مارس 10, 2022

علت اتومات نکردن کولر گازی چیست؟

علت اتومات نکردن کولر گازی چیست؟

علت اتومات نکردن کولر گازی چیست؟ این یکی از مهم تریم سوالاتی است که بسیاری از مشتریان ما پس از مواجهه با این مشکل از ما می پرسند. پاسخ به این سوال باید دلایل مختلفی را مد نظر قرار دهیم تا به کاربران اطلاعات درستی بدهیم.

کولر گازی یکی از مهمترین وسایلی است که باید در هر منزلی وجود داشته باشد. زیرا در فصل گرم تابستان که افراد برای انجام فعالیت‌های روزمره خود به بیرون از منزل می روند، دوست دارند که وقتی به خانه برمی‌گردند زیر باد خنک کولر استراحت کنند.

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

بنابراین شما باید به سلامت دستگاه خود اهمیت بدهید و هر چند مدت یک بار آن را سرویس کنید متاسفانه  بسیاری از افراد نسبت به این امر بی توجه هستند و با آسیب‌های مختلف دستگاه خود روبه‌رو می‌شوند.

بهترین کار این است که با یک مرکز معتبر که دارای کارشناسان  متخصص در امر تعمیر است تماس بگیرید و از آنها بخواهید که برای رسیدگی به آسیب به منزل شما مراجعه کنند، یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی که به تعمیر انواع کولرگازی می‌پردازد و پاسخ تمامی سوالات شما از جمله علت اتومات نکردن کولر گازی چیست پاسخ دهد از تمام سعی خود را بکنید تا به جای برقراری ارتباط با مراکز نامعتبر مرکز ما را به عنوان مجری تعمیر لوازم خانگی خود انتخاب کنید.

کولر گازی از قطعات مختلفی تشکیل شده است و کارایی هریک از این قطعات با یکدیگر متفاوت می باشد زمانی که با آسیب کولر گازی خود مواجه می شوید یا یک سری از علائم در دستگاه شما بروز می‌کند که نمی دانید تغییر علت آن چیست باید با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

زیرا آنها دارای سابقه کاری چندین و چند ساله در زمینه تعمیر انواع کولرگازی می باشند به همین علت می توانند ظرف مدت کوتاهی به تشخیص و عیب‌یابی آسیب بپردازند و با استفاده از ابزاری که برای تعمیر دستگاه در اختیار دارند کولر گازی شما را مورد تعمیر قرار دهند. شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

فرایند تعمیر کولر گازی در مرکز تعمیر آنلاین

علت اتومات نکردن کولر گازی چیست؟ همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم این یکی از رایج ترین سوالاتی می باشد که بسیاری از کاربران ما از ما می‌پرسند برای پاسخ به این سوال باید عوامل متعددی اشاره کنیم که در ادامه مقاله آنها را با شما در میان می گذاریم اما اجازه بدهید که شما را با فرایند تعمیر کولر گازی در مرکز تعمیر آن را آشنا کنیم برای تعمیر کولر گازی در مرکز تعمیر آنلاین ابتدا باید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا تکنیسین‌های تعمیر ما برای بررسی آسیب به منزله شما مراجعه کنند .

پس از اینکه آنها در ساعت مقرر به منزل شما مراجعه کردند در اولین مرحله به عیب یابی و ارزیابی دقیق آسیب می پردازند در صورتی که آسیب به وجود آمده به وسیله ابزار مجهزی که کارشناسان در اختیار دارند قابل رفع باشد. آنها تمام تلاش خود را برای برطرف کردن آسیب می کنند.

اما اگر میزان و شدت آسیب بسیار زیاد باشد به گونه ای که با استفاده از ابزار تعمیر هم نتوان مشکل مورد نظر را برطرف کرد آنها به سراغ گزینه دوم یعنی تعویض قطعه می‌روند برای عوض کردن قطعه آسیب دیده و قرار دادن قطعه جایگزین به جای آن تنها از قطعات اورجینال و اصل استفاده می کنند. بنابراین می توانید با خیال راحت تر آینده تعمیر لوازم خانگی خود را به کارشناسان حرفه ای و متخصص مرکز ما بسپارید.

علت اتومات نکردن کولر گازی چیست؟ بررسی رایج ترین دلایل

علت اتومات نکردن کولر گازی چیست این یکی از رایج ترین سوالات بین افرادی است که با این مشکل در دستگاه خود روبرو شده اند برای بررسی آسیب و پاسخگویی به این سوال باید به بررسی عوامل متعددی پرداخت ابتدا باید به شما بگویم که اتومات نکردن دستگاه به چه معنا است در حالت عادی زمانی که شما کولر گازی خود را روشن می کنید و آن را در حالت اتومات قرار میدهید.

طبق برنامه‌ای که به دستگاه داده شده زمانی که دمای اتاق به حد مناسبی برسد و خانه خنک شده باشد کولر گازی شما به صورت اتوماتیک باید خاموش شود. اما برخی از افراد گزارش می کنند که با اینکه کولر گازی خود را در حالت اتومات قرار داده اند با این حال دستگاه آنها اتومات نمی‌کند دلیل بروز این اتفاق چیست؟

  • کثیفی کویل های کندانسور

یکی از مهمترین دلایل اتومات نکردن کولر گازی کثیف بودن کندانسور است، وظیفه این قطعه در کولر گازی شما این است که گرمای گاز را دریافت و فرایند خنک سازی دستگاه را انجام دهد امام زمانی کرد دستگاه شما باعث اختلال در کارکرد مواجه شود و به صورت اتومات کار نکند باید به بررسی دقیق گلهای کندانسر بپردازید تا متوجه شوید که آیا گرد و غبار روی آن وجود دارد یا خیر. اگر کویل ها دارای گرد و غبار باشند فرایند اتومات کولر گازی شما به درستی انجام نخواهد شد. و کولر به صورت یکسره کار می کند که این اتفاق هزینه و میزان مصرف برق را بالا می برد.

  • اختلال در کارکرد ترموستات

علت اتومات نکردن کولر گازی چیست یکی از مهمترین دلایل این اتفاق اختلال در کارکرد ترموستات دستگاه است، در صورتی که ترموستات شما دچار مشکل شده باشد برآیند تنظیم دما به درستی صورت نخواهد گرفت و این خود یکی از مهمترین دلایل اتومات نکردن کولر گازی است .

در چه مواقعی تکنسین متخصص تعمیر بررسی ترموستات می پردازد اگر آسیب به وجود آمده در این قطعه به وسیله ابزاری که کارشناس مربوطه برای تعمیر در اختیار دارد برطرف شد آنها تمام سعی خود را برای رفع آسیب می کنند. اما اگر این آسیب با تعمیر برطرف نشد آن ها تمام تلاش خود را می‌کنند که با استفاده از قطعات اورجینال به تعویض قطعه آسیب‌دیده بپردازند.

  • اختلال در کارکرد کنتانتور اسپلیت

یکی دیگر از مهمترین دلایل اتومات نکردن کولر گازی اختلال در کارکرد کنتاکتور اسپلیت است در این صورت یونیت های داخلی کولر گازی دچار یخ زدگی می شوند و این خود یکی از بزرگترین علتهای اتومات نکردن کولر گازی و یکسره کار کردن دستگاه است در صورت مواجهه با چنین علائمی سعی کنید که در اسرع وقت با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

علت اتومات نکردن کولر گازی چیست؟

علت اتومات نکردن کولر گازی چیست؟ این از رایج ترین سوالی است که بسیاری از افراد از ما می پرسند. اگر احساس می کنید که دستگاه شما دچار مشکل شده است و قصد برطرف کردن آن را دارید بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به مراکز معتبر و تخصصی در زمینه تعمیر مراجعه کنید تا هر چه سریعتر ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما را برطرف کنند. شماره تماس مرکز ما ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

بهترین مرکز تشخیص علت اتومات نکردن کولر گازی

مرکز تعمیر آنلاین به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی در شهر تهران سال های سال است که به فعالیت می پردازد این مجموعه برای برطرف کردن مشکلات در زمینه لوازم خانگی به خصوص لوازم برقی آمادگی دارد و بنابراین جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد .

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

اگر احساس می کنید که کولر گازی شما دچار یک سری از مشکلات شده است و توانایی برطرف کردن آن را ندارید. حرکاتی که در ابتدا دفترچه راهنما را به دقت مطالعه کنید و در مراحل بعدی با استفاده از دانش و تجربه کارشناسان متخصص اقدام به تعمیر دستگاه خود کنید.

مجموعه ما دارای کارشناسان و تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیر است که همه آنها دارای تخصص در زمینه تعمیر برند های مختلف هستند. از همین رو به شما توصیه می کنیم که به جای مراجعه به مراکز تعمیر عمومی از همان پیتزا مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی و اسپلیت را انتخاب کنید.

مجموعه ما دارای نمایندگی های مختلفی در سراسر شهر تهران است که همه برندهای کولر گازی و اسپلیت را تحت پوشش قرار می دهد بنابراین اگر می خواهید بدانید که علت اتومات نکردن کولر گازی چیست حتماً در مراحل اولیه آسیب به مرکز ما مراجعه کنید. شماره تماس تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

 علت اتومات نکردن کولر گازی چیست؟(بررسی دلایل)

برای بررسی علت اتومات نکردن کولر گازی یک سری از عوامل را باید به طور دقیق و حساب شده از نظر بگذرانیم بنابراین با ما همراه باشید تا به بررسی آنها بپردازیم.

  • خرابی برد کنترل اصلی

برد نقش مهمی در تامین ولتاژ کولر گازی دارد بنابراین اگر دچار مشکل یا اختلال شود. ممکن است دستور فعالیت به کمپرسور آن دهد بنابراین بهترین و مناسب ترین اقدامی که می توانید در این زمینه انجام دهید این است که از کارشناس و تکنسین متخصص بخواهید سلامت برد دستگاه را مورد بررسی قرار بدهد تا اگر مشکلی در آن وجود دارد هر چه سریع‌تر آن را برطرف کند.

خرابی ترمیستور

اگر می خواهید بدانید که علت اتومات نکردن کولر گازی چیست یکی از مهمترین مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم. خرابی ترمیستور دستگاه است از مهمترین و موثرترین قطعاتی است که به شناسایی دمای محیط می پردازد و به دستگاه اجازه اتومات کردن را می دهد بنابراین اگر دچار مشکل شود به هیچ عنوان نمی تواند فرمانه مناسب نبودن دما را به کمپرسور بدهد به همین دلیل مشکلاتی مانند اتومات نکردن دستگاه اتفاق می افتد.

  • کثیف شدن کویل های کندانسور

کویل های کندانسور گرمای مبرد را جذب می کند و باعث کنترل گاز کولر گازی میشود. برطرفی باعث خاموش شدن کولر گازی میشود. در صورتی که کل های کندانسور کثیف شده باشد. گرما را جذب نمی کند و باعث می شود که کولر گازی اسپلیت شما برای سرد شدن بیشتر کار کند در واقع دلیل اتومات نکردن کولر گازی چیست؟ ممکن است به دلیل همین مشکل باشد.

  • خراب شدن ترموستات کولر گازی

دلیل اتومات نکردن کولر گازی چیست؟ برای پاسخ به این سوال می توانیم به موارد مختلفی اشاره کنیم عملی که از مهمترین آنها خراب شدن ترموستات کولر گازی است. ترموستات نقش مهمی در کنترل دستگاه شما برعهده دارد بنابراین دچار آسیب یا نقص فنی شود ممکن است مشکلات زیادی برای دستگاه شما به وجود بیاید.

به طور کلی خراب شدن ترموستات مساویست با یکسره کار کردن اسپلیت شما بنابراین می‌توانیم بگوییم که یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که باعث می‌شود دستگاه شما در سلامت کامل کار کند.

اگر این قطعه دچار مشکل این خلق می‌شود دیر یا زود از کار شما به طور کلی از کار می افتد بنابراین باید به کوچکترین آسیب ها هم حساس باشید و جهت برطرف کردن آنها به مراکز معتبر تعمیر مراجعه کنید. به طور کلی در دستور کار کردن و متوقف شدن فعالیت کولر گازی بر عهده ترموستات از این رو اگر دچار مشکل شود ممکن است که اسپلیت به صورت یکسره کار کند.

  • خرابی برد کنترل دما

دلیل اتومات نکردن کولر گازی می تواند خرابی برد کنترل دما باشد همانطور که گفتیم دستگاه شما باید اطلاعاتی از قبیل مناسب نبودن دمای محیط را دریافت کند تا اتومات کند اما اگر این اطلاعات به او نرسد باعث می شود که به صورت یکسره کار کند بنابراین یکی از مهم‌ترین قطعاتی که با استفاده از وجود آوردن چنین مشکلی می شود، خرابی برد کنترل دما است.

اهمیت سلامت کولر گازی

کولر گازی یکی از مهم‌ترین وسایلی است که در هر منزلی باید وجود داشته باشد به طور کلی بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که به جای کولر آبی از کولر گازی استفاده کنند اما متاسفانه گاهی اوقات یکی از مشکلات و اختلالات برای دستگاه شما به وجود می‌آید که مجبور می شوید جهت برطرف کردن آنها به مراکز تعمیر مراجعه کنید.

توصیه به شما می کنیم این است که حتما جهت برطرف کردن تمامی ایرادات دستگاه و مراکز معتبر و تخصصی که در عیب یابی و تعمیر حرف اول را می‌زنند مراجعه کنید. مجموعه تعمیرآنلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیر انواع کولر گازی این توانایی را دارد تا تمامی آسیب‌ها و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما را برطرف کند. شماره تماس جهت ثبت سفارش ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید