فوریه 1, 2023

دلایل مهم کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی

دلایل مهم کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی

دلایل مهم کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی شامل موارد مختلفی می شود که می توانید با بررسی دقیق آنها مشخص کنید که چه عاملی باعث ایجاد مشکلات مختلف برای دستگاه شما شده است.

در این مقاله از تعمیرآنلاین به بررسی مشکلات مرتبط با دکمه های ماشین ظرفشویی می پردازیم بنابراین اگر نیازمند پاسخگویی به سوالات مرتبط هستید با ما همراه باشید.

مجموعه بزرگ تعمیر آنلاین به عنوان یکی از بهترین و حرفه ای ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی سال‌های سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت است بنابراین که با آسیب ها و مشکلاتی در استفاده از دستگاه خود مواجه شده اید و میخواهید آنها را هرچه سریعتر برطرف کنید با ما تماس بگیرید و تکنسین‌ها اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارند.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

کارشناسان حرفه ای و کاربرد مجموعه تعمیرآنلاین در کار خود بسیار حرفه ای هستند و می توانند به شما کمک کنند تا هر گونه آسیب و مشکل به وجود آمده برای دستگاه خود را در ظرف مدت کوتاهی برطرف کنید.

نحوه ثبت سفارش و دریافت خدمات در این مرکز بسیار راحت است به گونه ای که تنها برقراری تماس با شماره های موجود در سایت این توانایی را خواهید داشت تا سفارش خود را ثبت کنید.

کارشناسان مجموعه پس از ثبت سفارش جهت ارائه خدمات و بررسی دقیق دلایل مهم کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی تمام تلاش خود را می‌کنند که با تشخیص کاملا دقیق مشکلات به وجود آمده برای دستگاه شما را ظرف مدت کوتاهی برطرف کنند.

پس از ثبت سفارش این توانایی را خواهید داشت تا کلیه مشکلات دستگاه را به صورت تخصصی برطرف کنید در ادامه شما را با ویژگی های مهم مجموعه تعمیر آنلاین آشنا می کنیم.

ارائه خدمات تعمیر در منزل مشتری

از مهمترین ویژگی های مجموعه تعمیرآنلاین ارائه خدمات مختلف تعمیر در منزل مشتری است به صورتی که بدون نیاز به مراجعه حضوری به تعمیرگاه و هم این دستگاه تا آنجا می توانید از خدمات مختلف کارشناسان مجموعه ما بهره مند شوید.

توجه داشته باشید که تکنسین‌ها تمام تلاش خود را برای عیب یابی و برطرف کردن مشکلات دستگاه شما انجام می دهند بنابراین بدون اینکه دچار مشکل شوید این توانایی را خواهید داشت که دستگاهتان را به صورت تخصصی تعمیر و عیب یابی کنید.

  • ثبت سفارش به صورت تلفنی

علاوه بر اینکه می توانید خدمات مورد نیاز خود را در منزل دریافت کنید جهت ثبت سفارش فقط کافی است که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان متخصص جهت ارائه خدمات و برطرف کردن مشکلات به وجود آمده به منزل شما مراجعه کنند.

  • ارائه خدمات پس از تعمیر

دریافت خدمات مختلف تعمیر لوازم خانگی توسط کارشناسان مجموعه تعمیر آنلاین می توانید ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر را نیز دریافت کنید این ضمانت نامه حاوی اطلاعات مناسب و دقیق جهت بهره مندی از خدمات مختلف تعمیر میباش از این رو این توانایی را خواهید داشت تا مشکلات آسیب های به وجود آمده برای دستگاه خود را ظرف مدت کوتاهی برتر است و اگر پس از دریافت کامل خدمات با آسیب در قطعات مختلف دستگاه مواجه شدید و از ضمانت نامه  خدمات پس از تعمیر استفاده کنید.

بررسی دلایل مهم کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی

  • خراب شدن تاچ پد لمسی دستگاه

از دلایل مهم کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی می توانیم به خراب شدن تاچ پد لمسی دستگاه اشاره کنیم. اگر با این مشکل یا اختلال در دستگاه خود مواجه شده و به دنبال برطرف کردن آن هستید حتماً با کارشناسان مجموعه تربیت آنلاین تماس بگیرید.

تاچ پد لمسی ماشین ظرفشویی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برنامه های مختلف شستشو و خاموش و روشن کردن دستگاه را به راحتی انجام بدهید اما گاهی اوقات ممکن است خرابی پنل داخلی دستگاه باعث از کار افتادن دکمه های لمسی شود بنابراین باید به تعمیر تاچ پد لمسی یا تعویض آن بپردازید.

اگر دکمه های پنل فرمان کار نمی کنند به احتمال زیاد این قطعه دچار مشکلات مهمی شده است که باید هرچه سریع‌تر آنها را برطرف کنید. یکی از مهمترین راهکار هایی که کارشناسان تکنسین های متخصص مجموعه تعمیرآنلاین به شما پیشنهاد می کنند این است که به تعویض پنل فرمان ماشین ظرفشویی بپردازید.

در صورتی که پس از اتصال ماشین ظرفشویی به برق تاچ پد کار نمی کند. می توانیم آن را دلیل از کار افتادن دکمه های ماشین ظرفشویی بدانیم.

در صورتی که صفحه نمایش دستگاه روشن میشود. اما برخی از دکمه های ماشین ظرفشویی از کار افتاده اند باید تاچ پد را تعویض کنید.

اگر تاج پرده ماشین ظرفشویی آسیب دیده باشد دستور ارسال شده توسط برد الکترونیکی بی پاسخ می ماند و دکمه های ماشین ظرفشویی از کار می افتند.

  • آسیب و خرابی برد الکترونیکی

برد الکترونیکی یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که در ماشین ظرفشویی شما تعبیه شده است با وجود این قطعه است که شما می‌توانید فرآیند شستشو را تنظیم و از برنامه‌های مناسب استفاده کنید بنابراین اگر با مشکلات و آسیب هایی در دستگاه خود مواجه شده اید و نمی دانید دلایل کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی چیست؟ 

یکی از مهمترین قطعاتی که می توانیم آن را علت آسیب دستگاه شما بدانیم وجود اختلالات مختلف در برد الکتریکی ماشین ظرفشویی است. شاید برای شما جالب باشد که بدانید برد الکتریکی مغز دستگاه شما محسوب می‌شود و اگر از کار بیفتد تمامی قطعات دیگر هم مسلما از کار خواهند افتاد.

کارشناسان متخصص مجموعه تعمیرآنلاین به دلیل برخورداری از دانش و تجربه تخصصی به راحتی می تواند مشخص کند که آیا علت کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی آسیب خرابی برد الکتریکی است یا خیر یا اینکه نیازمند تعمیر یا تعویض این قطعه هستید. تمامی این سوال ها توسط کارشناس متخصص مجموعه تعمیر آنلاین پاسخ ها داده خواهد شد. (۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸)

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید