کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

خرابی و علت کار نکردن یخساز یخچال

خرابی و علت کار نکردن یخساز یخچال
امتیاز دهی : post

خرابی و علت کار نکردن یخساز یخچال

خرابی و علت کار نکردن یخساز یخچال به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید توسط کارشناس و تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد. این قطعه که از مهم‌ترین قطعاتی است که در دستگاه شما قرار دارد بنابراین باید با تشخیص آسیب هرچه سایز دستگاه خود را مورد عیب یابی و تعمیر قرار بدهید. شماره تماس مرکز جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی

بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران مجموعه بزرگ تعمیرآنلاین از  کارشناسان و تکنسین های متخصص و حرفه ای یکی از معتبرترین مراکزی است که سال‌های سال در زمینه تامین انواع لوازم خانگی به خصوص یخچال و فریزر به فعالیت می پردازد بنابراین که نیازمند دریافت خدمات مختلف تعمیر لوازم خانگی هستید و میخواهید دستگاه خود را به شکل تخصصی تعمیر کنید بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان فرایندهای مربوط به ثبت سفارش و اعزام کارشناسان متخصص تعمیر به منزل شما را انجام بدهند.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

خرابی و علت کار نکردن یخچال یخچال می تواند موارد مختلفی باشد که از آن باید توسط تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد گاهی اوقات مشکلات توضیحی برای دستگاه شما به وجود آمده است اما به دلیل اینکه دانش و آگاهی راجع به آن ندارید ممکن است با دستکاری های نا آگاهانه باعث ایجاد آسیب در دستگاه شوید.

برای اینکه بتوانید از خدمات مختلف تعمیر یخچال در تهران بهره مند شوید بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به جای مراجعه به مراکز نامعتبر و دستکاری دستگاه به صورت ناآگاهانه به یک مرکز معتبر و حرفه ای در تهران مراجعه کنید و مراکز زیادی در این شهر به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی می پردازند .

اما متاسفانه همه آنها در این زمینه به صورت تخصصی عمل نمی کنند و گاهی اوقات ممکن است دستگاه شما را به شار آسیب‌های بیشتری کنند بنابراین با انتخاب یک مرکز معتبر و مجاز در زمینه تعمیر یخچال و فریزر از فرایند تعمیر تخصصی بهره مند شوید.

بررسی خرابی و علت کار نکردن یخساز یخچال

خاموش بودن کلید یخساز

از مهمترین دلایلی که میتوان برای علت کار نکردن یخساز یخچال در نظر بگیریم این است که ممکن است کلید یخساز خاموش باشد و همین دلیل باید پیش از تماس با مرکز تعمیر ابتدا کلید یخساز را به طور دقیق بررسی کنید و از روشن بودن آن مطمئن شوید که متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل بی توجهی به این مورد ممکن است دستگاه خود را دچار آسیب‌های بیشتری کنند.

بسیاری از افراد در فصول سرد به دلیل اینکه قصد استفاده از یخساز را ندارند آن را خاموش می‌کنند و به محض فرا رسیدن فصل تابستان سعی می کنند که از یخساز استفاده کنند اما به دلیل خاموش بودن و فراموش کردن این نکته که دستگاه خاموش است با مشکلات زیادی روبرو می شوند.

نکته‌ای که وجود دارد این است که پس از روشن کردن کلید یخساز اگر احساس کردید که دستگاه به درستی کار نمی کند و توانایی استفاده از آن را ندارید حدود ۲ ساعت صبر کنید و پس از اینکه یخچال را یک بار از برق بیرون کشیدید و سپس متصل کردید توانایی استفاده از آن را خواهید داشت.

فرایند یخ سازی در برند های مختلف یخچال فریزر

فرایند یخ سازی در برند های مختلف یخچال فریزر با یکدیگر متفاوت هستند برای مثال در یخچال ال جی حدود ۱۲ ساعت زمان می‌برد تا فرآیند یخ سازی صورت بگیرد ولی در سایر برند ها مانند سامسونگ ممکن است این فرایند کوتاهتر باشد.

اگر احساس کردید که یخساز شما خراب شده و به درستی کار نمی کند در همان مراحل ابتدایی ابتدا بریزه دستگاه را مورد بررسی قرار بدهید تا متوجه شوید که به درستی کار میکند گاهی اوقات فرایند خروج آب از آبریز دچار مشکل شده و این باعث ایجاد اختلال در یخساز دستگاه می شود. پس در اولین مرحله برای بررسی خرابی و علت کار نکردن یخساز یخچال آبریز را مورد بررسی قرار دهید.

یخ زدن لوله مخصوص انتقال آب

لوله ای که مخصوص انتقال آب به یخ ساز است گاهی مواقع به دلیل کاهش بیش از اندازه دمای یخچال دچار یخ زدگی و برفک می شود به همین دلیل ممکن است که آب به جای منتقل شدند به یخساز در همان اول باقی بماند و این عامل می تواند باعث ایجاد اختلال در فرآیند یخساز شود.

افزایش دمای یخچال فریزر

یکی از دلایل خرابی و علت کار نکردن یخساز یخچال افزایش بیش از اندازه دمای دستگاه است در بسیاری از موارد اختلالاتی در موتور یا کمپرسور دستگاه به وجود می‌آید که باعث میشود یخچال شما به اندازه کافی خنک نشود و این عامل باعث عدم ایجاد یخ در قسمت یخچال می شود به همین دلیل باید از یک کارشناس متخصص و حرفه ای در امر تعمیر لوازم خانگی و عیب یابی یخچال و فریزر کمک بگیرید تا با بررسی دقیق تمامی قطعات دستگاه شما از جمله کمپرسور، موتور و فن یخچال را مورد بررسی قرار بدهند. به وجود آمدن یک سری ار آسیب ها در این قطعه باعث اختلال در کارکرد دستگاه می شود. بنابراین باید هرچه سریع‌تر علل و عوامل آسیب را شناسایی و برطرف کنید.

ایجاد برفک در یخساز یخچال

در صورتی که قسمت یخساز دستگاه شما دچار برفک شده باشد ممکن است در فرآیند یخسازی مشکلات زیادی به وجود بیاید و توانایی استفاده از آن را نداشته باشید. برای خروج یخ هایی که در قسمت یخچال وجود دارند باید بتوانید قطعات مختلف به راحتی از یکدیگر  جدا کنید. در غیر این صورت ممکن است یخ از قسمت خروجی خارج نشود.

هزینه تعمیر یخساز یخچال

هزینه تعمیر یخساز یخچال توسط کارشناسان مجموعه پس از عیب یابی دقیق دستگاه مشخص می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید‌.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445