ژانویه 21, 2023

صفر‌ تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی

صفر‌ تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی

صفر‌ تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی

صفر‌ تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی شامل مراحلی است که با انجام دادن آن می توانید به بهترین شکل ممکن دستگاه خود را در جای مناسب قرار دهید. در این مطلب به بررسی تمامی نکات مرتبط با تراز کردن ماشین لباسشویی می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

لوازم خانگی هر یک به نوبه خود از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار هستند به همین دلیل توجه به سلامت آنها و قرار دادنشان در محیط مناسب از امنیت زیادی برخوردار است توجه به این نکته باعث می‌شود که طول عمر و دوام آنها افزایش پیدا کند و بتوانید برای مدت زمان طولانی تر از آنها استفاده کنید.

کارشناسان و متخصصین فعال در زمینه تعمیر تخصصی لوازم خانگی به افراد توصیه می کنند که به هیچ عنوان برای برطرف کردن مشکلات به وجود آمده برای دستگاه خود به صورت خودسرانه عمل نکنید و اگر از قرار دادن آنها در محیط  مناسب آگاهی ندارید ابتدا در تجاری راهنمای آن را به درستی مطالعه کنید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

زیرا دفترچه راهنما حاوی اطلاعات مفید و مناسب راجع به استفاده از لوازم برقی است.

چرا نحوه قرار دادن لوازم برقی از اهمیت بالایی برخوردار است؟

نحوه قرار دادن لوازم برقی تضمین کننده طول عمر و دوام آن است این امر به خصوص برای لوازمی مانند ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر اهمیت بیشتری پیدا می کند به همین دلیل باید به این موضوع توجه داشته باشید و بهترین مکان آشپزخانه را برای قرار دادن آنها انتخاب کنید.

برای مثال اگر در سال‌های فریزر در مکانی قرار بگیرد که زیر تابش مستقیم آفتاب است و فاصله قسمت پشتی آن تا دیوار رعایت نشده باشد به احتمال زیاد نیازمند مراجعه به مراکز تعمیر خواهید شد یا اگر ماشین لباسشویی در مکان مناسبی قرار نگیرد و قسمت زیرین آن تراز نباشد ممکن است که دچار آسیب ها و اختلالات داخلی شود.

صفر‌ تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی

 بنابراین این کاری که باید انجام دهید این است که صفر تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی را یاد بگیرید و با انجام اقدامات لازم مشکلات ایجاد شده برای دستگاه خود را برطرف کنید. به طور کلی قرار دادن هر وسیله در سر جای مناسب از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است و این تنها محدود به ماشین لباسشویی نمی شود .

برای مثال آبمیوه گیری و چرخ گوشت خود را در مکان نامناسب از آشپزخانه قرار بدهید به گونه ای که در منازل حرارت یا نور خورشید باشند به مرور زمان از دوام و طول عمر آنها کاسته می‌شود به همین دلیل اهمیت مکان مورد نظر در قرار دادن وسایل از اهمیت بالایی برخوردار است.

تراز بودن ماشین لباسشویی به چه معنا است؟

تراز بودن ماشین لباسشویی به معنای قرار گرفتن اصولی آن در مکان مناسبی از آشپزخانه است زمانی که دستگاه شما به طور کامل تراز است بدین معنا میباشد که هیچگونه لقی و حرکت در آن ایجاد نمی شود حتی با روشن کردن دستگاه و استفاده مداوم از آن متوجه تکان ها و صداهای مداوم نخواهید بود.‌

ماشین لباسشویی که قسمت زیرین آن پراز نیست به احتمال زیاد هنگامه انجام فعالیت خشک کن سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند و باعث نگرانی شما می شود.

از این رو به شما توصیه می‌کنیم که حتماً بهترین و مناسب ترین قسمت آشپزخانه را برای قرار دادن ماشین لباسشویی انتخاب و به تراز بودن و قسمت زیرین آن دقت کنید صفرتا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی به شما آموزش داده می شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن دستگاه خود را در جای مناسب قرار دهید.

تراز کردن ماشین لباسشویی با تنظیم پایه های جلویی

ماشین لباسشویی دارای دو پایه در قسمت جلو و عقب است که به شما کمک می کند تا آن را به درستی تنظیم کنید برای انجام این کار فقط کافی است که اندازه پایه های جلویی را بسنجید اگر بلند است به وسیله پیش فروش آنها را باز و به حالت نرمال تنظیم کنید.

یک قفل در قسمت زیرین آن قرار دارد که به تنظیم درست پایه ها کمک می کند. توجه داشته باشید که صفر تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی با یکدیگر تفاوت های جزئی دارند بنابراین اگر می خواهید بدانید که تنظیم کردن قسمت زیرین ماشین لباسشویی شما به چه صورت است باید با توجه به برند دستگاه خود آن را انجام بدهید.

صفر تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی به وسیله پایه های عقب

شما می توانید با استفاده از پایه های عقبی دستگاه اقدامات لازم جهت تراز کردن آن را انجام بدهید توجه داشته باشید که برای انجام این کار ابتدا پایه های جلویی را خم کنید تا بتوانید پایه های عقب را تنظیم نمایید. وجود هرگونه لبی در دستگاه می تواند فرایند شستشو با اختلالات زیادی مواجه کند توجه داشته باشید که صفر تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی را به درستی یاد بگیرید تا بتوانید آن را اجرا کنید.

صفر تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی به وسیله تراز سنج

با استفاده از تراز سنج می توانید هر چند مدت یکبار از تراز بودن ماشین لباسشویی خود مطمئن شوید. برای این کار باید آن را در قسمت زیرین دستگاه قرار بدهید و اگر حباب در قسمت میانی قرار گرفت به احتمال زیاد دستگاه شما کاملا تراز است و نیازی به جابجایی وجود ندارد. اما اگر حباب میانی به سمت چپ یا راست متمایل شد باید با استفاده از تنظیم پایه های عقب یا جلو اقدامات لازم جهت تراز کردن دستگاه را انجام بدهید.

تراز کردن ماشین لباسشویی با پد ضد لرزش

تراز نبودن ماشین لباسشویی می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما به وجود بیاورد یکی از آنها ایجاد سر و صدا های پی درپی هنگام استفاده از دستگاه است بنابراین برای جلوگیری از چنین علائمی باید صفر تا صد تراز کردن انواع ماشین لباسشویی را یاد بگیرید و با عملی کردن آن ایرادات به وجود آمده برای دستگاه را برطرف کنید.

علاوه بر این استفاده از ابزار کارآمد مانند پدهای ضد لرزش به شما کمک می‌کند تا صداها و لرزش های دستگاه غلبه کنید. این پدها فشار حاصل از تکان های دستگاه را خنثی می‌کنند و باعث می‌شوند که قطعات داخلی ماشین لباسشویی دچار آسیب نشود.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

دیدگاه خود را بنویسید