تنها به تعمیر موتور نیاز داشته باشید کارشناسان بر اساس قیمت قطعه تعویضی و دستمزد خود هزینه نهایی را در عین می کنند .

بنابراین اگر می خواهید بدانید که هزینه تعویض موتور یخچال امرسان چقدر میشود با کارشناسان مرکز ما تماس بگیرید و از آنها بخواهید در این زمینه به راهنمایی دقیق شما بپردازند همه آنها سعی می کنند که به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند .

بنابراین از بابت ارائه خدمات با تعرفه مناسب خیالتان راحت باشد زیرا مرکز ما علاوه بر اینکه به عنوان یک مرکز کاملا تخصصی و حرفه ای بیش از دو دهه است که به فعالیت می پردازد.

اما باز هم سعی کرده برای کسب رضایت مشتریان کمترین هزینه را در نظر بگیرد شما میتوانید برای دریافت کلیه خدمات و همچنین تعویض موتور یخچال امرسان با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

علائم آسیب موتور یخچال امرسان

 موتور دستگاه شما قلب آن حساب می شود بنابراین اگر از کار بیفتد عملاً دستگاه شما هیچ کارایی ندارد.

البته می‌توانیم آن را مانند مرگ مغزی به حساب بیاوریم یا سکته قلبی که میشود دستگاه را احیا کرد .

پس شما هم می‌توانید با سپردن دستگاه خودرو یک فرد کاملاً حرفه‌ای و متخصص در امر تعویض موتور یخچال امرسان اقدامات لازم جهت تعویض موتور را انجام دهید تا بار دیگر قلب تپنده دستگاه شما به کار بیفتد.

 با اینکه هزینه تعویض موتور یخچال بسیار زیاد می‌شود اما با یک حساب سر انگشتی هم می توانید به این نتیجه برسید که میزان تعرفه و هزینه ای که باید بپردازید بسیار مقرون به صرفه تر از زمانی است که مجبور به تعویض کلی دستگاه هستید .

با این قیمت های سرسام آور لوازم خانگی باید متوجه این امر شده باشید که به نفع تان است که به تعمیر یا تعویض قطعه آسیب‌دیده بپردازید .

کارشناسان ما هم سعی می‌کنند با آنها برای این کار از بهترین و حرفه ای ترین متخصصان تعمیر لوازم خانگی امرسان کمک می گیرد و به هیچ عنوان از کارشناسان تعمیر عمومی استفاده نمی کنند پس از بابت کیفیت تعمیر خیالتان راحت باشد.

اگر موتور دستگاه شما دچار علائمی چون سر و صدای زیاد، لرزش بدنه دستگاه، گرم شدن بیش از اندازه فضای داخلی یخچال یا فریزر و … شده باشد احتمال آسیب موتور وجود دارد پس باید با کارشناسان مرکز ما تماس بگیرید.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاه خود را بنویسید