اکتبر 15, 2022

راه های جرم گیری بخارشوی

راه های جرم گیری بخارشوی

راه های جرم گیری بخارشوی متفاوت هستند. در واقع می توانیم بگوییم که جرم گیری بخارشوی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید انجام بدهید بنابراین اگر احساس کردید که دستگاه شما دچار مشکل شده است.

یکی از دلایل آن می‌تواند افزایش رسوبات در قسمتهای خروجی بخار از دستگاه باشد‌. بنابراین باید با انجام اقدامات ضروری هر گونه مشکل و ایرادی که برای این دستگاه به وجود آمده است را برطرف کنید برای دریافت مشاوره و راهنمایی در این زمینه یا تعمیر بخارشوی با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

بهترین مرکز تعمیر بخارشوی در تهران

امروزه کارشناسان و تکنسین‌ها متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با داشتن دانش آگاهی این توانایی را دارند تا کلیه آسیب هایی به وجود آمده برای دستگاه شما را تشخیص و برطرف کنند. بنابراین باید سعی کنید بهترین و حرفه ای ترین مرکز را برای تعمیر لوازم خانگی خود انتخاب کنید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

برای مثال اگر نیازمند جرم گیری بخارشوی هستید حتما باید از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه تجربه و دانش تخصصی دارند  برای اصالت کالا بخارشوی شما جرم گرفته و بخار به درستی از آن خارج می شود اگر نسبت به از بین بردن این رسوبات اقدام کنید ممکن است مشکلات ترکی تری برای دستگاه به وجود بیاید.

از این رو مهمترین و جدید ترین آسیبی که برای دستگاه شما به وجود می‌آید آسیب موتور است به هر حال باید هر چه سریعتر با انجام یکسری از اقدامات مشکلات به وجود آمده برای دستگاه را برطرف کنید تا شدت بیشتری نگرفته‌اند.

راه های جرم گیری بخارشوی نیز متفاوت هستند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم پس با ما همراه باشید تا بتوانید با به کارگیری این روش ها به بهترین شکل ممکن جرم های به وجود آمده در دستگاه  خود را از بین ببرید.

در چند سال اخیر ثابت شده است که بخارشوی نیز مانند سایر وسایل یکی از ضروری ترین لوازمی است که باید در منزل وجود داشته باشد کارایی تخصصی این دستگاه به افراد کمک می کند تا دیگر برای تمیز کردن مبلمان یا وسایل خود نیازمند افراد دیگر نباشند.

در واقع می توانیم بگوییم که بخارشوی  یک دستگاه کامل و با کیفیت است که به افراد این امکان را می‌دهد تا بتوانند بسیاری از کارهای مربوط به تمیزی و نظافت منزل را شخصا انجام بدهند برندهای متفاوتی از این دستگاه در بازار موجود است که شما می توانید بر اساس بودجه نیاز و سلیقه خود انتخاب بهترین و مناسب ترین دستگاه خودپرداز ای داد از این رو به شما توصیه می‌کنیم که به ایشان اقدام به خرید بخارشوی های بی کیفیت موجود در بازار نکنید از برندهای شناخته شده خرید کنید.

بررسی راه های جرم گیری بخارشوی

 همانطور که گفتیم بخارشوی از مهم ترین وسایلی است که در منزل وجود دارد و ممکن است هر چند مدت یکبار نیازمند ترمز گیری و رسوب زدایی باشد برای انجام این کار شما راه ها و روش های مختلفی را پیش رو دارید که می توانید از آنها استفاده کنید اما یکی از مهمترین و کاربردی ترین روش هایی که برای از بین بردن رسوبات بخارشوی وجود دارد طی کردن تمامی مراحل زیر است:

  1. آماده سازی محلول جرم گیر

برای جرم گیری دستگاه بخارشوی اولین کاری که باید انجام دهید این است که محلول مخصوص جرم گیری بخارشوی را آماده کنید. توجه داشته باشید که دستگاه به طور کامل از برق کشیده شده باشد.

پس از آن اگر یک لیتر آب جوش را برای تمیز کردن دستگاه انتخاب کرده‌اید حدود ۵۰ گرم و جوش شیرین را به آن اضافه کنید هم می‌تواند باعث  افزایش خاصیت رسوب زدایی این محلول شود. بنابراین سعی کنید که تناسب میان جوش شیرین و آب جوش را به درستی انتخاب کنید تا دستگاه به طور دقیق رسوب زدایی شود در غیر این صورت ممکن است مشکلات بیشتری برای آن به وجود بیاید.

  1. ریختن جرم گیری در دستگاه

دومین و مهمترین اقدامی که باید انجام دهید این است که جرم گیر را  درون دستگاه بریزید. مخزن دستگاه را باز کنید و تمامی محلول را درون آن بریزید سپس آن را به برق متصل  و روشن کنید.

  1. اجازه دهید تا فرایند رسوب زدایی کامل شود

یکی دیگر از مهمترین اقداماتی که باید انجام دهید این است که مدت زمان صبر کنید تا دستگاه برای رسوب زدایی به واسطه ی قدرت محلول را به طور کامل انجام بدهد‌. به طور معمول پروسه رسوب زدایی بخارشوی حدود ۱ تا ۲ ساعت به طول می انجامد بنابراین باید صبور باشید و به دستگاه اجازه رسوب زدایی و و جرم گیری کامل بدهید. توجه داشته باشید که اگر می خواهید رسوب زدایی دستگاه به صورت کامل انجام بشود چندین بار این مرحله را تکرار کنید.

اهمیت جرمگیری بخارشوی

راه های جرمگیری بخارشور متفاوت و متنوع هستند بنابراین می توانید با آگاهی کامل از آنها و به کارگیری بهترین روشها اقدامات لازم جهت تمیز کردن رسوبات دستگاه را انجام بدهید. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا رسوب زدایی بخارشوی از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

دستگاه بخارشوی شما به مرور زمان در اثر استفاده از آب معمولی دچار یک سری از رسوبات و گرفتگی ها در قسمت های خروجی بخار از دستگاه می شود بنابراین این نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که اگر هر چه سریع‌تر اقدامات لازم جهت برطرف کردن رسوبات دستگاه را انجام ندهید به مرور زمان شدت گرفتگی دستگاه زیاد می شود و به موتور فشار وارد می شود .

در واقع علاوه بر اینکه بخار از دستگاه خارج نمی شود و نمی توانید به درستی وسایل خود را تمیز کنید فشار زیادی به موتور وارد می گردد و به مرور زمان باعث ایجاد مشکلات و آسیب های جبران ناشدنی برای دستگاه شما می شود علاوه بر این سعی کنید راههای جرمگیری بخارشوی را به درستی فرا بگیرید و اگر این کار را نمی توانید انجام بدهید از یک کارشناس متخصص و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید