سپتامبر 24, 2022

علت صدای زیاد کولر گازی

علت صدای زیاد کولر گازی

علت صدای زیاد کولر گازی به موارد مختلفی بستگی دارد که باید به صورت دقیق آنها را مورد بررسی قرار بدهیم به طور کلی وجود صدا در کولر گازی یک امر طبیعی است اما زمانی که از حالت عادی فراتر رود، به گونه‌ای که شما به راحتی تفاوت آن را احساس کنید باید برای برطرف کردن مشکلات به یک مرکز تعمیر معتبر مراجعه کنید.

بهترین مرکز تعمیر کولر گازی در تهران

مجموعه بزرگ تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی تعمیر انواع کولر گازی سعی می‌کند خدمات مختلف تعمیر را به صورت تخصصی و حرفه‌ای به مشتریان خود ارائه دهد از این رو اگر احساس کردید که دستگاه شما دچار مشکل یا نقص فنی شده است و توانایی برطرف کردن ایرادات مختلف آن را ندارید به شما توصیه می کنیم که حتما با مجموعه ما تماس بگیرید.

کلیه کارشناسان و تکنسین‌ها ای که در این مجموعه به فعالیت هستند دارای مدارک تخصصی در زمینه تعمیر انواع برند های تخصصی لوازم خانگی در بازار هستند بنابراین می توانید با خیال راحت به آنها اعتماد کنید و از خدمات مختلف تعمیر استفاده نمایید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

از مهمترین و اساسی ترین ویژگی هایی که مجموعه تعمیرآنلاین دارد و آن را از سایر مراکز تعمیر متمایز می کند ارائه خدمات تعمیر در منزل مشتری است در واقع شما می توانید بدون مراجعه به مرکز تعمیر و تنها با برقراری تماس با مجموعه از خدمات مرکز ما استفاده کنید.

مجموعه تعمیر آنلاین برای راحتی کار شما سعی می‌کند که خدمات مختلف را به صورت تخصصی ارائه دهد. بهره‌مندی از خدمات تعمیر در منزل مزایایی برای شما دارد که می توانید دستگاه خود را بدون اینکه تا مرکز تعمیر حمل کنید. مورد تعمیر قرار بدهید‌‌.

از دیگر مزایای مهم و قابل توجهی که مجموعه ما دارد این است که پس از ارائه خدمات مختلف تعمیر ضمانتنامه خدمات پس از تعمیر را به مشتریان خود ارائه میدهد بر اساس مفاد ثبت شده در این ضمانت نامه در صورت مواجهه با هرگونه آسیبی در قطعه تعمیر شده توسط کارشناسان ما می توانید از ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر استفاده کنید و مجدد قطعه را مورد تعمیر یا تعویض قرار بدهید.

علاوه بر این اگر میخواهید بدانید که علت صدای زیاد کولر گازی چیست و چرا برای برطرف کردن مشکلات مختلف دستگاه باید در یک مرکز تخصصی مراجعه کنید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید تا شما را با موارد مختلف مرتبط با این موضوع آشنا کنیم.

وجود صدا در کولر گازی طبیعی است

همانطور که در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره کردیم وجود صدا در کولر گازی یک امر کاملا طبیعی است. اما اگر حد این صدا از حالت طبیعی خارج شود حتماً یک مشکل داخلی و دستگاه شما وجود دارد که باید برای برطرف کردن آن به یک مرکز تعمیر معتبر تخصصی مراجعه کنید. معمولاً وجود صداهای نامناسب در کولر گازی به دلیل وجود آسیب در موتور یا فن دستگاه است که حتماً باید مورد عیب یابی قرار بگیرد و مشخص شود که علت صدای زیاد کولر گازی چیست؟

بررسی علت صدای زیاد کولر گازی

برای بررسی علت صدای زیاد کولر گازی باید به موارد مختلفی اشاره کنیم تا شما بتوانید بهترین موضوع را درک کنید از مهمترین عوامل تاثیرگذار در این مشکل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شل شدن پیچ های بدنه دستگاه

یکی از مهمترین عواملی که می‌تواند در علت صدای زیاد کولر گازی نقش داشته باشد شل شدن پیچ های بدنه دستگاه است به طور کلی کولر شما با استفاده از پیچ های زیادی به یکدیگر متصل شده است.

بنابراین ممکن است شل شدن این پیچ ها از عوامل تاثیر گذار در ایجاد سر و صدا در دستگاه باشد از سعی کنید با انجام اقداماتی نظیر محکم کردن پیچ ها علت مشکل را برطرف کنید. البته گاهی اوقات نمی توانید تشخیص بدهید که دقیقا علت این صدا چیست پس برای عیب یابی دقیق مشکل از مجموعه ما کمک بگیرید.

علت صدای زیاد کولر گازی و بررسی انواع صداها

برای بررسی علت صدای زیاد کولر گازی باید به ارزیابی صداهای مختلف بپردازیم در واقع وجود صداهای مختلف می تواند دلیل بر آسیب مشخص باشد بنابراین سعی کنید که به دقت به تمامی علائمی که از کولر گازی خود مشاهده می کنید توجه کنید و آنها را به تکنسین مربوطه گزارش دهید.

  • صدای پیچیدن باد

یکی از صداهایی که ممکن است از کولر گازی شما شنیده شود صدای پیچیدن باد است در واقع زمانی که به دقت به این صدا توجه کنید متوجه خواهید شد که شباهت بسیار زیادی به صدای باد دارد در چنین مواقعی ممکن است آواپراتور و فیلترها کثیف شده باشند و این امر باعث ایجاد مشکل در دستگاه شما شده باشد.

  • صدای سوت کشیدن

از دیگر صداهایی که ممکن است از دستگاه شما شنیده شود صدای سوت مداوم است که از طریق پنل خروجی دستگاه قابل شنیدن است وجود این مشکل می تواند دلیلی بر اختلال بلبرینگ فن دستگاه باشد بنابراین باید انجام یکسری از اقدامات ضروری در تمامی مشکلات به وجود آمده برای دستگاه خود را برطرف کنید.

  • صدای جیر جیر

علت صدای زیاد کولر گازی به نوع صدایی که شنیده می‌شود بستگی دارد برای مثال صدای جیر جیر می تواند دلیلی بر وجود آسیب در بوش سر بلوور فن باشد. کارشناس متخصص و تکنسین حرفه ای که در زمینه تعمیر انواع کولر گازی آموزش دیده است و تجربه بالایی دارد به محض شنیدن این نوع صدا می تواند متوجه آسیب شود و با استفاده از ابزاری که در اختیار دارد خدمات مختلف تعمیر را به شما ارائه دهد.

  • صدای تق تق

علت صدای زیاد کولر گازی می تواند به دلیل وجود انبساط و سرد و گرم شدن دستگاه باشد که صدای تق تق را در آن ایجاد می کند بنابراین اگر احساس کردید که جدایی شنیده شده است دستگاه چیزی مثل تق تق است مطمئناً به دلیل سرد و گرم شدن بدنه دستگاه است و جای نگرانی وجود ندارد.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید