آوریل 20, 2022

خطاهای یخچال سامسونگ

خطاهای یخچال سامسونگ

خطاهای یخچال سامسونگ

در این مقاله قصد داریم که خطاهای یخچال سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما هم دارای یخچال ساید بای ساید سامسونگ هستید ممکن است بارها با مشکل ارور در صفحه نمایش یخچال ساید بای ساید خود روبرو شذه باشید.

مطمئناً نمایش چنین علائمی به معنای آسیب هایی است که در سیستم داخلی دستگاه شما رخ داده است.

بیشتر بخوانید :

تعمیر ساید سامسونگ

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

تعمیر کمپرسور سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد و کارشناسان و متخصصین مرکز توانایی تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ را به بهترین شکل ممکن دارند و می‌توانند از ساعت آن را ظرف مدت کوتاهی تعمیر کنند.

پس هنگام مواجهه با خطا های مختلف در پنل نمایشی یخچال و فریزر خود با مجموعه ما تماس بگیرید.

 بنابراین باید نسبت به آن ها حساسیت نشان دهید و هر چه سریع تر از کارشناسان متخصص و حرفه‌ای بخواهید که به برطرف کردن مشکلات به وجود آمده بپردازند.

یک فرد حرفه ای و متخصص در امر تعمیر انواع یخچال و فریزر می تواند به راحتی تشخیص دهد که علت مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما چیست و چگونه می توانید آن ها را برطرف کنید.

کارشناسان و متخصصان مرکز تعمیر آنلاین با داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیر این توانایی را دارند تا دستگاه شما را به صورت کاملاً حرفه‌ای مورد تعمیر قرار دهند و به تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ بپردازند.

خطاهای یخچال سامسونگ

در این مقاله قصد داریم که به بررسی تمامی مواردی بپردازیم  که باعث می‌شود به مراکز تعمیر مراجعه کنید. و شما را با کدهای خطا یخچال سامسونگ اشنا کنیم‌.

 خطای یخچال سامسونگ G26

یخچال سامسونگ مدل G26 یکی از بهترین محصولات این کمپانی است که امروزه بسیاری از افراد به دلیل کیفیت بالایی که دارد آن را تهیه می‌کنند.

توجه داشته باشید که استفاده از این دستگاه منوط به شرایطی است که در این قسمت ذکر می‌کنیم اول اینکه همه شما باید تا قبل از استفاده از هر وسیله ای نحوه کار کردن با آن را به خوبی یاد بگیرید و بدانید که چگونه باید از آن استفاده کنید.

زمانیکه شما نحوه استفاده از دستگاه خود را به درستی بدانید می توانید از قسمت های مختلف آن به خوبی استفاده کنید کدهای خطای یخچال سامسونگ زمانی که در پنل نمایشی یخچال ظاهر شوند شما می توانید به درستی آنها را تفسیر کنید.

زیرا به کسب اطلاعات لازم و کافی در این زمینه پرداخته اید اما اگر به اندازه کافی راجع به آنها اطلاعات نداشته باشید ممکن است دستگاه شما آسیب ببیند.

اما نکته ای که باید به شما بگویم این است که سعی کنید، به محض مشاهده علائم آسیب در یخچال فریزر خود حتماً با یک مرکز معتبر تماس بگیرید .

تا آسیب های به وجود آمده را بررسی و برطرف کردن آنها بپردازد اکثر خطاهایی که در یخچال سامسونگ مدل G26 نمایش داده می شوند نشان دهنده آسیب های داخلی یا اختلال در عملکرد دستگاه شما است پس باید هرچه سریعتر آنها را برطرف کنید.

 خطای یخچال سامسونگ Romano

یکی دیگر از یخچال های پرطرفدار و البته با کیفیت که توسط شرکت های مختلف و فروشگاه های معتبر به فروش میرسد یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل رومانو است کارشناس و تکنسین متخصص در این زمینه تماس بگیرید تا به برطرف کردن این مشکل بپردازد.

تکنیک ها و متخصصان حرفه ای مرکز تعمیر آنلاین با داشتن سابقه کاری مرتبط با تعمیر انواع ساید بای ساید، این توانایی را دارند که کدهای خطای یخچال سامسونگ Romano را تفسیر و برطرف کنند.

بنابراین اگر شما بسته ای را دارید که در کار خود را در اسرع وقت مورد تعمیر قرار دهید و اگر کدهای خطا بر روی پنل نمایشی دستگاه شما به نمایش درآمده اند هر چه سریعتر آنها را تفسیر و عوامل به وجود آورنده آسیب را برطرف کنید.

کارشناسان و متخصصان حرفه ای مرکز تعمیر آنلاین این توانایی را دارند که هر چه سریعتر دستگاه شما را مورد تعمیر قرار دهند البته بیشتر مواقع کدهای خطا نشان‌دهنده اختلالات جزئی هستند که شما باید آنها را برطرف کنید.

بنابراین اگر با کدهای مختلف آشنایی داشته باشید می توانید متوجه شوید که کدام یک از آنها نشان دهنده آسیب شدید دستگاه شما هستند و باید هر چه سریعتر از تعمیر کار متخصص بخواهید تا آسیب را برطرف کند.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا انواع کدهای خطای یخچال سامسونگ رومانو را مورد بررسی قرار دهیم.

 خطای یخچال سامسونگ French

اگر احساس کردیم که یخچال ساید بای ساید شما دچار مشکل شده است و توانایی تفسیر کدهای خطای نمایش داده شده بر روی پنل ساید بای ساید خود را ندارید باید از کارشناسان متخصص و حرف‌های مجموعه ما بخواهید تا با مراجعه به منزل شما به بررسی دقیق آسیب به وجود آمده بپردازند و اگر کد برای شما قابل تفسیر نیست.

آن را به درستی تفسیر و عوامل آسیب را هر چه سریعتر برطرف کنند این مدل از ساید بای ساید نیز مانند سایر ساید بای ساید های سامسونگ کدهای خطای تقریبا مشابهی را نمایش می‌دهند که تفسیر آنها یکسان است .

بنابراین شما می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اگر کد خطای نمایش داده شده در یخچال شما مشابه مواردی است که ما بیان می‌کنیم به برطرف کردن آن بپردازید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد و کارشناسان و متخصصین مرکز توانایی تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ را به بهترین شکل ممکن دارند و می‌توانند از ساعت آن را ظرف مدت کوتاهی تعمیر کنند.

پس هنگام مواجهه با خطا های مختلف در پنل نمایشی یخچال و فریزر خود با مجموعه ما تماس بگیرید.

کدهای خطای یخچال سامسونگ Rosso

کدهای خطای یخچال سامسونگ روسو نیز مانند بسیاری از سایت های دیگر تفسیر یکسانی دارد البته گاهی اوقات این نوع نمایش خطا ها در یخچال های مختلف متفاوت است.

اما به طور کلی بسیاری از یخچال های ساید بای ساید سامسونگ کد خطای یکسانی را نمایش می دهند.

بنابراین اگر شما قصد برطرف کردن مشکلات به وجود آمده و خطاهای نمایش داده شده بر روی دستگاه خود را دارید می توانید از کارشناسان و تکنسین های متخصص مرکز تعمیر آنلاین کمک بگیرید .

کارشناسان ما تمام سعی خود را می کند با علائم آسیب به وجود آمده برای دستگاه شما را در مدت کوتاهی برطرف کنند و از طرفی اگر یخچال شما به‌نمایش کدهای خطا پرداخت است آنها را نیز برطرف سازند.

خطاهای یخچال سامسونگ

یخچال ساید بای ساید مدل رومانو یکی از پرطرفدار ترین و با کیفیت ترین مدل های یخچال ساید بای ساید شرکت سامسونگ است که تمام امکانات پیشرفته را دارد.

بنابراین شما می توانید این کار را به عنوان یک یخچال با کیفیت خریداری کنید توجه داشته باشید که بی احتیاطی در استفاده از این یخچال و عدم رعایت نکات ایمنی باعث رساندن آسیب به قطعات مختلف دستگاه شما می شود.

پس باید سعی کنید که به خوبی با یخچال و فریزر خود و همچنین قطعات مختلف آن آشنا بشوید تا با عدم اطلاع خود باعث رساندن آسیب به قطعات آن نشوید.

گاهی اوقات خطاهای مختلف بر روی پنل نمایشی ساید بای ساید مدل رومانو نمایش داده می شود، که نمایش چنین غذاهایی برای شما ترسناک است. زیرا اکثر گمان می کنند که یخچال آن ها دچار مشکل بسیار جدی شده است.

با اینکه در برخی از موارد ممکن است یخچال شما دچار مشکل جدی شده باشد اما در بیشتر موارد این مشکل توسط کارشناسان با یک تنظیم حرفه‌ای برطرف می‌شود .

اما شما باید سعی کنید تا جایی که امکان دارد از دستکاری کردن یخچال خود بپرهیزید و اگر توانایی تفسیر خطاهای نمایش داده شده را ندارید از کارشناسان متخصص که به تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ می‌پردازند کمک بگیرید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد و کارشناسان و متخصصین مرکز توانایی تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ را به بهترین شکل ممکن دارند و می‌توانند از ساعت آن را ظرف مدت کوتاهی تعمیر کنند .

پس هنگام مواجهه با خطا های مختلف در پنل نمایشی یخچال و فریزر خود با مجموعه ما تماس بگیرید.

خطاهای یخچال سامسونگ Rs24

اگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما دوتاره مشکلاتی شده است و مدل نمایشی آن خطاهای مختلف را نمایش می دهد باید سعی کنیم که هرچه سریعتر مشکلات به وجود آمده برای آن را برطرف کنید.

زیرا بسیاری از علائم خطاهای نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش یخچال ساید بای ساید شما هشدار و علامت آسیب در قطعات داخلی است.

بنابراین شما به عنوان یک فردی که برای سلامت دستگاه خود ارزش قائل هستید و می خواهید مشکلات به وجود آمده برای دستگاه تان را برطرف کنید.

باید سعی کنید که اطلاعات و دانش خود را در زمینه تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ افزایش دهید تا اگر روزی با کدهای مختلف روبرو شدید بتوانید به راحتی آن ها را تشخیص بدهید و از یک کارشناس متخصص تعمیر یخچال ساید بای ساید Rs24 بخواهید تا مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما را در مدت کوتاهی برطرف کند.

کارشناسان و تکنسین های متخصص در مرکز تعمیر آنلاین یکی از بهترین و باتجربه ترین تکنسین هایی هستند که توانایی تفسیر انواع کدهای خطا را دارند و از طرفی می توانند به بهترین شکل ممکن آنها را برطرف کنند.

بنابراین از بابت تعمیر شدن دستگاه خود خیالت راحت باشد زیرا کارشناسان ما در تلاش هستند تا تمامی لوازم خانگی از جمله یخچال ساید بای ساید را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند.

آنها به دلیل تجربه بالایی که دارند به راحتی می توانند به تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ Rs24 بپردازند و ظرف مدت کوتاهی تمامی ایرادات را برطرف کنند.

کلیه خطاهای نمایش داده شده در یخچال سامسونگ Rs24 مشابه خطاهای سایر ساید بای ساید های سامسونگ است تفاوت های جزئی با یکدیگر داشته باشند اما در نهایت معنا و مفهوم تمامی کد های نمایش داده شده یکی است.

اما چیزی که شما باید به آن توجه کنید این است که حتی اگر توانایی تفسیر کدهای خطا را داشتید نباید به دستکاری دستگاه خود بپردازید مگر اینکه تنظیمات آن به هم خورده باشد و شما این توانایی را داشته باشید تا به تنظیم مجدد دستگاه بپردازید.

مرکز تعمیر آنلاین به عنوان مجری تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید سامسونگ این توانایی را دارد تا دستگاه شما را در منزل خود شما به بهترین شکل ممکن مورد تعمیر قرار دهد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع ساید بای ساید سامسونگ در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد‌.

شما می توانید در هر زمانی که نیاز به تعمیر داشتید با مرکز ما تماس بگیرید تا کارشناس و متخصص این حرفه ای آسیب های به وجود آمده برای دستگاه شما را در منزل تان برطرف کنند.

اگر دچار مشکل در تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ شده‌اید هم کارشناسان می‌توانند مشکلات به وجود آمده را برطرف کنند.

دلیل بروز خطاهای یخچال سامسونگ

زمانی که شما خطا های مختلف را بر روی پنل نمایشی یخچال ساید بای ساید خود مشاهده می کنید. مطمئناً دچار استرس و نگرانی خواهید شد.

زیرا در بسیاری از موارد نمایش چنین کدهای خطایی نشان دهنده آسیب داخلی قطعات دستگاه شما است. گاهی اوقات برای شما این سوال پیش می‌آید که چرا دستگاه شما خطاهای یخچال سامسونگ را نمایش می دهد.

 دلیل نمایش خطا ها این است که یخچال و فریزر های امروزی به خصوص یخچال های سایدبای ساید از سیستم بسیار پیشرفته‌ای برخوردار هستند.

برای اینکه شما هر چه سریع‌تر اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه خود را انجام بدهید سعی می‌کنند که با دادن هشدار به شما با نمایش خطاهای به وجود آمده به شما گوشزد کنند، که هرچه سریعتر از کارشناس متخصص تعمیر بخواهید تا دستگاه شما را مورد تعمیر قرار بدهد.

 متاسفانه یخچال و فریزر های قدیمی تر به دلیل این که از سیستم پیشرفته و تکنولوژی امروزی که یخچالهای ساید بای ساید از آن برخوردار هستند.

نبودند باعث می شدند که میزان آسیب آنقدرها شدید شود که افراد متوجه آن نشوند و زمانی متوجه آن می‌شوند که شدت آسیب زیاد شده و دیگر کاری از دست کارشناسان تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ برنمی‌آید.

بنابراین تا اینجای کار باید متوجه شده باشید که نمایش خطاهای یخچال سامسونگ می‌تواند برای شما یک نعمت بزرگ باشد زیرا به پیشگیری از شدت گرفتن آسیب کمک می‌کند.

خطاهای یخچال سامسونگ R23

در صورتی که شاهد خطاهای یخچال سامسونگ R23 هستید و نمی دانید که دلیل آن ها چیست و این خطا ها نماد آسیب و اختلال در کدام یک از قطعات داخلی هستند تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به شما انواع خطاهای یخچال سامسونگ را معرفی کنیم.

اگر مشکل دستگاه شما جدی باشد مطمئناً اختلال به وجود آمده باعث نمایش خطا های مختلف بر روی پنل نمایشی ساید بای ساید شما می شود .

پس می‌توانیم بگوییم که نمایش کدهای خطا در یخچال سامسونگ R23 می تواند جلوی بروز بسیاری از مشکلات را بگیرد.

به عبارتی دیگر تکنولوژی و پیشرفته یخچال های ساید بای ساید امروزی و نمایش خطاهای یخچال سامسونگ می‌تواند به شما کمک کند که از دستگاهتان به صورت ویژه مراقبت کنید و از تمامی مواردی که باعث به وجود آمدن آسیب در دستگاه شما می شود بپرهیزید.

اگر مدل یخچال و فریزر شما در این مقاله ذکر شده است مطمئن باشید که تمامی خطاهایی که در یخچال بروز می‌کند.

در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است تا انتها با ما همراه باشید تا به معرفی خطاهای یخچال سامسونگ که میان تمامی مدل های ساید بای ساید آن مشترک است بپردازیم.

خطاهای یخچال سامسونگ R68

اگر می خواهید به بررسی خطاهای یخچال سامسونگ R68 بپردازید باید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید زیرا بسیاری از خطاهایی که در این مقاله به بررسی آنها می‌پردازیم میان یخچال های ساید بای ساید مشترک هستند.

پس اگر به مطالعه این مقاله می پردازید مطمئناً ارور ها و خطا هایی که از آنها نام می‌بریم در یخچال ساید بای ساید شما هم بروز کرده است.

عوامل متعددی باعث بروز خطاهای یخچال سامسونگ شود بنابراین شما باید تمامی این عوامل را جدی بگیرید و به وسیله دانش و اطلاعاتی که یک کارشناس متخصص و حرفه ای در امر تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ R68 دارد، یخچال خود را مورد تعمیر قرار دهید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد و کارشناسان و متخصصین مرکز توانایی تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ را به بهترین شکل ممکن دارند و می‌توانند از ساعت آن را ظرف مدت کوتاهی تعمیر کنند پس هنگام مواجهه با خطا های مختلف در پنل نمایشی یخچال و فریزر خود با مجموعه ما تماس بگیرید.

خطاهای یخچال سامسونگ Rs67

همانطور که گفتیم خطاهای یخچال سامسونگ در بین یخچال های مختلف ساید بای ساید مشترک است .

بنابراین اگر شما دارای یخچال ساید بای ساید مدل Rs67 هستید و با کدهای مختلف خطا در یخچال و فریزر خود روبرو شده اید می توانید با مطالعه این مقاله بروز خطاهای مختلف را شناسایی و در اسرع وقت از یک کارشناس متخصص و حرفه‌ای بخواهید تا مشکلات به وجود آمده برای دستگاه شما را برطرف کند .

تمامی تکنسینها و کارشناسانی که در مجموعه ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین و متخصص ترین تکنیسین‌های شهر تهران می باشند آنها می توانند به درستی خطاهای یخچال سامسونگ Rs67 را برطرف کنند.

تمامی خطاها و ارور هایی که در یخچال ساید بای ساید مدلRs67  بروز می‌کند .

دلیل بروز یک نوع اختلالات داخلی است که شما نسبت به آن‌ها بی‌توجه بوده اید ممکن است سنسورهای یخچال شما دچار مشکل شده باشند یا گاز یخچال شما دچار نشده باشد و بسیاری از عوامل دیگر زمانی که شما بتوانید به درستی کدها و ارور های نمایش داده شده را تفسیر کنید این توانایی در شما به وجود می‌آید که هرچه سریعتر مشکلات به وجود آمده برای دستگاه تان را برطرف کنید.

خطاهای یخچال سامسونگ Rs51

یخچال سامسونگ مدل Rs51 یکی از بهترین برند هایی است که در چند سال اخیر توسط افراد زیادی خریداری شده است دلیل طرفداری مشکل شود باید هر چه سریعتر آسیب های به وجود آمده برای آن را برطرف کنید تا شدت نگیرد .

زیرا این مدل از یخچال فریزر از قیمت بالایی برخوردار است و اگر بخواهید به خرید مجدد آن بپردازید باید هزینه بیشتری بکنید.

خطاهای یخچال سامسونگ Rs51 شبیه ارور های سایر یخچال های ساید بای ساید است بنابراین اگر با خطاهای متعدد این دستگاه روبرو شدید میتوانید با مطالعه این مقاله از یک کارشناس متخصص بخواهید به بررسی آسیب به وجود آمده بپردازد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد و کارشناسان و متخصصین مرکز توانایی تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ را به بهترین شکل ممکن دارند و می‌توانند از قطعات آن را ظرف مدت کوتاهی تعمیر کنند.

پس هنگام مواجهه با خطا های مختلف در پنل نمایشی یخچال و فریزر خود با مجموعه ما تماس بگیرید.

خطاهای یخچال سامسونگ G70

خطاهای یخچال سامسونگG70 یکی از مهم‌ترین علائم هشداری است که به شما گوشزد می کند که یخچال تان را هرچه سریعتر مورد تعمیر قرار دهید در صورت بی توجهی به کدهای خطای نمایش داده شده در یخچال سامسونگ مطمئناً دچار مشکلات فراوانی خواهید شد .

بنابراین کاری که باید انجام دهید این است که با یک مرکز معتبر در ارتباط باشید تا علاوه بر تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ G70 مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما را ظرف مدت کوتاهی برطرف کنند.

شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد و کارشناسان و متخصصین مرکز توانایی تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ را به بهترین شکل ممکن دارند و می‌توانند از ساعت آن را ظرف مدت کوتاهی تعمیر کنند.

پس هنگام مواجهه با خطا های مختلف در پنل نمایشی یخچال و فریزر خود با مجموعه ما تماس بگیرید.

خطاهای یخچال سامسونگ G71

یکی از مدل های یخچال ساید بای ساید سامسونگ ممکن است با خطاهای متعددی روبرو شود مدل G71 است.

این مدل یخچال سامسونگ یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدل های یخچال ساید بای ساید است که به دلیل پیشرفت تکنولوژی دارای صفحه نمایش است.

و این صفحه نمایش به شما کمک می کند که خطا های یخچال سامسونگ G71 را مشاهده کنید. بنابراین اگر توانایی تفسیر خطاهای به وجود آمده در یخچال ساید بای ساید خود را ندارید می توانید تا انتهای مقاله با ما باشید تا کدهای خطا را مشاهده کنید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد و کارشناسان و متخصصین مرکز توانایی تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ را به بهترین شکل ممکن دارند و می‌توانند از ساعت آن را ظرف مدت کوتاهی تعمیر کنند.

پس هنگام مواجهه با خطا های مختلف در پنل نمایشی یخچال و فریزر خود با مجموعه ما تماس بگیرید.

بررسی خطاهای یخچال سامسونگ

در این قسمت مقاله قصد داریم که خطاهای یخچال سامسونگ که باعث میشود شما از آسیب‌های متعدد دستگاه خود مطلع شوید را معرفی کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

کد خطای E1 یا SE

یکی از مهم‌ترین خطاهای یخچال سامسونگ که نشان دهنده آسیب جدی در یخچال شما نیست کد E1 یا SE است. زمانی که شاهد بروز این کد هستید باید با فشار دادن دکمه Liting و power save مشکل به وجود آمده را برطرف کنید.

کارشناسان و تکنسین های متخصص ما نیز اگر مشکل دستگاه شما جدی باشد به برطرف کردن آن می پردازند اما به وجود آمدن چنین خطایی زیاد جدی نیست و شما می توانید با فشار دادن دکمه های مذکور خطا را حذف کنید.

کد خطا E4

زمانی که کد خطای E4 بر روی پنل  یخچال ساید بای ساید شما نمایش داده می شود به این معنا است که سنسور دیفراست فریزر از کار افتاده است پس باید اقدامات لازم جهت تعمیر و برطرف کردن این مشکل را انجام دهید.

کد خطا E5

خطاهای یخچال سامسونگ جنگ همیشه ساده نده آسیب جدی نیستند اما گاهی اوقات بسیاری از خطاها مانند کد E5 نمایش داده می شود که باید آن را جدی بگیرید .

زیرا نشان دهنده آسیب سنسورهای دیفراست فریزر یا اختلالات الکتریکی در دستگاه یا قطعی برق است در چنین مواقعی می توانید یک بار به ریستارت دستگاه بپردازید و اگر ر مجدداً خطا نمایش داده شد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کد خطای E6

یکی دیگر از کدهای خطا که نشان دهنده برخی از اختلالات داخلی در دستگاه شما است کد خطای E6 می باشد. بروز این خطا به دلیل اختلالات دمای یخچال است که پس از قطعی برق ممکن است اتفاق بیفتد پس سعی کنید هرچه سریعتر آن را برطرف کنید.

با فشار دادن دکمه های power freeze و power cool و نگه داشتن آن ها به مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه خطای به وجود آمده را برطرف کنید. اکثر خطاهای یخچال سامسونگ با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ها برطرف خواهند شد.

کد خطا E8

دلیل بروز این خطا از کار افتادن سنسور یخساز می باشد زمانی که سنسور یخچال شما از کار می افتد، باید به بررسی سیم کشی ها و یا خود سنسور بپردازید و در صورت بروز هر گونه اختلالی آن را برطرف کنید.

کد خطا E23

نمایش کد خطای E23 نشان دهنده ارور فن کندانسور است. بنابراین باید با انجام یکسری از اقدامات هر چه سریعتر آنها را برطرف کنید.

در چنین مواقعی باید فن کندانسور را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که اختلالی در سیم کشی دستگاه وجود دارد و آن را برطرف کنید.

البته تنها تکنیسین‌های متخصص مرکز تعمیر آنلاین توانایی تفسیر خطاهای یخچال سامسونگ را دارند و می توانند ظرف مدت کوتاهی آسیب را تشخیص و برطرف کنند.

کد E25

این خطا به دیفراست مربوط می‌شود بنابراین باید برای برطرف کردن آن تایمر و زمان سنج را مورد بررسی قرار دهید.

کد E33

روزه خطا به دلیل مشکل گرمکن لوله پر کن آب است، کارکرد نادرست به این قطعه باعث بروز این خطا می‌شود. بنابراین اگر به حمله دستگاه خود پرداخت عیدی به جای یخچال و فریزر خود را در آشپزخانه تغییر داده اید حتما لوله پر کن آب را چک کنید.

کد خطا E39

بروز این خطا به دلیل اختلال در کارکرد سنسور یخساز است بنابراین هنگامی که با این خطا مواجه شدید اطراف یخساز به شما یا خود یخساز دچار مشکل شده باشد بسیار زیاد است.

بنابراین امکان دارد که شما مجبور شوید که قطعات یخچال را به صورت کامل جدا کنید و به بررسی آسیب بپردازید البته تمام این کارها توسط کارشناس متخصص تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ صورت می‌گیرد.

کد E40

این خطا به دلیل مشکل در فن فریزر است. در چه مواقعی کارشناس مربوطه سیم کشی های برد را مورد بررسی قرار می‌دهد.

کد E84

بروز این خطا به دلیل قفل شدن روتور است. این خطا می تواند نشان دهنده یک آسیب جدی در دستگاه شما باشد بنابراین باید هرچه سریع‌تر اقدامات لازم جهت تعمیر آن را انجام دهید.

تنها راه دسترسی به روتور قفل شده از طریق کمپرسور است بنابراین کارشناس حرفه ای ما باید پس از بررسی کمپرسور اقدام به بازگشایی روتور کند.

خطاهای یخچال سامسونگ همیشه باید جدی گرفته بشوند به خصوص خطای E84 که در صورت نادیده گرفته شدن آسیب های جدی به دستگاه شما وارد می کند.

کد E85

بروز این کد خطا به معنی قطعی برق است.

کد خطا 88

بروز این نوع کد های خطا به دلیل اختلال در مبدل دستگاه است. بنابراین باید یخچال را به طور کامل از برق بکشید و آن را ریستارت کنید سپس ۵ تا ۱۰ دقیقه دیگر آن را به برق متصل کنید.

کد RD

بروز این خطا به دلیل یخ زدگی دمپر هوا است.

کد PC

مشکل درب واحد کنترل اصلی یخچال است.

کد f5

بروز این خطا به دلیل اختلال در سنسور دمای فریزر است بنابراین باید دستگاه خود را از برق خارج کنید و اتصالات سیم کشی دماسنج فریزر را بررسی کنید.

کد D5

خطای سنسور یخچال

کد خطای off

کمپرسور اجرا نشده است.

خطای R-1-B

وجود مشکل در سنسور د دمای یخچال

خطای F-1-C

وجود مشکل در سنسور دیفراست فریزر

مرکز تعمیر آنلاین بهترین مرکز تعمیر ساید بای ساید

مرکز تعمیر آنلاین به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در شهر تهران سال‌ها است که به فعالیت می‌پردازد .

بنابراین اگر دستگاه شما دچار مشکل اختلال فنی شده است باید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هرچه سریع‌تر اقدامات لازم جهت بررسی خطاهای یخچال سامسونگ و برطرف کردن مشکلات مربوط به آنها را انجام بدهند.

شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تکنسین های ما تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات دستگاه شما می کنند ما در این مقاله سعی کردیم که برخی از مهم ترین خطاهای یخچال سامسونگ را مرور کنید .

اما اگر یخچال شما با خطاهای دیگری هم روبرو شده است با مرکز ما تماس بگیرید تا به راهنمایی دقیق شما بپردازند.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاه خود را بنویسید