نوامبر 8, 2022

خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی

خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی

گاهی اوقات ممکن است با مشکلاتی نظیر خاموش شدن خودبخودی جاروبرقی رو به رو شوید در چنین مواقعی کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه را خاموش و از برق بیرون بکشید .

سپس با استفاده از دفترچه راهنما از مشکلات به وجود آمده آگاه شوید و اگر نمی دانید که در ایران چه چیزی باعث به وجود آمدن این مشکل شده است با یک مرکز تعمیر تخصصی در زمینه عیب‌یابی و تعمیر انواع جاروبرقی تماس بگیرید مجموعه بزرگ تعمیرکار به عنوان مجری تعمیر جاروبرقی آماده ارائه خدمات تعمیر مشتریان عزیز است پس تا دیر نشده با ما تماس بگیرید.

اهمیت تعمیر اصولی جاروبرقی

جاروبرقی به عنوان یکی از ابزارهای ضروری و مهم در منزل ممکن است دچار یک سری از اختلالات و مشکلات داخلی بشود که نیازمند بررسی های تخصصی توسط کارشناس و تکنسین تعمیر است از این رو کاری که باید انجام دهید این است که به محض مشاهده علائم آسیب در دستگاه خود با یک مرکز تعمیر تخصصی تماس بگیرید تا با بررسی و ارزیابی مشکلات به وجود آمده در دستگاه شما خدمات مورد نیاز را ارائه کند.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

در چنین مواقعی کار درست این است که به یک مرکز تعمیر تخصصی مراجعه کنید یا اگر می توانید با استفاده از دفترچه راهنما از مشکلی آسیب به وجود آمده مطلع شوید آن را برطرف کنید اما در بسیاری از موارد خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی به دلیل اختلالات آسیب هایی است که در قطعات داخلی دستگاه شما به وجود آمده است.

بنابراین باید هر چه سریع تر جهت برطرف کردن مشکلات با یک مرکز تعمیر تخصصی تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که جهت عیب یابی و برطرف کردن مشکلات به منزل شما مراجعه کنند.

تکنسین های متخصص مجموعه تعمیر آنلاین با داشتن دانش و تجربه تخصصی در زمینه تعمیر انواع جاروبرقی توانایی عیب‌یابی و برطرف کردن مشکلات متعدد دستگاه شما را دارند این مرکز جهت ارائه خدمات به منازل مشتریان مراجعه می‌کنند و پس از عیب یابی دقیق دستگاه خدمات لازم جهت تعمیر را ارائه می‌دهند از این رو توصیه ای که به شما می کنیم این است که حتماً برای برطرف کردن ایرادات به وجود آمده از مراکز تخصصی و نمایندگی‌های مجاز تعمیر آنلاین کمک بگیرید.

علت خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی چیست؟

علت خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی می‌تواند به دلیل آسیب ها و اطلاعات مختلف دستگاه شما باشد بنابراین باید کرد با بررسی دقیق تمامی این موارد به علت یابی و تشخیص آن بپردازیم در ادامه برخی از مهم ترین دلایل را توضیح داده ایم.

داغ شدن بیش از اندازه موتور جاروبرقی علت خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی

علت خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی می‌تواند داغ شدن بیش از اندازه دستگاه باشد گاهی اوقات شما بدون توقف و بدون اینکه به دستگاه خود استراحت بدهید از آن استفاده می کنید.

بنابراین به مرور زمان با مشکلات زیادی مواجه می شوید توصیه ما به شما این است که هر ۱۵ دقیقه یک بار پس از استفاده از جارو برقی آن را خاموش کنید و بیش از یک ساعت از دستگاه استفاده نکنید موتور جاروبرقی بسیار حساس است و در صورت بیش از اندازه داغ شدن ممکن است مشکلاتی نظیر خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی رو به رو شوید.

اتصالی برق و وجود آسیب در برد الکتریکی

برای یک سری مشکلاتی که برای جاروبرقی شما به وجود می آید و باعث می‌شود که نتوانید از آن استفاده کنید اختلال آسیب های بزرگ در برد الکتریکی دستگاه شما است همانطور که گفتیم استفاده نادرست یا بیش از اندازه از جاروبرقی می تواند قطعات فشار زیادی وارد کند یکی از مهم‌ترین قطعاتی که تحت فشاره استفاده نادرست از جاروبرقی دچار اختلال می شود برد الکتریکی می باشد.

در چنین مواقعی باید اتصالات دستگاه شما از لحاظ مورد بررسی قرار گیرد تا مشخص شود که علت خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی چیست؟

 اتصالات داخلی دستگاه شما حامل جریان برق به موتور هستند بنابراین باید به بررسی کامل تمامی قطعات مرتبط با کارکرد موتور بپردازید تا مشخص شود که دقیقاً چه چیزی باعث به وجود آوردن چنین مشکلی برای دست های شما میشود و کارشناسان متخصص مجموعه ما با داشتن دانش و تجربه تخصصی توانایی تشخیص مشکلات و ایرادات به وجود آمده برای جاروبرقی شما را دارند بنابراین بهترین کاری که می توانید انجام بدهید تماس با مجموعه جهت عیب یابی دقیق دستگاه است.

خراب شدن ترموستات جاروبرقی

از مشکلات رایج ای که می توان برای علت خاموش شدن خود بخودی جاروبرقی در نظر گرفت خراب شدن ترموستات دستگاه است بنابراین کاری که باید انجام دهید این است که این قطعه را دقیق مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که مشکلی در آن وجود ندارد.

زیرا ترموستات بر دمای جاروبرقی این فرد می کند و اگر میزان این دما بالا برود به صورت خودکار دستور خاموشی به دستگاه صادر می شود بنابراین شما باید مطمئن شوید که ترموستات دستگاه به درستی عمل می کند همان طور که گفتیم اگر موتور دستگاه بیش از اندازه داغ شود این اطلاعات به ترموستات صادر و باعث خاموش شدن دستگاه می شود.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید