ژانویه 29, 2023

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی از نظر عملکرد دستگاه

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی از نظر عملکرد دستگاه

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی از نظر عملکرد دستگاه به صورتی است که شما می توانید بر اساس ویژگی های هریک از آن‌ها بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید. در این مقاله از تعمیر آنلاین به دنبال این هستیم تا به بررسی تفاوت های جزئی و کلیه این دو دستگاه با یکدیگر بپردازیم پس با ما همراه باشید.

پیشرفت تکنولوژی و فناوری به کار رفته در تولید جاروبرقی های امروزی افراد را بر آن داشته است تا به دنبال بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی از نظر عملکرد باشند. به طور کلی هر جاروبرقی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد اما اینکه افراد بر اساس نیاز خود منتظر دریافت چه نوع دستگاهی باشند و نیاز آنها چگونه برآورده شود کاملاً متفاوت است.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که حتماً تفاوت بین دو جاروبرقی را جدی بگیرید و اگر قصد پرداخت هزینه دارید به این موضوع توجه داشته باشید که حتماً هزینه شما معقولانه و متناسب با نیازتان باشد.

جاروبرقی کمپرسوری چیست؟

مطمئن برای بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسور ای و معمولی از نظر عملکرد دستگاه نیازمند یک تعریف جامع و کامل از جاروبرقی کمپرسور ای هستید برای توضیح باید بگوییم که این نوع از جاروبرقی ها بر اساس فناوری کمپرسور یا مکش گرد و غبار کار می کنند.

در واقع کمپرسور به عنوان یک ماشین افزایش فشار هوا و سیالات به کار می رود. به همین دلیل توصیه به شما می کنیم این است که حتماً این موضوع را جدی بگیرید زیرا جاروبرقی‌های کمپرسوری از نظر عملکرد با جاروبرقی های معمولی تفاوت های بسیار زیادی دارند.

تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی از نظر عملکرد دستگاه

به طور کلی کمپرسور در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی دارد به گونه‌ای که نمی توان فرایند تولید بسیاری از لوازم برقی را بدون وجود آن انجام داد. بنابراین برای تعریف جاروبرقی کمپرسوری باید به این موضوع اشاره کنیم که این نوع از جاروبرقی ها دارای قدرت و توان بسیار بالا هستند که بر اساس فناوری مکش به نظافت  منزل می پردازند.

فناوری کمپرسور سالها پیش برای تولید لوازم برقی مانند کولر و یخچال فریزر کاربرد داشت اما امروزه بسیاری از کمپانی ها توانسته اند با استفاده از فناوری کمپرسور به بهترین شکل ممکن به تولید جاروبرقی های قدرتمند با توانایی بالا در مکش بپردازند. از این رو اگر به دنبال یک جارو برقی قدرتمند و حرفه ای هستید می توانید از جاروبرقی های کمپرسوری موجود در بازار استفاده کنید.

بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی

برای بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی از نظر عملکرد دستگاه  در ابتدا به قیمت این دو محصول اشاره میکنیم از آنجایی که فناوری به کار رفته در جاروبرقی های کمپرسوری بسیار پیشرفته تر از جاروبرقی های معمولی است میزان هزینه ای که باید برای خرید این نوع از جاروبرقی ها بپردازید معمولاً بسیار بیشتر از جاروبرقی های معمولی است.

تفاوت قیمت جارو برقی معمولی کمپرسوری جمع و طبیعی است زیرا تکنولوژی به کار رفته در راهبردهای کنترل سوری به آنها قدرت مکش بسیار بالایی بخشیده است و از طرفی طول عمر و دوام این دستگاه نسبت به جاروبرقی معمولی بیشتر است. در بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسور ای و معمولی فاکتورهایی که مورد توجه قرار می‌گیرند شامل:  میزان صدا، دوام، هزینه و قدرت مکش  می باشد.

  • مصرف انرژی کمتر

یکی از مهمترین تفاوت های جاروبرقی کمپرسوری و معمولی پایین بودن مصرف انرژی جاروبرقی های کمپرسوری است این مدل جاروبرقی ها دارای تراز مصرف A هستند. این امر به معنای صرفه جویی در هزینه های پرداخت هزینه است.

از آنجایی که جاروبرقی کوچک با کاربرد ترین وسایلی است که در طول روز توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد نیازمند مصرف انرژی پایین در آن هستید. توجه به موضوع اهمیت فوق‌العاده بالایی دارد اگر برای خرید جاروبرقی کمپرسوری هزینه بیشتری را می پردازید به جای آن می توانید در طول سالیان دراز از این بهتر بود استفاده کنید و مصرف انرژی پایینی داشته باشید.

  • قدرت مکش جاروبرقی

در بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی یکی از مهمترین فاکتورهایی که مورد بررسی قرار می‌گیرد قدرت مکش جاروبرقی است اگر دستگاه شما از نوع کمپرسوری باشد قدرت مکش آن بسیار بالاتر از مدل های معمولی می‌باشد این دستگاه به دلیل پیروی از تکنولوژی و فناوری کمپرسور با قدرت بالا به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن است فرایند نظافت منزل خود را انجام بدهید.

این در حالی است که فناوری و تکنولوژی به کار رفته در جاروبرقی های معمولی نسبت به این مدل جاروبرقی ها کاملاً متفاوت است. در مقایسه این دو جاروبرقی از لحاظ قدرت مکش باید به این موضوع توجه داشته باشید که اگر به خرید جاروبرقی کمپرسوری بپردازیم می توانید از قدرت مکش بالای آن برای تمیز کردن نقاط مختلف موقعیت خود استفاده کنید.

  • دوام بیشتر

یکی دیگر از مهمترین فاکتورهایی که در بررسی تفاوت جاروبرقی کمپرسوری و معمولی از نظر عملکرد دستگاه باید به آن توجه داشته باشید دوام بیشتر مدل های کمپرسوری است. علیرغم اینکه این مدل از جارو برقی قدرت بالا و کیفیت بهتری نسبت به داروهای معمولی دارد از نظر طول عمر و دوام این حرف اول را می‌زند.

از آنجایی که طول عمر و دوام دستگاه در اولویت خرید افراد قرار دارد به شما توصیه می کنیم که هنگام به بررسی ویژگی های این دو نوع جاروبرقی از من به این فاکتور بیش از باقی اهمیت بدهید و تمام سعی خود را بکنید برای برطرف کردن نیازهای روزانه خود به نظافت از جاروبرقی های کمپرسوری استفاده کنید.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید