کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

علت سرد نکردن یخچال و یخ نزدن فریزر

علت سرد نکردن یخچال و یخ نزدن فریزر

علت سرد نکردن یخچال و یخ نزدن فریزر

علت سرد نکردن یخچال و یخ زدن فریزر به عوامل مختلفی بستگی دارد. یک کارشناس و تکنسین متخصص پس از عیب یابی دقیق دستگاه شما می تواند متوجه شود که آسیب به وجود آمده در کدام یک از قطعات بوده. و چگونه می توان آن ها را برطرف کرد.

در صورتی که قطعات دستگاه شما به شدت آسیب دیده باشند احتمال تعمیر آنها وجود دارد. اما یا شدت آسیب زیاد باشد که نیست این متخصص مجبور به تعویض برخی از قطعات خواهد بود.

بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران

بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران مجموعه بزرگ تعمیرآنلاین و نمایندگی های آن در سراسر شهر است. کارشناسان و تکنسین های زیادی در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند که همگی به کسب آموزش و مهارت های مختلف پرداخته اند. در صورتی که دستگاه شما دچار مشکل یا نقص فنی شده باشد می توانید از کارشناسان و تکنسین‌های مجموعه ما کمک بگیرید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

آنها در ارائه خدمات مختلف به مشتریان خود تمام سعی خود را می کنند تا به بهترین شکل ممکن عمل کنند. هرچه میزان آسیب دستگاه شما شدیدتر باشد برای برطرف کردن مشکلات مختلف آن حتماً باید یک مجموعه حرفه ای مانند مرکز تعمیر آنلاین مراجعه کنید زیرا بسیاری از مراکز تعمیر نامعتبر که تحت عنوان مراکز تخصصی به فعالیت می پردازند توانایی ارائه خدمات تعمیر به مشتریان خود را ندارند.

زمان شروع فعالیت مرکز موس سال ۱۳۸۵ تاکنون است از آن زمان تا به حال حتی یک مورد نارضایتی در زمینه تعمیر لوازم خانگی توسط کارشناسان ما ثبت نشده است. بنابراین اگر می خواهید بدانید که علت سرد نکردن یخچال و یخ نزدن فریزر چیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه به راهنمایی دبیر شما بپردازیم.

بررسی دلایل سرد نشدن یخچال

اگر می‌خواهید بدانید علت سرد نشدن یخچال و یخ نزدن فریزر چیست باید یک کارشناس و تکنسین حرفه ای کمک بگیرید. افرادی که در این زمینه سابقه کار بالایی دارند می توانند خدمات مختلف شما را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی ارائه دهند. توصیه ما به شما این است که به هیچ عنوان برای تعمیر دستگاه خود به صورت خودسرانه اقدام نکنید و اگر می خواهید بدانید علت این مشکل چیست حتما با مرکز ما تماس بگیرید.

نشت گاز یخچال

یکی از مهم ترین و اصلی ترین دلایل سرد نشدن یخچال و یخ نزدن فریزر نشت گاز از قسمت لوله های پشت یخچال و فریزر است. در صورتی که دستگاه خود را بدون محافظت جابجا کرده باشید احتمال رساندن آسیب به قسمت پشت یخچال و فریزر وجود دارد اگر لوله های حامل گاز سوراخ شده باشند نشتی اتفاق می‌افتد و این خروج گاز خنک کننده باعث گرم شدن فضای داخلی یخچال و فریزر می شود. در چنین موقعیت شما نیازمند شارژ گاز خواهید شد به همین دلیل کارشناسان ما سعی می کنند برای رساندن خدمات مورد نیاز شما به منزلتان مراجعه کنند.

نشت گاز فریزر

گاهی اوقات نظافت نامناسب شما باعث رساندن آسیب قطعات داخلی دستگاه می شود بسیاری از افراد برای از بین بردن برفک ها و یخ زدگی هایی که در قسمت فریزر وجود دارد از یک چاقوی تیز کمک می‌گیرند که این عامل می تواند باعث سوراخ شدن بدنه داخلی فریزر و خروج باد سرد از آن شود. هرچه دستگاه شامل گاز بیشتری را از دست بدهد احتمال خرابی آن بیشتر خواهد شد بنابراین علت سرد نشدن یخچال و یخ نزدن فریزر می تواند استفاده از اجسام تیز باشد.

خرابی درجه تنظیم کننده دمای یخچال

اگر درجه تنظیم کننده دما در یخچال شما دچار آسیب شده باشد احتمال اینکه قسمت داخلی یخچال و فریزر به اندازه کافی خنک نشود بسیار زیاد است. امروزه بسیاری از افراد به علت خنک نشدن یخچال و یخ نکردن فریزر به مجموعه ما مراجعه می‌کنند و کارشناس متخصص در زمینه تعمیرات انواع های یخچال و فریزر یکی از عوامل مهمی که مورد بررسی قرار می دهد این است که آیا شما به درستی دما را تنظیم کرده یا خیر. توصیه ما به شما این است که قبل از مراجعه به هر مرکز تعمیر ای ابتدا خودتان درجه را به صورت کامل بررسی کنید برای این کار می توانید از دفترچه راهنمای دستگاه خود استفاده کنید.

خرابی موتور و فن یخچال

علت سرد نکردن یخچال و یخ نزدن فریزر ممکن است خرابی موتور یا فن دستگاه شما باشد برای عیب یابی و بررسی دقیق تمام به یک مرکز معتبر مراجعه کنید تا دستگاه شما را به صورت دقیق بررسی کند تا متوجه شود که علت اصلی گرم شدن قسمت داخلی یخچال و فریزر چیست.

اگر مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما به دلیل خرابی و نقص فنی در موتور و فن اتفاق افتاده باشد باید هرچه سریع تر است یا آسیب دیده را مورد تعمیر قرار بدهید زیرا اگر شدت آسیب زیاد شود مجبور به تعویض قطعه خواهید شد. متاسفانه بسیاری از افراد بدون توجه به سرویس دهی مناسب و مرتب دستگاه خود اقدام به دستکاری ناشیانه قطعات مختلف می کنند که این عامل می تواند آسیب بیشتری به دستگاه وارد کند.

تمیز نبودن کندانسور یخچال

یکی از دلایل مهم و اصلی که می توانیم برای خنک نکردن یخچال و فریزر در نظر بگیریم تمیز نبودن یخچال در نطر بگیریم تمیز نبودن کندانسور یخچال و فریزر است. کارشناسان تکنسین های متخصص به مشتریان خود توصیه می کنند که حتما برای این کار هر چند مدت یکبار به کارشناسان متخصص مراجعه کنند گاهی اوقات عدم توجه به سرویس های مرتبط دستگاه باعث به وجود آمدن مشکلات این چنینی خواهد شد بنابراین تا شدت آسیب بیشتر نشده از یک مرکز مجاز کمک بگیرید.

هزینه تعمیر انواع یخچال و فریزر

مجموعه تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و فریزر در شهر تهران با در نظر گرفتن کمترین میزان سود خدمات مختلف تعمیر لوازم خانگی را به مشتریان خود ارائه می دهد از این رو اگر در استفاده از قطعات از کار خود و دچار مشکل شده اید و توانایی برطرف کردن ایرادات آن را ندارید حتما از مرکز ما کمک بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید زیمنس

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445