کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

علت صدای یخچال چیست؟

علت صدای یخچال چیست؟

علت صدای یخچال چیست؟

به تعمیرات یخچال در تهران نیاز پیدا کرده و به دنبال یک تعمیرگاه معتبر لوازم خانگی هستید؟

در صورتی که یکی از وسایل خانگی  شما از جمله یخچال و فریزر،  فر، ماکروفر، جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی و… دچار مشکل شده است، کافیست با کارشناسان سرویس تعمیر آنلاین   تماس بگیرید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

علت صدای یخچال چیست؟ این یکی از سوالاتی است که بسیاری از مشتریان ما پس از تماس با مرکز تعمیر آنلاین از ما می‌پرسند در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که علت سر و صدای یخچال می تواند خرابی یکی از قطعات داخلی دستگاه باشد برای مثال اگر موتور دچار مشکل شده باشد سر و صداهای زیادی از خود بروز می دهد.

اما عوامل دیگری نیز منجر به ایجاد صدای غیر عادی در یخچال فریزر می شود که شما باید برای بررسی تمامی این عوامل با یک فرد متخصص مشورت کنید مرکز تعمیر آنلاین یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی است که می‌تواند در این زمینه شما را راهنمایی کنند بنابراین شما می توانید از تکنسین ها و کارشناسان حرفه‌ای و با مهارت این مرکز کمک بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

فرایند تعمیر و تشخیص آسیب در این مرکز به صورتی است که پس از تماس با کارشناس نامه یر اپراتورهای تلفنی سفارش تعمیر شما را ثبت و در زمان مقرر تکنیسین‌های متخصص را برای بعد سیاسی به منزله شما اعزام می‌کند تکنیسین مربوطه پس از بررسی تمامی قطعات یخچال و فریزر و ثبت دقیق علائم مشخص  می‌کند که آسیب به وجود آمده دقیقاً به خاطر چه چیزی می باشد اگر علت سر و صدای یخچال به دلیل وجود اختلال در قطعات داخلی باشد با استفاده از تجهیزات کامل که در اختیار دارند در آینده تعمیر دستگاه را آغاز می‌کنند.

علت صدادن یخچال :

وقتی یخچال شما شروع به تولید صداهای ناآشنا می کند، قابل درک است که هشدار دهید، اما هنوز نگران نباشید – اکثر آنها نشان دهنده وجود مشکل نیستند. در واقع، بسیاری از تولیدکنندگان، مانند لوازم خانگی جنرال الکتریک ، لیست های خود را از صداهای یخچال منتشر می کنند که عادی تلقی می شوند و نیازی به تماس با سرویس ندارند.

 به عنوان مثال، در حالی که صدای خس خس ممکن است ترسناک به نظر برسد، احتمالاً فقط آب روی بخاری یخ زدایی می چکد. صداهای ترک خوردن نیز ممکن است صرفاً انبساط و انقباض قطعات داخلی با تغییر دما باشد و نیازی به هیچ اقدامی از جانب شما نباشد.آیا صدایی مانند ساییدن، خراشیدن یا کوبیدن به نظر می رسد که گویی چیزی با تیغه های فن برخورد می کند؟

علت صدا دادن یخچال چیست ؟اگر چنین است، ممکن است مانعی در یکی از دو فن یخچال وجود داشته باشد. یکی فن کندانسور است که در پایین یخچال قرار دارد و دیگری فن اواپراتور در قسمت فریزر است. مشخص کنید به نظر می رسد صدا از کدام ناحیه می آید و سپس برق را برای عیب یابی قطع کنید. شماره تماس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

  • اگر به نظر می رسد صدا در فن کندانسور قرار دارد، پانل دسترسی عقب را بردارید و هر چیزی را که می تواند پره های فن را مسدود کند بررسی کنید. اگر تیغه ها آسیب دیده باشند، باید تعویض شوند. 
  • اگر صدا از داخل فریزر می آید، درپوش فن اواپراتور را که در داخل فریزر قرار دارد بردارید. هر گونه زباله ای که ممکن است پره های فن را مسدود کرده باشد را بردارید و قطعات شکسته ای که نیاز به تعویض دارند را بررسی کنید.

صدای کلیک، وزوز یا لرزش مکرر ممکن است نشان دهد که یخ ساز روشن است اما به منبع آب متصل نیست.

اگر یخساز عمداً به منبع آب وصل نشده است، بازوی فلزی خاموش یا کلید روشن/خاموش را پیدا کرده و آن را به موقعیت «خاموش» ببرید. روشن نگه داشتن یخ ساز زمانی که به منبع آب متصل نیست می تواند به آن آسیب برساند.

اگر صدای تق تق می شنوید، ممکن است چند مقصر احتمالی مقصر باشند.

علت صدای تق تق ممکن است به سادگی تماس کناره ها یا پشت یخچال با سطح دیگری مانند دیوار یا کابینت باشد. یخچال را چند اینچ بیرون بکشید تا کمی فضای تنفس به آن بدهید.

یا ممکن است یخچال شما صاف نباشد. یک سطح در بالای یخچال قرار دهید و پایه ها را بر اساس آن تنظیم کنید.

در نهایت، ظرف آبکش زیر یخچال ممکن است شل شده باشد. برای نحوه دسترسی به ظرف تخلیه اواپراتور (که در زیر یخچال قرار دارد) به دفترچه راهنمای خود مراجعه کنید. برای محکم کردن ظرف تخلیه در محل خود از چسب نواری استفاده کنید.

اگر صدای زمزمه بلند شنیدید، توجه داشته باشید.

کمپرسورها به عنوان بخشی از عملکرد عادی خود، صداهای کم زمزمه یا وزوز تولید می کنند. اما اگر صدای یخچال بلندتر و بلندتر می شود تا جایی که می توانید آن را از اتاق بعدی بشنوید، با یک تکنسین مجاز تماس بگیرید. تعمیر یا تعویض کمپرسورها معمولاً گران است و برای صاحبان خانه یک کار DIY نیست.

اصلا سر و صدا نمی شنوید؟

بله، یخچال شما ممکن است خیلی بی صدا باشد. اگر یخچال شما به اندازه یک زمزمه ملایم هم صدا نمی کند، این نشانه دیگری است که ممکن است کمپرسور شما آسیب دیده باشد که بر قابلیت های خنک کننده یخچال شما تأثیر می گذارد .

 برای عیب‌یابی، یخچال را از برق بکشید و دوباره آن را به برق وصل کنید. تابلوی برق خود را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که قطع کننده قطع نشده است. اگر دوباره به طور معمول شروع به کار نکرد، برای یک سرویس تماس بگیرید. امیدواریم که علت سر و صدای یخچال خود را یافته باشید و به تعمیر آن بپردازید. شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر در تهران ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158