کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

خرابی آبپاش ماشین ظرفشویی و راه حل آن

خرابی آبپاش ماشین ظرفشویی و راه حل آن

خرابی آبپاش ماشین ظرفشویی و راه حل آن

به تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران نیاز پیدا کرده و به دنبال یک تعمیرگاه معتبر لوازم خانگی خود هستید؟

در صورتی که یکی از وسایل خانگی   شما از جمله یخچال و فریزر، فر، ماکروفر، جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی و… دچار مشکل شده است، کافیست با کارشناسان سرویس تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

خرابی آبپاش ماشین ظرفشویی و راه حل آن یکی از رایج ترین موارد جستجو افراد در گوگل است بنابراین قصد داریم در این مقاله به بررسی این موضوع بپردازیم. برای شستن ظروف، ماشین ظرفشویی پر از آب می شود و آن آب با مواد شوینده ترکیب می شود. سپس آن آب صابون به شدت از بازوی اسپری که برای ایجاد پوشش آب جامد می چرخد، پاشیده می شود. 

با این حال، اگر ماشین ظرفشویی شما ظروف را کثیف می کند و صداهای گویای پاشش آب را نمی شنوید، مشکل دارید. وقتی آب اسپری نمی‌شود، ظروف شما اصلاً شسته نمی‌شوند. هم ناامید کننده است و هم غیربهداشتی. بدترین قسمت آن ماشین ظرفشویی است که یکی از اصلی ترین عملکردهای خود را انجام نمی دهد، می تواند به دلیل تعدادی خرابی ایجاد شود.

آیا ماشین ظرفشویی آب می گیرد؟

اگر ماشین ظرفشویی شما برای تمیز کردن ظروف شما آب نمی پاشد، اولین قدم شما این است که مطمئن شوید که واقعا آب می گیرد. هنگامی که ماشین ظرفشویی برای اولین بار راه اندازی می شود، باید بتوانید صدای جاری شدن آب به داخل وان را بشنوید. اگر ماشین ظرفشویی جدیدی دارید که کمی آرام تر کار می کند، پس از چند دقیقه می توانید ماشین ظرفشویی را باز کنید و ببینید که آب کف وان را پر کرده است.

اگر آب به داخل وان پمپاژ نمی شود، در واقع مشکل پاشیدن ماشین ظرفشویی نیست، بلکه مشکل تامین آب است. در این صورت، باید مطمئن شوید که منبع آب به ماشین ظرفشویی روشن است، ماشین ظرفشویی فشار آب کافی دریافت می کند و چیزی نشتی ندارد.

اگر تمام این بررسی‌ها مشکلی را پیدا نکرد، می‌خواهید به شیر ورودی آب در ماشین ظرفشویی خود نگاه کنید و آن را برای تداوم با یک مولتی متر بررسی کنید. اگر بررسی شود، در نهایت سوئیچ شناور بیش از حد ممکن است معیوب باشد.

 این سوئیچ وظیفه تشخیص زمان کافی آب در وان ماشین ظرفشویی را دارد و سپس جریان آب را قطع می کند. در صورت خرابی، می تواند به هیچ وجه از انتشار آب جلوگیری کند. در برخی موارد، شناور ممکن است فقط نیاز به تنظیم مجدد داشته باشد تا این مشکل حل شود. 

شما می خواهید تا جایی که ممکن است در آن ظروف کثیف بچینید، اما این همیشه استراتژی خوبی نیست. می تواند از تمیز شدن دقیق ظروف شما جلوگیری کند. اگر فکر می کنید بازوی اسپری نمی چرخد، ماشین ظرفشویی بیش از حد بسته بندی نیز می تواند دلیل آن باشد. اگر چیزی مانع چرخش آن شود، کار نخواهد کرد. 

اغلب یک دسته به ماهیتابه یا قابلمه می تواند از حرکت مناسب جلوگیری کند. با این حال، اگر این مورد باشد، به احتمال زیاد می توانید آن را بشنوید. بازوی اسپری سعی می کند بچرخد، اما در حالی که تلاش می کند در برابر انسداد ضربه می زند. اگر می خواهید بدانید دلیل خرابی آبپاش ماشین ظرفشویی چیست ‌و چگونه می توانید این مشکل را بر طرف کنید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

یک مسئله تاسف بار که می تواند از بسته بندی بیش از حد سریال ماشین ظرفشویی ایجاد شود این است که انسداد می تواند منجر به آسیب دیدگی بازوی اسپری شود که ممکن است در وهله اول نیز باعث این مشکل شده باشد.

وقتی ماشین ظرفشویی شما آب نمی پاشید، بدیهی است که اولین چیزی که می خواهید بررسی کنید خود بازوی اسپری است. این قسمت از ماشین ظرفشویی شما در واقع آنقدرها پیچیده نیست. از آب اجباری پمپ برای اسپری ظروف شما استفاده می کند، اما در این فرآیند ممکن است بسیاری از موارد اشتباه پیش برود.

اگر خانه شما از آب سخت استفاده می کند، باید بازوی اسپری را به صورت بصری برای وجود آهک بررسی کنید. سوراخ های کوچک بازوی اسپری به ویژه در برابر این آسیب پذیر هستند، اما ممکن است انسداد در عمق بیشتری نیز رخ داده باشد. برای باز کردن سوراخ‌های کوچک بازوی اسپری خود، متأسفانه، بهترین اقدام این است که کمی سیم را در سوراخ‌ها قرار دهید تا گرفتگی آنها باز شود.

 می توانید از وسایلی مانند Lime Away برای خیس کردن بازو استفاده کنید، اما مراقب باشید که محصول به اندازه کافی سوزاننده نباشد که به پلاستیک آسیب برساند. همانطور که انتظار دارید، اگر آب سخت باعث گرفتگی شد، توصیه می کنیم حداقل برای لوازم خانگی خود روی یک نرم کننده آب سرمایه گذاری کنید. سال ها به عمر دستگاه اضافه می کند.

در برخی موارد، بازوی اسپری ممکن است بیش از حد گرفتگی داشته باشد یا قسمتی از آن شکسته باشد که در اثر برخورد با موانع ذکر شده در هنگام بارگذاری بیش از حد ماشین ظرفشویی، روی آن شکسته شده است. اگر چنین است، بازوی اسپری باید تعویض شود.

برای جدا کردن بازوی اسپری از ماشین ظرفشویی خود، باید قفسه ظروف پایینی را بردارید. بازوی اسپری خود با زبانه های قفل کننده محکم می شود. هنگامی که آن ها آزاد شدند، بازوی اسپری به سمت بالا کشیده می شود و بازوی جدید می تواند وارد شود.

هزینه تعمیر آبپاش ماشین ظرفشویی

دلیل خرابی آبپاش ماشین ظرفشویی چیست و ره حل آن چیست؟در صورتی که با خرابی آب پاش ماشین ظرفشویی رو به رو شده اید و نمی دانید که در ایران باید به چه مرکزی مراجعه کنید توصیه ما به شما این است که بهترین و معتبر ترین مرکز تعمیر لوازم خانگی را انتخاب کنید تا بتوانید دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن مورد تعمیر قرار دهید و مانند روز اول آن را تحویل بگیرید.

مراکز زیادی در شهر تهران سراینده تعمیر باشه ماشین ظرفشویی شما را انجام می دهند اما همه آنها نمی توانند این کار را به صورت دقیق انجام دهند بنابراین بهترین کار این است که با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید زیرا این مرکز علاوه بر ارائه بهترین خدمات تعمیر کمترین هزینه را نسبت به مراکز مشابه دریافت می کند.

برای کسب اطلاعات در زمینه هزینه تعمیر آب پاش ماشین ظرفشویی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای بررسی آسیب و برطرف کردن آن به منزل شما مراجعه کنند آنها پس از عیب‌یابی دقیق مشخص می‌کنند که دلیل آسیب چیست و هزینه نهایی تعمیر آن چقدر می شود. شماره تماس ما ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158