کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

طریقه شستن بالشت در لباسشویی

طریقه شستن بالشت در لباسشویی
امتیاز دهی : post

طریقه شستن بالشت در لباسشویی

طریقه شستن بالشت در لباسشویی روش مخصوص به خود را دارد که باید آن را به درستی انجام دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند که چگونه بالشت های خود را بشویند تا تمیز شود تا بتوانند به درستی از آن استفاده کنند. بنابراین اینکه در دقیقه شما هم شستن بالش ها به صورت کاملا اصولی و صحیح است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی موارد مرتبط با این موضوع بپردازیم.

بالشت های که از مهم ترین وسایلی هستند که در منزل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند کاربرد بسیار زیادی این وسایل باعث میشود که کثیف بشوند و از طرفی میکروب های زیادی روی آنها باقی بماند بنابراین باید هر چند سال یکبار آنها را به درستی شسته شده بدهید تا تمامی میکروب ها و باکتری ها شسته بشوند.

زمانی که سر و صورت خود را روی بالش قرار میدهید مقدار زیادی چربی عرب و آلودگی هایی که بر روی صورت یافت موهای شما وجود دارد که بالش منتقل می‌شود بنابراین در صورتیکه آن را نشویید و مراقبت کافی از آن داشته باشید ممکن است چربی ها و آلودگی های زیاد به سر و صورت شما آسیب برساند بسیاری از جوش های روی پوست‌تان می‌زنید یا ریزش مو هایی که دارید به دلیل دیر به دیر شستن بالشت ها و شستن غیر اصولی آن ها است.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنید طریقه شستن بالشت در لباسشویی است. اگر ندانید که چگونه باید بالشت ها را در ماشین لباسشویی بشوییم ممکن است دچار دردسر شوید و به پارچه و الیاف بالشت های خود آسیب برسانید به شما می کنیم این است که حتماً به شستشوی اصولی بالش را بپردازید و از رساندن آسیب آن‌ها جلوگیری کنید در ادامه شما را با نکات مهمی که باعث می شود بالشت های خود را بهتر بشویید توجه کنید.

 اصول شستشوی بالش در لباسشویی

طریقه شستشوی بالشت در لباسشویی کاملا خاص و اصولی باید صورت بگیرد نه تنها به بالشت های شما آسیب وارد می شود بلکه از بسیاری از بیماری‌های پوستی و ریزش مو جلوگیری می کنید بهترین کاری که باید انجام دهید این است که موارد زیر را به درستی رعایت کنید.

  • بالشت قابل شستشو خریداری کنید

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام خرید بالشت باید به آن توجه کنید این است که باید یک بالش قابل شستشو خریداری کنید بالشت های قابل شستشو به شما این امکان را می‌دهند که علاوه بر شستن ملحفه آن‌ها الیاف داخلی را نیز شستشو دهید.

بالشت های قابل شستشو این امکان را دارند که به راحتی آنها را در داخل ماشین لباسشویی شستشو بدهید علاوه‌براین طریقه شستن بالش در لباسشویی برای بالشت های قابل شستشو بسیار راحت‌تر است بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که حتما اگر بالشت های آماده خریداری می کنید به این نکته توجه داشته باشید.

  • قبل از قرار دادن بالش در ماشین لباسشویی آن را خوب تکان دهید

از مهمترین نکاتی که در طریقه شستن بالش طبی در لباسشویی باید به آن توجه ویژه داشته باشید این است که قبل از قرار دادن آن در دستگاه به خوبی آن را تکان بدهید با این کار می توانید کلیه گرد و غبار ها و موهایی که به آن چسبیده است را خارج کنید سپس آن را به راحتی در داخل دستگاه قرار بدهید با این کار نه تنها به ماشین لباسشویی آسیب نمی رسانید بلکه فرآیند شستشو نیز با دقت بیشتری انجام می گیرد.

بسیاری از مشکلاتی که برای ماشین های لباسشویی به وجود می آید به دلیل بی توجهی به این موضوع است از این رو به شما توصیه می کنیم که حتماً قبل از قرار دادن روبالشتی های بالش در ماشین لباسشویی آنها را از تمامی موها و گرد و غبار هایی که روی آن وجود دارد بزدایید.

رو بالشتی ها را به صورت جداگانه بشویید

گاهی اوقات بالشت هایی که شما تهیه می کنید به صورتی هستند که الیاف داخل آن ها قابلیت شستشو ندارد بنابراین کاری که باید انجام دهید این است که روبالشتی یا همان ماده را از قسمت الیاف جدا کنید و به صورت جداگانه آن را بشویید برای این کار سعی کنید که برنامه مناسبی برای ماشین لباسشویی انتخاب کنید تا به روبالشتی ها آسیب نرسد.

  • برنامه مناسب شستشو را انتخاب کنید

اگر در ماشین لباسشویی برای شستشوی روبالشتی ها استفاده می کنید باید بدانید که طریقه شستن بالش در لباسشویی به صورتی است که باید با استفاده از برنامه مناسب آنها به شستشو بدهید از آنجایی که روبالشتی ها از جنس های مختلفی تهیه شده اند باید تمام تلاش خود را بکنید که از برنامه مناسب شستشو استفاده کنید .

با این کاردستی گربه روبالشتی ها آسیب زیادی وارد نمی شود. انتخاب برنامه شستشوی طولانی مدت باعث از بین رفتن پارچه ها خواهد شد زیرا برخی از این الیاف به شستشوی زیاد حساس هستند و ممکن است با برنامه شستشوی نامناسب از بین بروند و دیگر توانایی استفاده از آنها را نداشته باشید.

بنابراین بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با توجه به جنس و نوع پارچه برنامه مناسب شستشو را انتخاب کنید در این صورت می توانید برای مدت مدیدی از رو بالشتی ها و بالشت های خود استفاده کنید.

تعمیر یخچال پروفایل

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445
× ارتباط با کارشناس