کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

راهنمای نظافت یخچال

راهنمای نظافت یخچال

راهنمای نظافت یخچال

راهنمای نظافت یخچال به شما کمک می کند تا بتوانید خیلی بهتر از دستگاه خود استفاده کنید. امروز افراد زیادی به دلیل اشتباه در نظافت لوازم خانگی خود آنها را دچار آسیب های زیادی می کنند.

برای مثال اگر شما برای تمیز کردن یخچال و فریزر خود از آب استفاده کنید مطمئناً قطعات مختلف آن دچار آسیب خواهد شد به همین دلیل تکنیک ها و متخصصان تعمیر یخچال و فریزر به مشتریان خود توصیه می کنند که تا جایی که امکان دارد از تمیز کردن یخچال خود را وسیله آب خودداری کنید و از یک دستمال و شیشه پاک کن برای تمیز کردن شیشه ها و بدنه داخلی یخچال استفاده کنید.

علاوه بر این برای تمیز کردن قسمت بیرونی یخچال نیز سعی کنید از یک دستمال نمناک و دستمال خشک که باعث رساندن آسیب به رنگ بدنه یخچال نمی شود استفاده کنید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

از آنجایی که بدنه یخچال بسیار حساس است و نباید به رنگ آن آسیب برسد توجه داشته باشید که حتماً از مواردی که باعث رساندن آسیب رنگ بدنه یخچال می شود خودداری کنید.

برای مثال برخی از مواد شوینده ممکن است باعث رساندن آسیب به رنگ بدنه و واکنش نشان دادن مواد تشکیل دهنده آن شوند شما باید سعی کنید تا جایی که امکان دارد هر چند مدت یک بار به نظافت یخچال خود بپردازید تا دستگاه شما دچار آسیب‌های زیادی نشود. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

راهنمای نظافت یخچال و توجه به نکات آن

برای دریافت راهنمایی نظافت یخچال سعی کنید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با مواردی که می توانند در استفاده از مواد شوینده یا موارد دیگر راهنمایی شما باشند آشنا کنیم.

به نظر شما چگونه می شود از دستگاه خود مراقبت های لازم را بکنیم و به درستی آن را تمیز کنیم بدون اینکه به آن آسیبی وارد شود برای این کار سعی کنید که حتماً از تمامی مواردی که باعث رساندن آسیب به دستگاه شما می‌شود‌.

جلوگیری کنید، برای مثال بسیاری از افراد زمانی که با حجم زیادی از برفک در سطح داخلی فریزر خود رو به رو می شوند، با استفاده از یک چاقو و در تمیز کردن و برطرف کردن برفک ها می کنند اما غافل از اینکه با زدن ضربه های پی در پی به وسیله چاقو ممکن است قسمت داخلی یخچال که گازهای مخصوص خنک کننده جریان دارند آسیب ببینند و این باعث از دست رفتن گاز و نشت آن می‌شود .

به همین دلیل کارشناسان متخصص ما به مشتریان خود توصیه می‌کنند که به جای اینکه از چاقو برای تمیز کردن برفک ها استفاده کنید یخچال را از برق بکشید سپس با قرار دادن تجهیزات هایی در داخل یخچال و فریزر آبان را تخلیه کنید این بهترین روش برای نظافت یخچال و فریزر است. شماره تماس نمایندگی تعمیر انواع لوازم خانگی ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

راهنمایی نظافت یخچال و فریزر به شما کمک می کند تا بسیار بهتر از آن مراقبت کنید و از مواردی که باعث رساندن آسیب بیشتر به دستگاه شما می‌شود خودداری کنید اگر میخواهید شیشه های مخصوص طبقات یخچال را تمیز کنید می‌توانید آنها را به آرامی از داخل قفسه ها خارج و به وسیله آب ولرم و یک اسکاج نحوه شستشو دهی.

سپس آنها را با احتیاط خشک کنید و پس از تمیز کردن ناحیه داخلی یخچال و فریزر آنها را سرجای خودشان قرار دهید برای تمیز کردن قفسه هایی که در قسمت درب یخچال وجود دارند نیز می‌توانید از آب استفاده کنید اما باید آنها را با دقت خارج کنید بدون اینکه دچار آسیب شوند سپس همان گونه که شیشه های مخصوص طبقه را شستشو دهید آنها را نیز بشویید سپس کامل آنها را خشک کنید و در داخل یخچال قرار دهید.

مراحل نظافت یخچال و فریزر

برای تمیز کردن یخچال و فریزر سعی کنید که تمامی مراحل را به دقت انجام دهید در در ادامه شما را با مراحل مختلف نظافت یخچال آشنا می کنیم.

  • خارج کردن تمام مواد غذایی از درون یخچال: در اولین مرحله نظافت یخچال و فریزر سعی کنید که تمامی مواد غذایی را از داخل آن خارج و در جای مناسبی قرار دهید.
  • در مرحله بعدی یخچال و فریزر را از برق بکشید و کمی آن را از دیوار فاصله دهید.
  • برای تمیز کردن قفسه ها می توانید از محلول جوش شیرین یا سرکه استفاده کنید زیرا خاصیت چربی زدایی و لایه برداری قوی دارند و باعث می شوند که قفسه ها کاملاً تمیز و درخشان شوند.
  • در مرحله بعد می توانید با استفاده از یک اسکات آغشته به مواد شوینده یا محلول جوش شیرین و سرکه سیب تمامی قسمت های کثیف را به خوبی به محلول آغشته کنید. محلول دیگری که می‌توانید برای این کار استفاده کنید خمیردندان است زیرا مواد بکار رفته در داخل آن نیز خاصیت تمیز کنندگی و لایه برداری دارند انتخاب با خود شما است که از چه محلولی برای تمیز کردن یخچال و فریزر خود استفاده کنید.
  • پس از اینکه بدنه داخلی یخچال و قسمتهای بیرونی را به خوبی با محلول آغشته کردید به وسیله یک دستمال یا یک حوله نرم تمامی قسمت ها را کاملاً تمیز کنید و بگذارید که درب یخچال باز باشد تا بوی آن سریعا از بین برود در صورتی که سریع درب یخچال را ببندید بوی مواد تمیز کننده در داخل یخچال می ماند.
  • شما می‌توانید برای تمیز کردن قسمت پشتی یخچال و فریزر نیز از جاروبرقی استفاده کنید زیرا لوله های پشت یخچال و فریزر و میله هایی که در آن قسمت قرار دارند محل تجمع گرد و غبار ها و چربی هستند اگر عزیز جاروبرقی استفاده کنید می توانید گرد و غبار را به خوبی تمیز کنید.
  • در آخر می توانید قفسه هایی که از داخل یخچال خارج کرده اید و همچنین مواد غذایی را در داخل یخچال قرار دهید و یخچال و فریزر خود را دوباره به برق متصل کنید.

توجه داشته باشید که ما تنها به ارائه راهنمای نظافت یخچال و فریزر پرداخته ایم. شما می توانید برای نظافت قسمت داخلی یخچال از مواد مختلفی استفاده کنید. بنابراین یک امر کاملاً دلبخواهی است اما باید توجه داشته باشید که استفاده از موادی که باعث رساندن آسیب به رنگ بدنه یخچال می شود خودداری کنید. شماره تماس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158