آوریل 1, 2023

رنگ یخچال

رنگ یخچال

رنگ یخچال یکی از مهمترین ویژگی هایی است  که در نگاه اول در ذهن شما شکل می گیرد. حتی اگر یک یخچال کیفیت مناسبی داشته باشد و از لحاظ ساختار داخلی کاملاً مرغوب باشد‌. اما رنگ آن مناسب نباشد، به احتمال زیاد به فکر تعویض آن بیفتید یا گمان کنید که ظاهر نامناسب آن باعث ایجاد تاثیر منفی در چیدمان منزل شما شده است.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

از همین رو اگر سال‌های سال است که از یخچال خود استفاده می کنید و کیفیت ظاهری آن قابل قبول نیست بهتر است که اقدامات لازم برای رنگ یخچال را انجام دهید در ادامه شما را با روش های مختلف رنگ آمیزی یخچال و بهترین مرکز ارائه دهنده این خدمات آشنا می کنیم.

[sliders_pack id=”3365″]

تاثیر رنگ یخچال در  زیبایی منزل

لوازم مختلفی در آشپزخانه وجود دارد که هر روز از آنها استفاده می کنید اما یکی از کاربردی ترین و در عین حال مهمترین وسایلی که تمامی افراد منزل با آن در ارتباط هستند یخچال و فریزر است.

همین استفاده مکرر از دستگاه باعث می شود که بیش از سایر لوازم برقی دچار مشکل یا اختلال شود از این رو کاری که باید انجام دهید این است که از نکات و اصول اساسی در استفاده از یخچال و فریزر آگاه شوید و تا جایی که امکان دارد بهترین و مناسب ترین مکان در آشپزخانه را برای قرار دادن یخچال و فریزر انتخاب کنید.

تماس با کارگاه های شهر تهران

کارگاه شمال تهران : میدان نوبنیاد خیابان لنگری رو به روی مسجد اراج پلاک دوم همکف 02126709158


کارگاه غرب تهران : بزرگراه خرازی میدان اتریش بلوار گلها رو به روی مجتمع ورزشی تاج 02144387596


کارگاه شرق تهران : شهید حکیم شرق قنبرزاده خیابان هویزه رو به روی خیابان ویدا 02177361990


کارگاه جنوب تهران : آیت الله سعیدی ایستگاه مترو نعمت آباد خیابان سهیل مهرآور دوم 02166575825

رنگ یخچال به مرور زمان و در اثر نامناسب بودن آب و هوا دچار مشکل و اختلال می شود از همین رو باید در استفاده از دستگاه دقت و توجه کافی داشته باشید، تا طول عمر و دوام دستگاه شما افزایش پیدا کند.

زیبایی ظاهری منزل شما در گرو چیدمان و باکیفیت بودن لوازمی است که در منزل قرار می دهید. پس اگر به فکر روحیه خود و سایر اعضای خانواده هستید و می خواهید تمامی لوازم منزل به‌خصوص یخچال و فریزر ، ظاهر زیبا و مناسبی داشته باشند.

رنگ یخچال

حتماً از موارد استفاده کنید که بهبود کیفیت ظاهری دستگاه شما کمک می کنند. حتی اگر سرمایه یا بودجه لازم برای خرید یخچال فریزر جدید را ندارید، حتما به فکر رنگ یخچال باشید.

رنگ آمیزی یخچال و فریزر کمک  زیادی به افزایش زیبایی ظاهری و جلوه دستگاه شما می کند‌. از همین رو به شما توصیه می‌کنیم که برای دریافت خدمات رنگ بدنه و درب یخچال، حداقل از کارشناسان متخصص و حرفه ای کمک بگیرید.

عوامل آسیب زننده به رنگ یخچال

یخچال و فریزر شما به مرور زمان دچار مشکلاتی نظیر ماتی، کدری و حتی زنگ زدگی در قسمت های نزدیک آبسردکن می شود. دلیل آن هم این است که گاهی اوقات مراقبت شما از این دستگاه مناسب نیست یا شرایط محیطی خوبی برای دستگاه مهیا نیست.

به همین دلیل حتما باید نسبت به عوامل خارجی و داخلی که باعث رساندن آسیب به رنگ یخچال می شود آگاه شوید از مهمترین دلایل خراب شدن رنگی درب یخچال و بدنه آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. قرار گرفتن دستگاه در معرض تابش مستقیم آفتاب

یکی از مهمترین عواملی که باعث رساندن آسیب به رنگ یخچال می شود؛ قرار گرفتن این دستگاه در معرض تابش مستقیم آفتاب است. گاهی اوقات مکانی که در آشپزخانه برای قرار دادن یخچال و فریزر خود انتخاب می کنید، مناسب نیست.

یا دستگاه شما به صورت مستقیم روبه روی پنجره قرار دارد و این تابش آفتاب به طور مداوم باعث رساندن آسیب به رنگ یخچال می شود. از همین رو کارشناسان و متخصصین تعمیر رنگ درب یخچال و بدنه به افراد توصیه می کنند که بهترین و مناسب ترین نقطه در آشپزخانه را برای قرار دادن یخچال انتخاب کنید. مکانی که به دور از تابش مستقیم آفتاب باشد.

  1. رطوبت بیش از اندازه محیط

به طور کلی افرادی که در مناطق گرم و مرطوب مانند جنوب کشور زندگی می کنند بیشتر از سایر مناطق نیازمند خرید مجدد یخچال و فریزر می شوند، زیرا رطوبت بیش از اندازه باعث رساندن آسیب به رنگ یخچال و زنگ زدگی بدنه می شود.

از همین رو به شما توصیه می کنیم که اگر در چنین مناطقی زندگی می کنید و رنگ یخچال شما دچار کدری و ماتی شده است، حتماً برای دریافت خدمات رنگ یخچال به مراکز معتبر و مجاز در شهر تهران مراجعه کنید.

  1. نامناسب بودن مکان قرارگیری یخچال

مکانیک یخچال فریزر خود را در آنجا قرار میدهید تاثیر بسیار زیادی در دوام و طول عمر دستگاهتان دارد، برای مثال اگر از لحاظ شرایط محیطی یخچال خود را در جایی قرار دهید که رطوبت زیادی وجود دارد یا احتمال نفوذ آب به قسمت زیرین یا بدنه هست، حتماً باید با انجام یکسری از اقدامات ضروری از رساندن آسیب به  دستگاه خود جلوگیری کنید.

پس از خرید یخچال فریزر بهترین و مناسب ترین نقطه در آشپزخانه را برای قرار دادن آن انتخاب کنید این مکان باید کاملاً صاف و مسطح باشد و هیچ گونه شیبی در آن وجود نداشته باشد‌، زیرا باعث ایجاد اختلال برای دستگاه شما می شود.

  1. نظافت نامناسب دستگاه

اگر با استفاده از روش های غیر اصولی و غیر استاندارد اقدام به نظافت بدنه و درب دستگاه خود بکنید، ممکن است به مرور زمان به رنگ یخچال خود آسیب برسانید. استفاده بیش از اندازه از آب و مواد شیمیایی برای تمیز کردن رنگ درب یخچال باعث ایجاد خط و خش، کدری و ماتی در رنگ دستگاه شما خواهد شد. به همین دلیل کارشناسان توصیه می‌کنند که از روش های مناسب برای تمیز کردن بدنه یخچال استفاده کنید.

مزایای ترمیم رنگ یخچال چیست؟

هنگامی که رنگ درب یخچال شما دچاره که دری و ماتی می‌شود ممکن است اولین گزینه ای که به ذهن شما برسد این باشد که درب دستگاه را تعویض کنید یا حتی خود یخچال را! اما باید به شما بگوییم که سخت در اشتباه هستید!

اگر پول کافی ندارید اما می خواهید یخچال شما مانند روز اول زیبا شود، از خدمات رنگ یخچال استفاده کنید مجموعه تعمیرآنلاین به عنوان یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات رنگ درب بدنه یخچال به شما کمک می کند آن را مانند روز اول با ظاهر زیبا تری رنگ آمیزی کنید. از مهمترین مزایای رنگ یخچال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با هزینه کمتر یخچال خود را نو می کنید

یکی از مهم ترین مزایای که رنگ یخچال دارد این است که به نسبت سایر گزینه ها مانند تعویض درب یخچال هزینه پایین تری دارد و به شما این امکان را می‌دهد تا با پرداخت هزینه کمتر دستگاه خود را مانند روز اول رنگ کنید.

  • انتخاب رنگ مورد علاقه

با اینکه گزینه های رنگ یخچال زیاد نیستند، اما می توانید از میان رنگ های جدید به انتخاب رنگ مورد علاقه خود بپردازید. کارشناسان ما نهایت تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می کنند.

خدمات تغییر رنگ یخچال در تهران

در صورتی که نیازمند دریافت خدمات حرفه ای تغییر رنگ یخچال در تهران هستید می توانید با کارشناسان و متخصصین مجموعه تعمیر آنلاین تماس بگیرید. تعمیرکاران ما از بهترین و ماهرترین تکنسین های تهران هستند و به شما کمک می‌کنند تا تمامی مشکلات به وجود آمده برای دستگاه خود را برطرف کنید.

حتی اگر به فکر ایجاد تغییراتی در رنگ یخچال خود هستید نیز می‌توانید روی ما حساب کنید. شماره تماس ما جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات تعمیر ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

چرا مرکز تعمیر آنلاین

اینکه می گوییم مرکز تعمیر آنلاین به چه بهتر ارائه دهنده های خدمات رنگ یخچال است به دلیل برخورداری از ویژگی های زیر می باشد:

  • ارائه خدمات در منزل مشتری

در صورتی نیازمند دریافت خدمات تعمیر یا رنگ درب یخچال هستید می توانید دستگاه خود را بدون جابجایی در منزل رنگ کنید. البته گاهی اوقات فرایند رنگ آمیزی درب و بدنه دستگاه به دلیل شدت آسیب طولانی می شود و کارشناسان تصمیم می گیرد که برای برطرف کردن مشکلات دستگاه های شما آن را به تعمیرگاه منتقل کنند.

جهت دریافت خدمات مختلف نیز نیازی به مراجعه به مرکز ما ندارید. تنها با برقراری تماس با شماره های موجود در سایت می توانید سفارش خود را در زمینه تعمیر و رنگ درب یخچال ثبت کنید.

  • استفاده از بهترین مواد

تعمیرکاران برای رنگ یخچال از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می کنند. بنابراین درمان و طول عمر رنگ درب و بدنه دستگاه شما افزایش خواهد یافت. دیگر لازم نیست که در این زمینه دچار نگرانی شوید؛ با وجود مراکز تخصصی مانند تعمیرآنلاین دیگر نیازی به استفاده از خدمات تعمیر سایر مراکز عمومی نخواهی داشت.

دریافت کمترین میزان هزینه

برای تعمیر لوازم برقی خود مانند یخچال و فریزر حتما مراکز مجاز و تخصصی مانند تعمیر آنلاین مراجعه کنید زیرا مجموعه تعمیر آنلاین برای برطرف کردن مشکلات مختلف دستگاه شما از بهترین و با کیفیت ترین ابزار استفاده می کند علاوه بر این اگر دستگاهتان دچار مشکل شد و نیازمند دریافت خدمات تعمیر و رنگ یخچال شدید می توانید با کمترین میزان هزینه ی خود را مانند روز اول نو کنید. شماره تماس ما جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات رنگ و تعمیر یخچال ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تعمیر ساید بای ساید بوش

دیدگاه خود را بنویسید