سپتامبر 5, 2022

علت تخلیه آب ماشین لباسشویی

علت تخلیه آب ماشین لباسشویی

علت تخلیه آب ماشین لباسشویی می‌تواند به دلیل وجود نقص یا اختلالات داخلی در دستگاه شما باشد. اگر احساس کردید که ماشین لباسشویی شما به درستی کار نمی کند یا فرآیند شستشو را به صورت ناقص انجام میدهد حتماً برای برطرف کردن تمامی آرایه ها و ایرادات دستگاه خود به یک مرکز معتبر و مجاز در زمینه تعمیر لوازم خانگی مراجعه کنید. شماره تماس مرکز ما جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات تعمیر ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

بهترین مرکز جهت تشخیص علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی

بهترین و حرفه ای ترین مرکز تعمیر لوازم خانگی مجموعه بزرگ تعمیر آنلاین است که دارای کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی است.

بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند از خدمات مختلف تعمیر بهره مند شوند با مجموعه ما تماس میگیرند تا کارشناسان و تکنسین های حرفه ای جهت ارائه خدمات مختلف تعمیر لوازم خانگی به منزل آنها مراجعه کنند. از مزایایی که میتوان برای مجموعه تعمیرآنلاین در نظر گرفت ارائه خدمات مختلف و تعمیر در محل است.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

کارشناسان مجموعه ما با داشتن مدارک تخصصی در زمینه تعمیر انواع برند های ماشین لباسشویی این توانایی را دارند تا به بررسی دقیق تمامی قطعات بپردازند و پس از شناسایی مشکل تمامی آنها را برطرف کنند. بنابراین اگر می‌خواهید بدانید که علت تخلیه آب ماشین لباسشویی چیست؟و چگونه می توان این مشکل را برطرف کرد.

از من با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به راهنمایی دقیق ما در این زمینه بپردازند. آنها با داشتن ابزار کاملا حرفه ای و تخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی این توانایی را دارند تا به برطرف کردن کلیه مشکلات دستگاه بپردازند.

بررسی علت تخلیه آب ماشین لباسشویی

اگر می خواهید بدانید که علت تخلیه آب ماشین لباسشویی چیست و چرا با چه مشکلاتی روبرو می شوید حتماً باید از یک مرکز کاملاً تخصصی و حرفه‌ای کمک بگیرید. البته یکسری از ایرادات ممکن است در دستگاه شما به وجود بیاید که با یک بررسی جزئی قابل حل است اما برای برطرف کردن ایرادات کلی حتماً با یک تعمیرگاه مجاز در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در ارتباط باشید.

  • ارتفاع شلنگ ماشین لباسشویی مناسب نیست

علت تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی می تواند به دلیل تنظیم نبودن ارتفاع شلنگ دستگاه باشد. ارتفاع استاندارد یک شلنگ مخصوص تخلیه در ماشین لباسشویی چیزی حدود یک و نیم تا دو متر است در صورتی که این ارتفاع بیش از این باشد.

می‌تواند مشکلات اختلالات زیادی را برای تخلیه آب ماشین لباسشویی به وجود بیاورد. در صورتی که ارتفاع شلنگ آب را به درستی رعایت نکنید. به دلیل وجود گرانش در زمین آب زیادی از دستگاه شما تخلیه می شود.

  • شیر برقی ماشین لباسشویی خراب است

در صورتی که شیر برقی شیر ورودی ماشین لباسشویی که وظیفه کنترل و هدایت آب را بر عهده دارد دچار مشکل و نقص فنی شود مشکلات زیادی برای شما به وجود می‌آورد. در واقع علت تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی می تواند خرابی شیر برقی یا وجود اختلال در قطعاتی مانند هیدرواستارت یا برد الکتریکی باشد.

به طور کلی این قطعاتی که از آنها نام بردیم مهمترین و اصلی ترین قطعات در تعیین و کنترل سطح آب هستند. اگر احساس کردید که دستگاه شما در تخلیه مشکل پیدا کرده است و به درستی این فرآیند را انجام می دهد به احتمال زیاد ایراداتی در این قطعات وجود دارد که باید توسط کارشناس و تکنسین متخصص عیب یابی و برطرف شود.

برای اینکه متوجه شوید که آیا آسیب به وجود آمده به دلیل خرابی یا اختلال در شیر ورودی یا شیر الکتریکی است حتماً یک بار آن را به طور کامل از برق بکشید و خاموش کنید و مجددا دستگاه را روشن کنید که اگر هنوز آسیب پا بر جا بود با یک مرکز تعمیر تماس بگیرید تا به تعویض یا تعمیر قطعه بپردازد.

  • خرابی سیستم هیدروستات

همانطور که گفتیم هیدروستات یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین قطعاتی است که در ماشین لباسشویی وجود دارد و به کنترل و مدیریت سایر موارد برای ورود جریان آب می پردازد اگر به هر دلیل اینکه دچار مشکل یا نفت فنی شد مشکلات متعددی برای دستگاه شما به وجود می‌آید یکی از رایج ترین آن ها علت تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی است.

این قطعه در قسمت پشتی دستگاه شما با استفاده از یک شلنگ نصب شده است و با کنترل دقیق تمامی شرایط دستگاه را تحت مدیریت خود قرار میدهد بنابراین اگر سطح آب بالا باشد یا بسیار پایین تمامی آنها توسط این قطعه کنترل خواهد شد.

برای اینکه از سلامت این قطعه اطمینان کامل حاصل کنید شلنگ آن را مورد بررسی دقیق قرار بدهید که در هیچ یک از قسمتهای آن نشتی وجود نداشته باشد در صورت وجود هرگونه سوراخ یا نشتی ممکن است آب زیادی از این قسمت تخلیه شود. اگر مشکلی در این قسمت نبود به احتمال زیاد میکروسوئیچ هیدروستات دچار مشکل شده است باید توسط کارشناسان متخصص عیب یابی برطرف شود.

خرابی پمپ تخلیه علت تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی

آخرین علتی که می توانیم برای تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی در نظر بگیریم، خرابی پمپ تخلیه دستگاه است. اگر به هر دلیلی پمپ تخلیه دستگاه شما دچار مشکل و نقص فنی شده باشد به احتمال زیاد با مشکلاتی نظیر تخلیه شدن آب رو به رو خواهید شد.

شما برای شستشوی لباس های خود نیازمند سطح مناسبی از آب هستید و اگر این سطح کم یا زیاد شود احتمال زیاد در فرآیند شستشو به مشکل بر خواهید خورد. از این جهت به شما توصیه می کنیم که حتما برای بررسی سلامت پمپ تخلیه از یک مرکز تخصصی و حرفه‌ای کمک بگیرید.

هزینه تعمیر لباسشویی در مرکز تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر لباسشویی در مرکز تعمیر آنلاین در عوامل مختلفی بستگی دارد از این رو اگر می خواهید بدانید که هزینه نهایی تعمیر دستگاه شما چقدر میشود در کارشناسان ما برای برطرف کردن ایراد دستگاه شما چه طرحی را در نظر گرفتند از من با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا به راهنمایی دقیق شما در این زمینه بپردازیم.

در صورتی که نیازمند کسب اطلاعات راجع به علت تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی از دید هم تکنسین های ما در تمامی ساعات شبانه روز آمادگی پاسخگویی به شما عزیزان را دارند.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید