اکتبر 29, 2022

ریست کردن فیلتر یخچال

ریست کردن فیلتر یخچال

ریست کردن فیلتر یخچال یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید آن را به درستی انجام دهید در غیر این صورت ممکن است با مشکلاتی در استفاده از دستگاه مواجه شوید بنابراین اگر این سوال و دغدغه شما هم هست با ما همراه باشید تا به بررسی برخی از مهمترین اصول ریست کردن فیلتر یخچال بپردازیم‌.

همانطور که می دانید یخچال و فریزر یکی از مهمترین و پایه است که در آشپزخانه وجود دارد و از طرفی انواع متفاوت آن در بازار موجود است بنابراین نحوه کار با هر یک از آنها متفاوت با دیگری برای این موضوع توجه داشته باشید که نحوه ریست کردن فیلتر یخچال در مدل های متفاوت یخچال ساید بای ساید متفاوت است.

توصیه ای که به شما می کنیم این است که هر چند وقت یکبار اقدامات لازم جهت تعویض فیلتر دستگاه را انجام بدهید. تا همیشه آب تازه و سالم در آبریز دستگاه شما وجود داشته باشد.

برای ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید باید به نوع و برند آن توجه کنید. نکته مهمی که در تعویض فیلتر ساید بای ساید وجود دارد این است که هنگامی که چراغ آن روشن شد باید آن را تعویض کنید در غیر این صورت ممکن است با مشکلات متفاوتی مواجه شوید و آب سالمی نخواهید داشت.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

همانطور که گفتیم فیلترهای یخچال ساید بای ساید در انواع برند ها متفاوت است و در قسمتهای متفاوتی از دستگاه نصب می شود. بعضی از فیلتر ها در داخل دستگاه از می‌شوند و برخی در بیرون از آن، بنابراین باید برای ریست فیلتر یخچال به مدل و برند آن توجه داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن آن را انجام بدهید‌.

بعد از اینکه به تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید پرداختید باید آن را ریست کنید اگر از نحوه ریست فیلتر یخچال ساید بای ساید اطلاع ندارید باید بر اساس نوع و برند یخچال خود آن را انجام بدهید‌.

زمانی که چراغ فیلتر یخچال ساید بای ساید شما روشن میشود به عنوان یک هشدار به شما اطلاع میدهد که باید هرچه سریعتر فیلتر را تعویض کنید بنابراین باید نسبت به این موضوع توجه جدی داشته باشید و با در نظر گرفتن این نکته که آب سالم مهمترین چیزی است که باید به آن توجه داشته باشید حتماً به تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید بپردازید و پس از آن دستگاه را ریست کنید. در ادامه شما را با ریست کردن فیلتر انواع یخچال های ساید بای ساید آشنا می کنیم.

ریست کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید اسنوا

مدل اول: دکمه Lock را فشار بدهید و پس از آن دکمه Filter  و Sleep را ۳ ثانیه نگه دارید.

مدل دوم: دکمه Filter Reset را ۳ ثانیه نگه دارید.

مدل سوم: دکمه های Ice Maker Lock و Lock را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

ریست کردن فیلتر یخچال ال جی

کلید ریست را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا چراغ تعویض فیلتر خاموش شود.

ریست کردن فیلتر یخچال سامسونگ

مدل اول: دکمه Ice Type و Child Lock را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

مدل دوم: دکمه   Ice  و Water را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

مدل سوم: دکمه Alarm را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

مدل چهارم: دکمه Reset را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

نحوه ریست کردن فیلتر ساید بای ساید جنرال الکتریک

دکمه Ice Type و Child Lock را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

یا دکمه   Ice/ Water را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

یا دکمه Alarm را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

یا دکمه Reset را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

اهمیت تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید از مهم‌ترین اقداماتی است که باید هر چند وقت یکبار برای سرویس دهی و عیب یابی دستگاه خود انجام دهید متاسفانه بسیاری از افراد نسبت به این موضوع بی‌توجه هستند و باعث می‌شوند که دستگاه آنها دچار صدمات جبران ناپذیری به شود و از طرفی سلامت خود و خانواده خود را به خطر می‌اندازند.

آب مهمترین چیزی است که با سلامتی شما در ارتباط است بنابراین باید از آب تصفیه شده و کاملا تمیز استفاده کنید فیلتر یخچال ساید بای ساید به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به صورت روزانه از آب مناسب و بدون هیچ گونه مشکلی استفاده کنید.

اما اگر به هر دلیلی احساس کردید که آب مورد استفاده طعم خوبی ندارد باید به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است فیلتر دستگاه شما به درستی کار نکند بنابراین باید اقدامات لازم جهت تعویض فیلتر یخچال خود را انجام بدهید و اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید می توانید از مشاورین و تکنسین‌های مجموعه تعمیرآنلاین کمک بگیرید.

استفاده از خدمات تعمیر و تعویض فیلتر یخچال

یکی از مهمترین خدماتی که توسط مجموعه تعمیر آنلاین مشتریان ارائه می شود تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید است بنابراین نیازمند دریافت این خدمات هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که هر مرکزی توانایی ارائه خدمات تخصصی تعویض فیلتر ساید بای ساید را ندارد و اگر قصد خرید فیلتر با کیفیت را دارید باید از مجموعه خرید کنید که تجربه کافی دارد و به شما کمک می کند تا بتوانید تصمیم مناسبی در این زمینه بگیرید.

کارشناسان و متخصصین مجموعه تعمیر آنلاین با داشتن تخصص و مهارت بالا در زمینه تعمیر به شما کمک می کند تا بتوانید از خدمات مختلف تعمیر یا تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید استفاده کنیم اگر در زمینه ریست فیلتر یخچال دچار مشکل شدید آنها به شما کمک می کند تا مشکلات به وجود آمده را هرچه سریعتر برطرف کنید.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید