ژانویه 23, 2023

صفر تا صد علت باقی ماندن پودر در ماشین لباسشویی

صفر تا صد علت باقی ماندن پودر در ماشین لباسشویی

صفر تا صد علت باقی ماندن پودر در ماشین لباسشویی در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید حتما تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

کارشناسان و متخصصین مجموعه تعمیر آنلاین با داشتن دانش و تجربه تخصصی به شما کمک می‌کند تا بسیار بهتر از دستگاه خود استفاده کنید. برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی تنها با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

گاهی اوقات پس از اتمام فرآیند شستشوی لباس ها در ماشین لباسشویی وقتی قسمت جاپودری را باز می‌کنید با مقداری پودر آن مواجه میشوید معمولا در چه مواقعی سوال برای شما به وجود می آید که صفر تا صد علت باقی ماندن پودر در ماشین لباسشویی چیست؟

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

مطمئناً عوامل زیادی می‌تواند در ایجاد این مشکل در دستگاه شما تاثیر گذار باشد بنابراین باید با رعایت آن و توجه جدی به این موضوع مشکل ایجاد شده برای دستگاه خود را برطرف کنید.

بررسی دلایل باقی ماندن پودر در ماشین لباسشویی

  • رطوبت جاپودری

یکی از مهمترین دلایل باقی ماندن پودر ماشین لباسشویی رطوبت جاپودری است هنگامی که می خواهید از دستگاه تان استفاده کنید و جا پودری را بیرون می کشید ممکن است خیس باشد و شما پودر را روی آن بریزید.

صفر تا صد علت باقی ماندن پودر در ماشین لباسشویی

این امر باعث می‌شود که پودر ماشین لباسشویی روی هم انباشته و به مرور زمان سفت شود و این مانع حل شدن آن در آب می شود. در چنین مواقعی جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا با جدا کردن جاپودری و شستن و خشک کردن آن می‌توانید مجددا از دستگاه استفاده کنید.

  • نامرغوب بودن مواد شوینده

متاسفانه بسیاری از مواد شوینده که افراد برای شستشوی لباس های خود از آنها استفاده می کنند نامرغوب هستند و در آب حل می شوند به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم که پیش از قرار دادن لباس ها در دستگاه و روشن کردن آن پودر را در جاپودری بریزید تا فرصت کافی برای حل شدن آن در آب وجود داشته باشد.

  • دمای آب

صفر تا صد علت باقی ماندن پودر در ماشین لباسشویی می تواند به دمای آب هم بستگی داشته باشد. اگرچه تولیدکنندگان مواد شوینده ادعا می‌کنند که پودرهای لباسشویی در آب سرد و گرم قابلیت حل شدن دارند، اما متاسفانه همیشه این گونه نیست.

بسیاری از افراد پس از استفاده از پودر لباسشویی اذعان می کنند که به خوبی در آب حل نمی شود. یکی از مهمترین دلایل باقی ماندن پودر ماشین لباسشویی پایین بودن دمای آب است به طور کلی زمانی که دمای آب پایین باشد پودر لباسشویی به درستی در آن حل می‌شود.

پس حتما به این موضوع که توجه داشته باشید که از آب گرم برای شستشوی لباس‌ها استفاده کنید. یکی دیگر از مهمترین راه حل هایی که به شما کمک می کند تا جلوی حل نشدن پودر ماشین لباسشویی را بگیرید این است که قبل از ریختن پو، ر جاپودری آن را در آب گرم حل کنید سپس آن را در قسمت مورد نظر بریزید این امر می‌تواند در شستشوی بهتر لباس ها در ماشین لباسشویی به شما کمک کند.

  • استفاده بیش از حد از مواد شوینده

در آموزش صفر تا صد علت باقی ماندن پودر در ماشین لباسشویی به استفاده بیش از حد مواد شوینده اشاره می‌شود در واقع زمانی که شما از پودر زیادی برای شستشوی لباس ها استفاده کنید همه آنها در آب حل نمی شوند و مقداری در جاپودری باقی می ماند.

کارشناسان تعمیرآنلاین به این موضوع اشاره می‌کند که حتی اگر به اندازه دو قاشق چایخوری بیشتر از پودر ماشین لباسشویی استفاده کنید با مشکلاتی نظیر سفیدک زدن لباس ها و حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی مواجه خواهید شد.

  • سخت بودن آب

متاسفانه یکی از مهمترین دلایلی که باعث باقی ماندن پودر در جاپودری و عدم حل آن در آب می شود. سخت بودن آب است. سختی آب به معنای نامرغوب و نا مناسب آن برای شستشو می باشد.

به طور کلی مواد معدنی موجود در آب می تواند برای شما دردسر بزرگ ایجاد کند برای مثال کسانی که دارای ماشین ظرفشویی هستند ممکن است با مشکلاتی نظیر خط و خش افتاده و کدر شدن ظروف خود پس از استفاده از مواجه شوند.

تمامی مشکلات به دلیل سختی آب و نامناسب بودن آن برای شستشو است علاوه بر این باعث ایجاد مشکلاتی نظیر باقی ماندن پودر در جاپودری می شود.

  • انتخاب زمان نامناسب برای ریختن پودر

در آموزش صفر تا صد علت باقی ماندن پودر ماشین لباسشویی به این موضوع اشاره می شود که بسیاری از افراد با اشتباه در استفاده از دستگاه باعث برساند نیست از مشکلات و ایجاد اختلالات در دستگاه می‌شوند یکی از مهمترین آنها این است که در اواسط شستشو افراد به این فکر افتادند که میزان پودر ماشین را بیشتر کنند.

بنابراین هنگامی که در اواسط شستشوی دستگاه این پودر اضافه می‌شود، مانع حل آن در آب و ایجاد مشکلات مانند سفیدک زدن بر روی لباس ها و باقی ماندن پودر در جا پودری میشود.

کارشناسان تعمیرآنلاین توصیه می‌کنند که بهترین زمان برای اضافه کردن پودر لباسشویی در مراحل ابتدایی شستشو است در واقع تا قرار دادن لباس ها در دیگ لباسشویی باید پودر را به جا پودری اضافه کنید در غیر این صورت ممکن است با مشکلاتی نظیر باقی ماندن پودر جاپودری مواجه شوید.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید