سپتامبر 2, 2022

علت داغ شدن آب ماشین لباسشویی

علت داغ شدن آب ماشین لباسشویی

علت داغ شدن آب ماشین لباسشویی می تواند به دلیل اختلالات داخلی باشد که برای دستگاه شما به وجود آمده است. بنابراین باید با انجام یکسری از اقدامات ضروری و مراجعه به مراکز معتبر تعمیر تمامی ایرادات به وجود آمده برای آن را بررسی و برطرف کنید. شماره تماس مرکز ما جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات تعمیر به صورت حرفه ای ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

اهمیت ماشین لباسشویی در منزل

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین وسایلی است که در منزل وجود دارد گاهی اوقات به دلیل استفاده اشتباه یا ایجاد یک سری از اختلالات داخلی مشکلاتی برای آن به وجود می آید که باید هرچه سریعتر آن را برطرف کنید.

از جمله مهمترین و اساسی ترین آسیب هایی که باعث ایجاد مشکل برای استفاده از دستگاه شما می شود. داغ شدن آب ماشین لباسشویی است. بنابراین اگر می‌خواهید بدانید علت داغ شدن آب ماشین لباسشویی چیست؟ از من به یک مرکز معتبر و حرفه ای مراجعه کنید تا با تشخیص دقیق خود آسیب ها و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما را برطرف کند‌.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

ماشین لباسشویی های امروزی دارای قابلیت های مختلفی هستند که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برنامه های شستشوی دلخواه خود را تنظیم کنید و درجه آب را نیز مشخص کنید. اما گاهی اوقات متوجه می شویم که علی رغم تنظیم برنامه شستشو و دما فرایند شستشوی دستگاه با استفاده از آب بسیار داغ صورت می گیرد.

بالا بودن دمای آب باعث ایجاد آسیب در لباس های شما می شود. بافت پارچه به صورتی است که باید در دمای مشخص شسته شود اگر این زمان بیش از اندازه بالا برود به کیفیت پارچه آسیب زیادی وارد می شود.

در چنین مواقعی به شما توصیه می کنیم که حتماً با یک مرکز تعمیر تماس بگیرید زیرا بالا رفتن بیش از اندازه دمای آب در صورتی که برنامه را به درستی تنظیم کرده باشید می تواند نشانه آسیب در قطعات داخلی باشد که حتما باید توسط کارشناس متخصص مورد عیب یابی قرار بگیرد.

تکنسین های متخصص مجموعه تعمیرآنلاین دارای مدارک تخصصی در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی هستند و این توانایی را دارند  تا تمامی ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما را برطرف کنند. برای ثبت سفارش فوری در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی بخصوص ماشین لباسشویی و نمایندگی های مجاز ما در سراسر شهر تهران تماس بگیرید. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

ارائه خدمات تعمیر در منزل مشتری

یکی از مهمترین ویژگی هایی که مجموعه بزرگ تعمیرآنلاین دارد این است که کلیه خدمات تعمیر لوازم خانگی مخصوص ماشین لباسشویی را در منزل مشتری انجام می دهد. آنها برای برطرف کردن کلیه مشکلات و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما به منزلتان مراجعه می کنند ابزار حرفه ای جهت تعمیر لوازم خانگی به آنها کمک می کند تا سریعتر به تشخیص برسند.

تشخیص مشکلات به وجود آمده برای دستگاهی که از مهمترین مواردی است که بسیاری از افراد توانایی آن را ندارند و تنها کسی که می‌تواند به صورت تخصصی و حرفه‌ای دستگاه آسیب دیده شما را مورد تعمیر قرار بدهد تکنسین متخصص مجموعه تعمیرآنلاین است.

بررسی علل و راهکارهای علت داغ شدن آب ماشین لباسشویی

همانطور که گفتیم داخل شدن آب ماشین لباسشویی باعث رساندن آسیب به قطعات مختلف دستگاه و همچنین لباس هایی می شود که در داخل آن قرار داده اید. اگر احساس می‌کنید که مشکلات مختلفی برای لوازم خانگی شما ایجاد شده است و توانایی تشخیص و برطرف کردن ایرادات آن را ندارید حتما در همان مراحل ابتدایی با یک مرکز مجاز و حرفه ای در زمینه تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید. علت به وجود آمدن این مشکل می‌تواند به دلیل موارد زیر باشد:

  • تنظیم نبودن دمای آب

اولین و مهم ترین علت داغ شدن آب ماشین لباسشویی می تواند تنظیم نبودن دمای آب باشد. بنابراین تا قبل از این که با مرکز تعمیر تماس بگیرید سعی کنید که دمای آب مورد بررسی دقیق قرار بدهید اگر هم توانایی تنظیم دمای آب را ندارید می توانید از طریق راهنمای ماشین لباسشویی خود کمک بگیرید.

تمامی موارد مرتبط با تنظیم دما در دفترچه راهنما ذکر شده است بنابراین بدون هیچ گونه نگرانی با استفاده از دفترچه راهنما در مورد را تنظیم کنید و سپس از دستگاه استفاده کنید اگر بازهم دمای آب بیش از اندازه بالا بود مطمئنا در یک مشکل اختلال برای دستگاه شما به وجود آمده است یا باید توسط کارشناس تعمیر بررسی شود.

  • خراب شدن ترموستات دستگاه

علت داغ شدن آب ماشین لباسشویی می تواند خرابی ترموستات باشد. همانطور که می دانید باید لباس های مختلف را در درجه و دمای مخصوص به خود شستشو دهید. برخی از لباس ها در دمای بالا چروک می شوند و بافت آنها به طور کامل از بین می رود بنابراین باید با مطالعه دقیق دفترچه راهنما ابتدا درجه و دما را روی بهترین حالت ممکن برای لباس های خود تنظیم کنید.

برای اینکه متوجه شوید آب ماشین لباسشویی چقدر داغ شده است شیشه دستگاه را لمس کنید اگر بیش از اندازه داغ باشد مطمئناً با بر روی درجه بالا تنظیم شده است. اگر ترموستات دستگاه خراب شده باشد می تواند باعث بالا رفتن دمای آب شود. ترموستات با قطع و وصل کردن برق باعث کنترل گرم و سرد شدن آب ماشین لباسشویی می شود. در صورتی که مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما به دلیل اختلالات و ایراداتی باشد که برای ترموستات به وجود آمده است باید هر چه سریعتر به یک مرکز تعمیر معتبر مراجعه کنید و تمامی ایرادات به وجود آمده برای ترموستات را برطرف کنید‌.

  • اختلال در هیتر المنت

علت داغ شدن آب ماشین لباسشویی می تواند به دلیل وجود اختلال در هیتر المنت باشد. این قطعه وظیفه مهمی در دستگاه دارد و آن تنظیم درجه دمای لباسشویی است. در صورتی که هیتر المنت دچار مشکل شود ممکن است دمای آب دستگاه را بیش از اندازه افزایش دهد بنابراین باید با یک کارشناس متخصص تماس بگیرید تا علت آن را به درستی تشخیص دهید.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید