سپتامبر 16, 2022

علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام

علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام

علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام به دلیل وجود برخی از اختلالات مشکلاتی است که برای قطعات داخلی دستگاه به وجود می‌آید گاهی اوقات این مشکلات به دلیل وجود تحریم اختلالاتی نیست و ممکن است انجام یک سری از اشتباهات کوچک باعث ایجاد جرقه در دستگاه خود شده باشید در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با علت های مختلف این مشکل آشنا کنیم.

اهمیت مایکروفر در منزل

به طور کلی مایکروفر به عنوان یکی از مهم ترین مسائلی که در آشپزخانه وجود دارد و باید مورد توجه ویژه افراد قرار بگیرد هرگونه بی توجهی نسبت به لوازم برقی می تواند آسیب های زیادی را در آنها به وجود بیاورد بنابراین بهترین و مناسب ترین اقدامی که می توانید برای جلوگیری از هرگونه آسیب در دستگاه خود انجام دهید این است که حتما نسبت به سرویس گیری دستگاه خود حساس باشید و هر چند مدت یکبار با مراجعه به یک مرکز تعمیر تخصصی مشکلات ایجاد شده برای دستگاه خود را برطرف کنید .

اما در این زمینه مجموعه تعمیرآنلاین را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم این مرکز دارای کارشناسان حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر انواع می باشد بنابراین فرقی نمیکند که چه برندی دستگاه شما دچار مشکلی شده باشد.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

اولین کاری که باید انجام دهید این است که با مرکز به ما تماس بگیرید و گزارش آسیب ماکروفر خود را به کارشناسان ما بدهید. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا دستگاه شما را به درستی عیب یابی کنیم. شماره تماس مرکز ما جهت ثبت سفارش ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

  1. ارائه خدمات تعمیر در منزل مشتری

کلیه خدمات مجموعه ما در منزل ارائه می شود. از این رو دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مرکز نیست. همین که با ما تماس بگیرید ادرس شما را ثبت می کنیم و در اسرع وقت تکنیسین متخصص در زمینه تعمیر ماکروفر را به منزل شماره اعزام می کنیم. آن ها با داشتن مدارک تخصصی و تجربه بالا بهترین خدمات تعمیر را به شما ارائه می‌کنند. و اگر نیازمند تعویض یک قطعه هستید به بهترین شکل ممکن این خدمات را به شما ارائه می دهند.

  1. ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر دریافت کنید

شما می توانید با دریافت خدمات تعمیر لوازم خانگی از مجموعه تعمیر آنلاین ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر را دریافت کنید این ضمانت نامه به شما کمک می کند تا از خدمات مورد نظر خود به بهترین شکل ممکن رایگان بهره مند شوید یعنی اگر پس از تعمیر دستگاه احساس کردید مشکلی در آن وجود دارد، کارشناسان به صورت رایگان مشکل به وجود آمده را برطرف می کنند.

بررسی علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام

همانطور که گفتیم علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام می تواند به دلیل بروز یکسری از اختلالات داخلی باشد که برای دستگاه به وجود آمده است. بنابراین تا انتهای مقاله را مطالعه کنید تا با علت اصلی جرقه زدن مایکروفر خود آشنا شوید.

  • علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام: وجود قطرهای روغن یا مایعات در دستگاه

اولین علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام می‌تواند وجود قطرهای روغن و مایعات در دستگاه باشد زمانی که شما داخل مایکروفر را به درستی تمیز نکنید ممکن است مایعات و خطرات روغن در دیواره ها و وجود داشته باشد و باعث ایجاد جرقه در دستگاه شود. به همین دلیل مهمترین و ضروری ترین اقدامی که باید انجام دهید این است که با استفاده از مواد شوینده مناسب اقدام به تمیز کردن قسمت داخلی دستگاه بکنید. برای این کار مقداری سرکه و مایع شوینده می تواند در تمیز کردن قطرات روغن تاثیر گذار باشد.

  • علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام: وجود قطعات فلزی در دستگاه

علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام می‌تواند وجود قطعات فلزی در دستگاه شما باشد در واقع هنگامی که احساس کردید دستگاه به درستی فرایند پخت و پز یا گرم کردن غذا را انجام نمی دهد، ضروری ترین کاری که باید انجام دهید این است که از عدم وجود قطعات فلزی در دستگاه مطمئن شوید به طور کلی مایکروفر و سولاردوم ها به فلز حساسیت دارند و در صورت وجود هر گونه ظرف فلزی یا قطعه فلزی جرقه ایجاد می شود و ممکن است آتش سوزی رخ دهد.

بنابراین به شما توصیه می کنیم که حتما نسبت به این موضوع توجه داشته باشید و با یک مرکز تعمیرات تخصصی تماس بگیرید تا اگر مشکل ایجاد شده برای دستگاه شما جدی است هر چه سریعتر با انجام یک سری از تعمیرات تخصصی اختلال ایجاد شده را برطرف کند.

نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که اگر از یک اسکاج برای تمیز کردن دستگاه خود استفاده می کنید توجه داشته باشید که سیم های آن در دستگاه شما باقی نماند. زیرا باعث ایجاد جرقه می شود حتی وسایلی مانند قاشق و چنگال هم در ایجاد این مشکل تاثیرگذار هستند.

  • علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام: آسیب دیدگی استند فلزی داخل دستگاه

علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام می‌تواند وجود آسیب در استند فلزی در دستگاه شما باشد. روکش این استند فلزی از نوع پلاستیکی است که باعث می‌شود با دستگاه سازگار شود و باعث ایجاد جرقه نشود. به همین دلیل نسبت به این موضوع هم حساس باشید و اگر متوجه شدید که جرقه در دستگاه شما ایجاد شده است هستند را خارج کنید و به درستی تمامی قسمت های آن را نگاه آن کنید تا هیچ مشکلی در آن ایجاد نشده باشد.

  • علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام: خرابی همزن مایکروفر

علت جرقه زدن مایکروفر و سولاردام می‌تواند خرابی همزن دستگاه باشد این قطعه نقش بسیار مهمی در پخش یکنواخت حرارت در کل دستگاه دارد بنابراین وجود آسیب در آن می‌تواند باعث ایجاد جرقه در مایکروفر شود.

بنابراین اگر دستگاه شما نیازمند تعویض قطعه از و می‌خواهید هرچه سریعتر مشکلات به وجود آمده برای آن را برطرف کنید حتماً از یک مرکز معتبر و مجاز در زمینه تعمیر مایکروفر کمک بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید