سپتامبر 4, 2022

علت خشک نکردن ماشین لباسشویی

علت خشک نکردن ماشین لباسشویی

علت خشک نکردن ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل ایرادات و آسیب های داخلی در دستگاه شما رخ داده باشد بنابراین باید هرچه سریعتر جهت برطرف کردن تمامی مشکلات به وجود آمده برای دستگاه خود از این کارشناس و تکنسین متخصص کمک بگیرید.

ما در این زمینه به شما مجموعه بزرگ تعمیر آنلاین را پیشنهاد می کنیم این مرکز با داشتن کارشناسان حرفه ای حرف اول در شهر تهران میزند شماره تماس مجموعه جهت ثبت سفارش ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

اهمیت لباسشویی در منزل

ماشین لباسشویی از وسایل مهم و ضروری است که هرکسی در منزل به آن احتیاج پیدا می کند بنابراین اهمیت به سرویس‌دهی مرتب آن از مهمترین عواملی است که از آسیب های شدید جلوگیری میکند. بسیاری از افراد توانستند برای سالهای سال از لوازم خانگی خود به خصوص ماشین لباسشویی استفاده کنند دلیل موفقیت خود را اهمیت به سرویس‌دهی مرتب دستگاه می‌دانند.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

بنابراین باید استفاده موضوع توجه داشته باشید و حتما از یک مرکز معتبر به حرفه ای کمک بگیرید. مراکزی که دارای سابقه کاری و تجربه بالا در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی هستند به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات مختلف تعمیر لباسشویی بهره مند شوید.

علت خشک نکردن ماشین لباسشویی

مرکز ما با داشتن کارشناسان متخصص و حرفه ای به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تعمیر لوازم خانگی در شهر تهران به فعالیت می‌پردازد تکنسین های ما به دلیل برخورداری از دانش و تجربه تخصصی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید دستگاه خود را به صورت تخصصی تعمیر کنید. بنابراین اگر می خواهید بدانید که علت خشک نکردن ماشین لباسشویی چیست و چگونه می تواند این مشکل را برطرف کنید حتماً در سریع ترین زمان ممکن با مجموعه ما تماس بگیرید تا کارشناسان به راهنمایی دقیق شما بپردازند. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

بررسی علت خشک نکردن ماشین لباسشویی

همانطور که گفتیم علت خشک نکردن ماشین لباسشویی می‌تواند ایجاد آسیب در قطعات داخلی باشد. در ادامه شما را با مهمترین دلایل این مشکل آشنا می کنیم.

  • وجود نوسانات برقی

وجود نوسانات برقی می تواند علت خشک نکردن ماشین لباسشویی باشد. همانطور که می دانید دستگاه شما به واسطه جریان برق کار می کند. از این رو اگر به هر دلیل احساس کردید که دستگاه شما به درستی فرآیند خشک کردن لباس ها را انجام می دهد باید نسبت به این موضوع حساس شوید و از تکنیسین ها و کارشناسان متخصص مجموعه تعمیرآنلاین کمک بگیرید تا مشکلات به وجود آمده برای آن را برطرف کند. وجود اختلالات برقی در دستگاه شما به ولتاژ برق منطقه محل زندگیتان بستگی دارد. بنابراین اگر ولتاژ برق زیر ۲۰۰ باشد. احتمال به وجود آمدن مشکلات مختلف برای خشک کن دستگاه وجود دارد.

  • اختلالات برد الکتریکی دستگاه

وجود اختلالات مختلف در برد الکتریکی دستگاه شما می‌تواند باعث به وجود آوردن مشکلاتی برای خشک کن شود. این قطعه نقش بسیار مهمی در دستگاه شما دارد به عبارت دیگر تمامی فرمان ها تحت کنترل آن است.

زمانی که از کارشناس و تکنسین متخصص می خواهید برای بررسی و عیب یابی دستگاه شما به منزلتان مراجعه کند و مشخص کند که علت خشک نکردن ماشین لباسشویی چیست مطمئناً به آسیب برد الکتریکی شک می کند. ماشین از این رو با بررسی دقیق این قطعه و مدار آی سی به تشخیص آسیب می پردازند و با استفاده از ابزاری که در اختیار دارد مشکلات به وجود آمده برای آن را برطرف می کند.

  • خرابی موتور لباسشویی

علت خشک نکردن ماشین لباسشویی می تواند به دلیل وجود یکسری از اختلالات در موتور دستگاه باشد. فرایند چرخش دستگاه برای آبگیری و خشک کردن توسط موتور صورت می گیرد. در صورتی که تاخو، ذغال یا سایر قطعات موتور دچار مشکل شده باشند احتمال اینکه خشک کن به درستی کار نکند بسیار زیاد است بنابراین تکنولوژی انواع تخصص با بررسی تمامی قطعات موتور باید از سلامت آنها مطمئن شود و در صورتی که نیاز به تعویض دارند با استفاده از قطعات اورجینال این کار را انجام بدهد.

  • اشتباه در انتخاب برنامه شستشو

علت خشک نکردن لباسشویی می تواند اشتباه در انتخاب برنامه شستشو باشد. در صورتی که احساس کردید نمی توانید از خشک کن دستگاه خود استفاده کنید باید به علت یابی بپردازید.

یکی از مهمترین دلایلی که می توانیم برای خشک نکردن ماشین لباسشویی در نظر بگیریم اشتباه در انتخاب برنامه شستشو است. به طور کلی دستگاه شما به واسطه برنامه ای که از قبل برای شستشو تنظیم میکنید کار می کند.

پس با انجام کوچکترین اشتباه در تنظیم برنامه شستشو ممکن است آسیب های مختلفی در دستگاه خود رو به رو شوید. برای مثال خشک کن دستگاه به طور کامل از کار میافتد. در چنین مواقعی حتما از کارشناس و تکنسین متخصص مجموعه تعمیرآنلاین کمک بگیرید.

گاهی اوقات ممکن است به اشتباه دکمه حذف خشک کن را انتخاب کرده باشید در چنین مواقعی عملکرد خشک کن ماشین لباسشویی از کار می افتد زیرا به صورت ناخواسته این کار را انجام دهید بنابراین برای اینکه مطمئن شوید که این عوامل در علت خشک نکردن ماشین لباسشویی تاثیر گذار نیستند. حتما از دفترچه راهنمای دستگاه خود کمک بگیرید.

  • عدم توجه به ظرفیت لباسشویی

بی توجهی به ظرفیت ماشین لباسشویی و قرار دادن بیش از اندازه لباسها در محفظه آسیب های جبران نشدنی به دست های شما وارد می کند. علت خشک نکردن ماشین لباسشویی هم میتواند این مورد باشد. از این رو به شما توصیه می‌کنیم که حتماً برای استفاده از برنامه های مختلف شستشوی دستگاه به ظرفیت آن توجه کنید و بیش از اندازه آن را پر نکنید. پر کردن بیش از اندازه دستگاه مانع چرخش دیگ لباسشویی برای خشک کردن خواهد شد.

  • مشکل در تخلیه آب

در صورتی که پمپ تخلیه دستگاه به درستی کار نکند اختلالات دیگری برای آن به وجود می آید که باعث میشود فرایند خشک کن به درستی صورت نگیرد. آب موجود در دیگ لباسشویی باید به طور کامل تخلیه شود تا فرآیند خشک کردن دستگاه آغاز شود. بنابراین می‌توانیم بگوییم علت خشک نکردن ماشین لباسشویی می تواند خرابی پمپ تخلیه یا مسدود شدن آن باشد.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید