سپتامبر 5, 2022

علت قطع نشدن آب لباسشویی

علت قطع نشدن آب لباسشویی

علت قطع نشدن آب لباسشویی می‌تواند به دلیل بروز اختلالاتی برای دستگاه شما باشد که حتما باید توسط کارشناس و تکنسین های متخصص مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد. امروزه افراد زیادی برای عیب یابی و برطرف کردن مشکلات دستگاه خود نیازمند کارشناسان متخصص و حرفه ای هستند .

بنابراین پیدا کردن یک مرکز معتبر و تخصصی کار مشکلی است اما نگران نباشید با وجود مراکزی مانند مجموعه تعمیر آنلاین دیگر افراد برای برطرف کردن مشکلات مختلف دستگاه خود نیازمند مراکز نامعتبر تامین خواهند بود شماره تماس مجموعه ما جهت ثبت سفارش ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

ماشین لباسشویی به دلیل اهمیت و ضرورت زیادی که در منزل دارد باید هر چند مدت یکبار تحت سرویس دهی تخصصی کارشناسان قرار بگیرد. از این رو به شما توصیه می‌کنیم که حتما جهت برطرف کردن ایرادات مشکلات مختلف دستگاه خود با یک مرکز کاملاً تخصصی مانند تعمیرآنلاین تماس بگیرید تا هر چند وقت یکبار در کار شما را از نزدیک مورد بررسی قرار بدهند و اگر آسیب های جزئی در آن به وجود آمده است با یک تعمیر کاملاً سطحی برطرف کنند.

 گاهی اوقات آسیب‌ها و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما با یک بررسی جزئیات توسط تکنسین و تعمیرکار حرفه ای قابل حل است اما عدم توجه شما به این موضوع و اقدام دیر هنگام باعث ایجاد آسیب بیشتری برای دستگاه شما می شود.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

در این زمینه به شما توصیه می کنیم که حتماً جهت برطرف کردن آسیب ها و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه خود از بهترین و حرفه ای ترین مرکز تعمیر منطقه خود کمک بگیرید. اگر می خواهید بدانید که علت قطع نشدن آب لباسشویی چیست و البته در این دستگاه شما دچار چه مشکلی می شود حتماً با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا در صورت لزوم تکنیکی آنها جهت برطرف کردن مشکلات به نظر شما مراجعه کنند شماره تماس ما برای عیب یابی و تعمیر دستگاه ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

  • بررسی علت قطع شدن آب ماشین لباسشویی

جهت بررسی علت قطع شدن آب ماشین لباسشویی حتماً باید به عیب یابی و ارزیابی دقیق تمامی قطعات دستگاه بپردازید. تمامی آسیب های به وجود آمده برای دستگاه شما از آسیب های جزئی چه تاثیری های کلی همگی می توانند بر سلامت قطعات تاثیر گذار باشند.

از این رو به شما توصیه می کنیم جهت عیب یابی و برطرف کردن تمامی ایرادات دستگاه خود با مرکز ما تماس بگیرید. در ادامه برخی از دلایل مهم و اساسی علت قطع شدن آب ماشین لباسشویی را بررسی می کنیم.

  • خرابی شیر ورودی آب

علت قطع نشدن آب ماشین لباسشویی می تواند خرابی شیر ورودی آب باشد همانطور که می دانید دستگاه شما به واسطه دو شیر آب گرم و سرد پر می شود. بنابراین اگر به هر دلیلی دچار مشکل یا نقص فنی شود نیازمند بررسی دقیق دستگاه و همچنین شیر ورودی آب هستید زیرا اگر خراب شود ممکن است تا شما را پرتاب کند و به هیچ وجه قطع نشود.

راهکاری که می‌تواند در این زمینه به شما بدهیم این است که حتماً سلامت شیر ورودی آب را بررسی کنید تا ایران نیازمند تعویض است هر چه سریعتر این کار را انجام بدهید زیرا تا زمانی که شیر آب را تعویض نکنید احتمال قطع شدن آب و نشتی آن وجود دارد.

  • وجود اختلال در برد الکتریکی و دستگاه

در صورتی که برد الکتریکی دستگاه شما دچار مشکل شده باشد احتمال به وجود آمدن مشکلاتی نظیر قطع نشدن آب ماشین لباسشویی وجود دارد.

  • سایر علتهای قطع نشدن آب ماشین لباسشویی

علاوه بر موارد بالا می توانیم از مشکلات دیگری نظیر خرابی سنسور تشخیص آب سخن بگوییم. این سنسور وظیفه تشخیص سطح آب را بر عهده دارد بنابراین اگر به هر دلیلی دچار مشکل شود ممکن است در علت قطع نشدن آب ماشین لباسشویی تاثیر بگذارد.

خرابی پمپ تخلیه آب

پمپ تخلیه نقش بسیار مهمی در فرآیند شستشو در ماشین لباسشویی دارد بنابراین اگر به هر دلیلی دچار مشکل یا نقص فنی شود ممکن است در علت قطع نشدن آب ماشین لباسشویی تاثیر گذار باشد. توصیه ما به شما این است که حتما جهت برطرف کردن تمامی آسیب‌ها و مشکلات به وجود آمده برای دستگاه خود از یک کارشناس و دیگر نیز این متخصص کمک بگیرید. به طور کلی پمپ تخلیه نقش بسزایی در فرایند تخلیه آب دستگاه دارد بنابراین اگر دچار مشکل یا اختلالات داخلی شود حتماً باید توسط تعمیرکار حرفه ای و متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.

  • مشکل در ارتفاع شلنگ تخلیه

در صورتی که شلنگ تخلیه دستگاه ارتفاع زیادی داشته باشد و فاصله آن تا زمین کم باشد مشکلاتی مانند قطع نشدن آب در ماشین لباسشویی اتفاق می افتد. به طور کلی فاصله شیلنگ تا زمین باید حدود ۴۵ تا ۷۰ باشد. ارتفاع بیشتر یا کمتر آسیب های زیادی به دستگاه را وارد می کند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در مجموعه تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در مجموعه تعمیرآنلاین به علت و شدت آسیب بستگی دارد در واقع این یک رابطه مستقیم است هرچه میزان آسیب بیشتر باشد میزان هزینه نیز افزایش خواهد یافت اما توجه داشته باشید که کارشناسان ما علیرغم به کار بردن قطعات با کیفیت و حرفه ای به جای قطعات آسیب دیده و استفاده از ابزار جهت تعمیر می کند که کمترین میزان هزینه را از شما دریافت کنند بنابراین اگر می خواهید بدانید که علت قطع شدن آب ماشین لباسشویی چیست؟ حتماً با مرکز ما تماس بگیرید تا علاوه بر راهنمایی شما در این زمینه  تمامی آسیب های به وجود آمده برای دستگاه شما را با مناسب ترین تعرفه برطرف کنیم.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید