فوریه 3, 2023

علت بنفش شدن صفحه تلویزیون

علت بنفش شدن صفحه تلویزیون

علت بنفش شدن صفحه تلویزیون

علت بنفش شدن صفحه تلویزیون به دلیل اختلالات مشکلاتی است که برای قطعات داخلی دستگاه شما به وجود آمده است به همین دلیل باید هرچه سریعتر با یک مرکز تعمیر تخصصی تماس بگیرید تا اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه شما را انجام دهد.

کارشناسان و تکنسین‌ها های زیادی در شهر تهران مشغول به فعالیت هستند اما شما باید از مرکز کاملا حرفه ای مانند تعمیرآنلاین کمک بگیرید شماره تماس ما جهت ثبت سفارش ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تلویزیون یکی از ضروری ترین و مهمترین وسایل برقی است که در منزل شما وجود دارد و ممکن است به هر دلیل دچار اختلال و نقص فنی شود به همین دلیل باید هر چه سریع‌تر اقدامات لازم جهت تعمیر و عیب یابی این دستگاه را انجام دهید.

مرکز تخصصی تعمیر آنلاین با داشتن کارشناسان و تکنسین های متخصص در تلاش است تا به کلیه آسیب ها و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما را به صورت کاملا حرفه ای برطرف کند.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

تکنسین ها برای تشخیص آسیب از بهترین و مناسب ترین ابزار استفاده می‌کنند این ابزار تخصصی به آن‌ها کمک می‌کند تا دستگاه شما را مورد ارزیابی دقیق قرار بدهند و اگر مشکلی برای آن به وجود آمده سریعتر آن را برطرف کنند.

 تشخیص آسیب یکی از مهم‌ترین مراحل تعمیر لوازم برقی محسوب می‌شود که اگر به درستی انجام نشود ممکن است هیچگاه دستگاه شما مانند قبل نشود‌. از همین رو کارشناسان توصیه می‌کنند که حتماً برای برطرف کردن مشکلات احتمالی دستگاه خود از تکنیسین‌های مجموعه تعمیرآنلاین کمک بگیرید‌.

کارشناسان متخصص ابتدا دستگاه را به صورت دقیق ارزیابی می کنند برای مثال اگر می خواهید بدانید علت بنفش شدن صفحه تلویزیون چیست با بررسی قطعات تاثیرگذار در این مشکل مشخص می‌کنند که دقیقا کدام یک از آنها دچار اختلال شده است.

بررسی دلایل بنفش شدن صفحه تلویزیون

علت بنفش شدن صفحه تلویزیون به موارد مختلفی بستگی دارد که حتما باید توسط کارشناسان و تکنسین‌ها متخصص مورد بررسی قرار بگیرد. کارشناسان به شما کمک می کنند تا هرچه سریعتر ایرادات به وجود آمده برای دستگاه خود را برطرف کنید بنابراین با بررسی علت بنفش شدن صفحه تلویزیون امکان برطرف شدن ایرادات آن بیشتر خواهد شد.

  • اتصال نادرست کابل HDMI

یکی از مهمترین عواملی که به عنوان علت بنفش شدن صفحه تلویزیون در نظر گرفته می‌شود اتصال نادرست کابل hdmi است. برای اینکه متوجه شوید آیا این عامل در بنفش شدن تصویر تلویزیون شما تاثیرگذار بوده یا خیر باید قسمت کشتی دستگاه را چک کنید متوجه شوید که آیا کابل به درستی در جای خود قرار گرفته یا خیر.

  • خرابی کابل HDMI

از دیگر عوامل تاثیر گذار در علت بنفش شدن صفحه تلویزیون می توان به خرابی کابل یا جا فیشی تلویزیون اشاره کرد. هنگامی که این قطعات دچار مشکل می شوند به دلیل اتصال نادرست و نامناسب صفحه تلویزیون دستگاه شما به رنگ بنفش در می آید.

  • نزدیک بودن آهنربا یا میدان مغناطیسی به تلویزیون

از دیگر عوامل تاثیر گذار در علت بنفش شدن صفحه تلویزیون می توان به نزدیک بودن میدان مغناطیسی یا آهن ربا به صفحه تلویزیون اشاره کرد. توجه داشته باشید که حتما نیازی نیست که آهنربا در نزدیک تلویزیون شما قرار بگیرد همین که وسایل دارای مغناطیس مانند بلندگو در کنار تلویزیون قرار بگیرد به مرور زمان باعث ایجاد رنگ بنفش در صفحه و بک گراند آن خواهد شد.

  • خرابی بک لایت تلویزیون

یکی دیگر از مهم ترین عوامل ایجاد رنگ بنفش در صفحه تلویزیون شما خرابی بک لایت است.  بک لایت یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که باعث ایجاد رنگ و نور در تلویزیون شما می شود.

بنابراین اگر این دفعه دچار ضربه به احتمال زیاد ممکن است صفحه تلویزیون شما دچار به هم ریختگی رنگ تیره شدن یا بنفش شدن صفحه شود‌.

از همین رو توصیه که به شما می‌کنیم این است که اگر قصد جابجایی و تغییر محل دارید حتماً تلویزیون خود را به درستی بسته بندی کنید.

صفحه و قسمت پشتی دستگاه از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین اگر به هر دلیلی دچار مشکل شود ممکن است با ایرادات و آسیب‌های مختلفی در دستگاه خود مواجه شوید.

پیشگیری از بروز آسیب تلویزیون

تلویزیون سوال یکی از مهم ترین وسایلی است که در منزل وجود دارد بی توجهی به این دستگاه و عدم رعایت نکات ایمنی برای جابجایی آن احتمال بروز آسیب را دوچندان می‌کند.

به همین دلیل کارشناسان و تکنسین های متخصص مجموعه تعمیرگاه آنلاین به افراد توصیه می‌کنند که اگر قصد جابجایی دارد حتما تلویزیون خود را در کارتون مخصوص قرار دهند و اگر کارتن آن موجود نیست از پلاستیک های حباب دار که محافظ مناسبی برای جلوگیری از ضربات ناشی از حمل و نقل هستند استفاده کنند.

تعمیرات تخصصی تلویزیون

تعمیرات تخصصی تلویزیون یکی از مهم ترین خدماتی است که در مجموعه تعمیرآنلاین ارائه می شود کلیه کارشناسان و تکنسین‌ها متخصص ما توانایی عیب یابی و برطرف کردن ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما را دارند.

بنابراین نیازمند عیب برطرف کردن کلیه مشکلات دستگاه خود هستید حتما با ما تماس بگیرید. فرایند عیب یابی و تعمیر قطعات مختلف دستگاه شما توسط کارشناسان مجموعه ما به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد .

بنابراین دیگر نیازی به مراجعه به مراکز نامعتبر و غیرتخصصی ندارید همین که با ما تماس بگیرید کارشناسان فرایند مربوط به ثبت سفارش شما را انجام می دهند.

ارائه خدمات تعمیر در منزل مشتری

یکی از مهمترین خدماتی که توسط کارشناسان مجموعه تعمیرآنلاین می شود ارائه خدمات تعمیر در منزل مشتری است با این حساب دیگر نیازی به جابجایی و حمل دستگاه خود تا مرکز تعمیر نخواهید داشت‌.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید