سپتامبر 12, 2022

علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی

علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی

علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی به دلیل اختلالات مشکلاتی است که برای دستگاه شما به وجود آمده است بنابراین باید برای برطرف کردن آنها از دید مرکز تخصصی و حرفه‌ای کمک بگیرید.

ما در این زمینه مجموعه تعمیرآنلاین را به شما پیشنهاد می کنیم کارشناسان ما جهت برطرف کردن مشکلات دستگاه شما از بهترین و با کیفیت ترین ابزار استفاده می کنند.۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

یکی از بهترین و معتبر ترین مراکزی که برای ارائه خدمات مختلف تعمیر ماشین ظرفشویی آمادگی کامل دارد و سعی می‌کند که تمامی برندهای این دستگاه را به صورت تخصصی تعمیر می کند مجموعه بزرگ تعمیر آنلاین است.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

این مرکز با داشتن کارشناسان تکنسین های متخصص حرفه ای حرف اول را در زمینه ارائه خدمات تخصصی به مشتریان خود می زند. آنها برای اینکه بتوانند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنند حتماً برای عیب یابی دستگاه با دقت کامل عمل می‌کنند.

به طور کلی مرحله عیب یابی از مهمترین مراحل تعمیر لوازم خانگی هست که باید با دقت کامل انجام شود که خوشبختانه کارشناسان مجموعه ما در این زمینه کاملا بی نقص عمل می کنند. شما عزیزان میتوانید برای بهره مندی از خدمات مختلف به تعمیر لوازم خانگی با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

بررسی علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی

جهت بررسی علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی قوای مرکز کاملا تخصصی و حرفه ای تماس بگیرید اما اگر توانایی شناسایی برخی از بازی ها را دارید با استفاده از تجربه راهنما آنها را با دقت مطالعه کنید.

  • خرابی پریز برق

اولین و مهمترین عاملی که باید برای   علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی مورد بررسی قرار دهید. خرابی پریز برق است. به طور کلی گاهی اوقات پریز برق شما دچار یک سری از اختلالات می شود اما ممکن است فکر کنید که دستگاه دچار مشکل شده است به جای اینکه در همان مراحل ابتدایی با مرکز تعمیر تماس بگیرید پریز برق را از لحاظ سلامت و کارکرد بررسی کنید.

در ادامه مهمترین و اصلی‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر مشکلی به وجود آمده به دلیل اختلالات پریز برق نباشد با یک مرکز تعمیر مانتو جهت عیب یابی دستگاه تماس بگیرید.

  • خرابی دکمه سلکتور

خرابی دکمه سلکتور یکی دیگر از عوامل خرابی ماشین ظرفشویی است. علاوه بر این دکمه های دستگاه حتما باید توسط کارشناس متخصص مورد بررسی قرار بگیرد تا اگر مشکلی در آن وجود دارد حتماً برطرف شود.

  • برد الکتریکی یا تایمر را چک کنید

دومین علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی خرابی تایمر یا برد الکتریکی است همان‌طور که می‌دانید برد الکتریکی و تایمر قطعات مهمی هستند که باعث روشن شدن و خاموش شدن دستگاه می شوند. از این به بعد در استفاده از قطعات مختلف دستگاه خود را مشکل شدید و احساس کردید که یکی از اختلالات داخلی برای آن به وجود آمده است از طریق‌ یک مرکز تخصصی به برطرف کردن کلیه مشکلات دستگاه خود بپردازید.

چرا ماشین ظرفشویی روشن میشود اما کار نمی کند؟

علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین طرح یک مقوله کاملا جداگانه با روشن شدن ماشین ظرفشویی و کار نکردن آن است. به طور کلی اگر دستگاه شما روشن میشود اما کار نمی کند باید به بررسی یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در این امر بپردازید که یکی از مهمترین آنها بررسی سلامت میکروسوئیچ درب است.

در صورتی که میکروسوئیچ درب دچار مشکل شده باشد به هیچ عنوان فرایند شستشو آغاز نمی شود به خاطر حمید ممکن است از لحاظ برقی دستگاه شما مشکلی نداشته باشد اما یک سری از مشکلات مانند همین خرابی میکروسوئیچ باعث به وجود آوردن مشکل برای دستگاه شده باشد.

نکته دیگری که وجود دارد این است که اگر ماشین ظرفشویی روشن می‌شود اما فرایند شستشو انجام نمی شود حتماً باید مواردی نظیر عدم تخلیه دستگاه را بررسی کنید. دستگاه شما ممکن است دچار مشکلات تخلیه شده باشد.

خرابی هیدروستات یکی دیگر از عواملی است که باعث می شود در دستگاه شما مشکلات زیادی به وجود  بیاید. از همین رو باید به این عامل مانند سایر عوامل توجه داشته باشید.

  • خرابی فیوز و کابل ظرفشویی

در صورتی که فیوز یا کابل ظرفشویی دچار مشکل شده باشد حتماً باید سلامت آنها را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید تا اگر مشکلی در آن وجود دارد به برطرف کردن آنها بپردازید. علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی می تواند به دلیل مشکلاتی باشد که برای دستگاه شما به وجود آمده باشد بنابراین هر چه سریعتر با استفاده از ابزاری که در اختیار دارید مشکلات دستگاه را برطرف کنید.

  • وجود آسیب در خازن راه انداز یا برد الکتریکی

علت روشن نشدن و کار نکردن ماشین ظرفشویی می‌تواند به دلیل بروز مشکلاتی آسیب‌هایی در خازن راه انداز برد الکتریکی دستگاه شما باشد بنابراین جهت عیب یابی و برطرف کردن این مشکلات از من با یک مرکز کاملا تخصصی و حرفه ای مانند تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

  • پریدن فیوز حرارتی

علت دیگری که می توانیم برای روشن شدن ماشین ظرفشویی در نظر بگیریم پریدن فیوز حرارتی است. زمانی که دمای ماشین ظرفشویی بیش از اندازه بالا می رود روز حرارتی برای مراقبت از موتور دستگاه می پرد تا مشکلات دیگری برای ماشین ظرفشویی به وجود نیاید به خاطر همین پس از اتمام فرایند کار و استفاده مجدد از دستگاه متوجه می‌شوید که ماشین ظرفشویی به طور کلی روشن نمی شود.

تعمیر ساید بای ساید زیمنس

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید