سپتامبر 4, 2022

دلایل خرابی و ثابت ماندن تایمر ماشین لباسشویی

دلایل خرابی و ثابت ماندن تایمر ماشین لباسشویی

دلایل خرابی و ثابت ماندن تایمر ماشین لباسشویی متفاوت است بنابراین اگر می خواهید بدانید که چرا دستگاه شما دچار چنین مشکلی شده است و با استفاده از چه راهکارهایی می توانید آن را تعمیر کنید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با موارد مختلفی که باعث ایجاد چنین آسیبی می شود آشنا کنیم.

امروزه پیدا کردن یک مرکز تعمیر معتبر و حرفه‌ای کار مشکلی شده است زیرا تعداد مراکز غیر حرفه ای روز به روز در حال افزایش است. به همین دلیل شناسایی بهترین مرکز از میان مراکز نامعتبر کار سختی است.

اما ما قصد داریم که در این قسمت شما را با یکی از بهترین و حرفه ای ترین مراکز تعمیر شهر تهران یعنی مرکز بزرگ تعمیرآنلاین آشنا کنیم این مجموعه با داشتن کارشناسان و تکنسین های متخصص و کاربرد در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی به خصوص ماشین لباسشویی در تلاش است تا کلیه آسیب ها و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما را در طول مدت کوتاهی برطرف کند.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

بنابراین اگر می خواهید بدانید که دلایل خرابی و ثابت ماندن تایمر ماشین لباسشویی چیست هستم با مرکز تماس بگیرید کارشناسان حرفه ای ما برای بررسی آسیب و برطرف کردن آن در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل شما حاضر می‌شوند و خدمات مورد نیازتان را ارائه می دهند. شماره تماس مرکز جهت ثبت سفارش ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

بررسی دلایل خرابی و ثابت ماندن تایمر ماشین لباسشویی

به وجود آمدن چنین مشکلی برای دستگاه شما می تواند به دلایل مختلفی رخ بدهد که حتما باید توسط یک تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد. رخ دادن چنین مشکلی برای دستگاه شما می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از آنها از کار افتادن موتور تایمر است این قطعه وظیفه کنترل و هدایت تایمر دستگاه را بر عهده دارد.

در واقع تمامی فرایندهای شستشوی ماشین لباسشویی به واسطه تنظیماتی که تایمر عهده دار می شود انجام می شود. بنابر این اگر به هر دلیلی احساس کردید که تایمر دستگاه شما دچار آسیب شده یا با توقف روبرو شده است باید به عیب یابی آن بپردازید و هرچه سریعتر مشکل را برطرف کنید ایراتا برطرف شدن مشکل توانایی استفاده از آن را نخواهید داشت.

جهت برطرف کردن مشکل ماشین لباسشویی را از برق بکشید و سپس با بررسی دقیق تایم مشخص کنید که دقیقا مشکل به وجود آمده به دلیل اختلال در کدام یک از قطعات است. توجه داشته باشید که عدم دانش و آگاهی شما در زمینه تشخیص و تعمیر لوازم خانگی می تواند آسیب های جبران نشدنی به دستگاه شما وارد کند بنابراین در این زمینه حتما از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

  • خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی

یکی از دلایل خرابی و ثابت ماندن تایمر ماشین لباسشویی می‌تواند خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی باشد. میکروسوئیچ قطعه ای است که به درب دستگاه اجازه بسته شدن می دهد تا فرآیند شستشو آغاز شود. دلیل اختلال شود این دستور اجرا نمی شود و از طرفی تایمر دستگاه ثابت خواهد ماند و توانایی ادامه فرایند شستشو را ندارد‌.

برای بررسی سلامت میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی کارشناس و تکنسین آن را باز کند و به صورت دقیق عیب یابی کند اگر مشکل به وجود آمده به دلیل خرابی این قطعه باشد با استفاده از ابزار و قطعاتی که در اختیار دارد فرایند تعمیر را انجام می دهد‌.

  • اختلال در هیدروستات دستگاه

یکی از مهم‌ترین قطعاتی که در دستگاه وجود دارد و به کنترل سطح آب می پردازد هیدروستات است. این قطعه پس از رسیدن سطح آب به مقدار مطلوب پیغامی برای تایم ارسال می کند.

تا زمانی که این پیغام از طرف این قطعه ارسال نشده باشد تایمر شروع به کار نمی کند بنابراین می توانیم یکی از دلایل خرابی و ثابت ماندن تایمر ماشین لباسشویی را وجود مشکل در این قطعه بدانیم. راه حل برطرف کردن مشکلات این قطعه در دست تعمیر کار متخصص و حرفه‌ای است که سابقه کار بالایی در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارد بنابراین از شما می خواهیم برای برطرف کردن مشکلات مختلف دستگاه خود با مجموعه ما تماس بگیرید.

  • خرابی دستگیره و دکمه تایمر

از دلایل خرابی و ثابت ماندن تایمر ماشین لباسشویی می‌تواند خرابی دستگیره و دکمه تایمر باشد در چنین مواقعی شما برای هزینه برنامه مورد نظر نمی توانید از این قطعه استفاده کنید زیرا به درستی نمی چرخد.

بنابراین برای برطرف کردن مشکل به وجود آمده برای دستگاه خود حتماً از کارشناسان تکنسین متخصص مجموعه تعمیر آنلاین کمک بگیرید. شما با چرخاندن دستگیره تایمر می توانید برنامه مخصوص شستشو را تنظیم کنید. بنابراین این مشکل توسط خود شما به راحتی قابل تشخیص است.

زیرا زمانی که قصد استفاده از دستگاه را دارید و می خواهید با استفاده از تایم آن را تنظیم کنید متوجه می‌شوید که دستگیر به درستی نمی چرخد پس باید برای عیب یابی و برطرف کردن ایراد به وجود آمده به مرکز تعمیرآنلاین مراجعه یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  • خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

از دلایل خرابی و ثابت ماندن تایمر ماشین لباسشویی می تواند خرابی پمپ تخلیه دستگاه باشد بنابراین این ممکن است با وجود آسیب در این قطعه به هیچ عنوان نتوانید از دست های خود استفاده کنید.

در صورتی که پمپ تخلیه دستگاه شما دچار مشکل یا اختلال شده باشد پیغام اتمام فرآیند شستشو به تایمر ارسال نمی شود و این امر می تواند از دلایل مهم خرابی و ثابت ماندن تایمر دستگاه باشد. پس باید برای برطرف کردن مشکلات مختلف ماشین لباسشویی خود از مرکز تعمیرآنلاین کمک بگیرید تا هرچه سریعتر به عیب یابی دقیق دستگاه شما بپردازد و مشخص کند که آیا خرابی پمپ تخلیه باعث به وجود آوردن چنین مشکلی برای دستگاه شده است یا خیر.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید