اکتبر 25, 2022

روش شستن لباس های پاییزی و زمستانی

روش شستن لباس های پاییزی و زمستانی

روش شستن لباس های پاییزی و زمستانی با سایر لباس ها متفاوت است بنابراین اگر قصد شستشوی این نوع از لباس ها را دارید باید به این موضوع توجه کنید که شستشوی شما باید به صورت کاملا متفاوتی صورت بگیرد.

در غیر این صورت نمی توانید به درستی لباس های خود را بشویید. مقداری که در این مقاله به بررسی شستشوی لباس های پاییزی و زمستانی بپردازیم از این رو اگر این سوال هم برای شما پیش آمده که چگونه لباس های خود را بشویید حتماً انتهای مقاله با ما همراه باشید.

از گذشته تاکنون بسیاری از افراد به دنبال بهترین روش های شستشو برای لباس های مختلف خود ضبودند بنابراین می توانیم بگوییم که این موضوع جدیدی نیست با اینکه راهکار مناسبی وجود نداشته است هنوز هم که هنوز است بسیاری از افراد با این سوال مواجه می‌شوند که چگونه لباس های مختلف خود را بشویند تا بهترین نتیجه را بگیرند.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

برای بررسی این مسئله کارشناسان و متخصصین زیادی در سراسر دنیا مشغول به انجام تحقیقات آزمایشگاهی برای دریافت بهترین نتیجه برای شستشوی انواع لباس ها هستند بنابراین می توانیم بگوییم که نتایج جدیدی از تحقیقات آنها در زمینه بهترین روش شستشو و همچنین مواد شوینده ای که می تواند به تمیز شدن لباس ها کمک کند وجود دارد.

اینکه شما از چه روشی برای شستن لباس های مختلف خود استفاده کنید بسیار مهم است زیرا نحوه شستشوی شما میتواند عمر لباس های تان را تعیین کند متاسفانه بسیاری از افراد بدون اینکه به این مسئله توجه کنند از روش یکسانی برای شستشوی انواع لباس های خود استفاده می کنند با اینکه روش شستن لباس های پاییزی و زمستانی با یکدیگر فرق دارد.

تفاوت لباس های پاییزی و زمستانی و لباس های دیگر

همانطور که میدانید جنس لباس های پاییزی و زمستانی با لباس های دیگر متفاوت است دلیل آن هم این است که ضخامت و نوع پارچه یا الیافی که برای دوخت آنها به کار می‌رود کاملاً متفاوت است بنابراین باید به این نکته توجه داشته باشید که نحوه شستن لباس های پاییزی و زمستانی با سایر لباس ها کاملاً متفاوت است.

از این رو باید برای شستن این لباس ها از فرمول خاصی استفاده کنید. برای مثال اگر لباس پاییزی و زمستانی شما از کاموا تهیه شده باشد برای جلوگیری از افتادگی و شل شدگی و خراب شدن بافت باید حتماً از فرمول ثابت ای استفاده کنید که باعث افزایش عمر و دوام لباس شما می شود در ادامه شما را با انواع فرمول شستشو مخصوص شستن لباس های پاییزی و زمستانی آشنا می کنیم.

بررسی نکات مهم شستن لباس های پاییزی و زمستانی

شستن لباس های پاییزی و زمستانی همیشه در دقیقه بسیاری از خانم ها و آقایان بوده است زیرا با استفاده از فرمول های نامناسب شستشو ممکن است آنها آسیب برسانید و برای همیشه امکان پوشیدن آنها را از دست بدهیم بنابراین باید با روش شستن لباس های پاییزی و زمستانی به طور کامل آشنا بشوید و زیر و بم آن باخبر شوید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده کنید. برای شستشوی این لباس ها باید تمام تلاش خود را بکنید که نکات زیر را به درستی رعایت کنید‌

  • شستن با آب داغ ممنوع

برای شستن لباس های پاییزی و زمستانی باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از آب بسیار داغ می تواند بافت و ساختار لباس را به طور کلی به هم بریزد بنابراین باید تمام سعی خود را بکنید که برای شستن این لباس ها از آب سرد استفاده کنید.

گاهی اوقات افراد گمان می‌کنند که استفاده از آب سرد لکه ها و کثیفی های این لباس ها را از بین می برد اما باید به شما بگوییم که استفاده از آب داغ ممکن است بافت لباس را به طور کلی به هم بریزد و دیگر امکان پوشیدن آن را نداشته باشید.

نکته مهمی که در زمینه شستشوی لباس های پاییزی و زمستانی وجود دارد این است که استفاده از آب بسیار داغ دوام و طول عمر آن را نیز کاهش می دهد بنابراین می توانیم بگوییم که اولین و مهمترین نکته در شستن لباس های پاییزی و زمستانی استفاده از آب با درجه مناسب است‌

  • به برچسب راهنمای موجود در روی لباس خود دقت کنید

بسیاری از لباس های پشمی و کاموایی دارای راهنمایش و سه شوهر هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید به شناسایی بهترین روش شستن لباس های پاییزی و زمستانی بپردازید. در واقع این برچسب ها به عنوان راهنما عمل می‌کنند و باعث می‌شوند که لباس های خود را بسیار بهتر بشویید‌.

درجه آب برنامه شستشو و بسیاری از موارد دیگر که مرتبط با بافت و نوع لباسی است که قصد شستشوی آن را دارید می تواند به بهتر شدن آن کمک کند. توصیه به شما می کنیم این است که حتماً برای جلوگیری از آسیب بافت و نوع لباس خود از مواردی که باعث شدت گرفتن آسیب می شود پرهیز کنید.

  • کاپشن ها را برعکس کنید

اگر قصد شستشوی کاپشن های خود را دارید و می خواهید از ماشین لباسشویی استفاده کنید باید بدانید که روش شستن لباس های پاییزی و زمستانی به خصوص کاپشن ها به صورتی است که باید آنها را وارونه کنید تا به قسمت روی آنها آسیب وارد نشود و از طرفی دور کننده چرخش دستگاه را انتخاب کنید زیرا این نوع از لباسها با دور تند ماشین لباسشویی میانه خوبی ندارند.

نکته دیگری که وجود دارد این است که اگر لباس یا کاپشنی که قصد شستشوی آن را دارید از نوع جرمی است حتماً آن را با دست بشویید زیرا ماشین لباسشویی به بافت و جنس این نوع لباس ها آسیب می رساند.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید