کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی به موارد مختلفی بستگی دارد که باید توسط کارشناس و تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که با این مشکل مواجه شده اید و می خواهید رشد سریع تر ایرادات به وجود آمده برای دستگاه خود را برطرف کنید بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با یک مرکز حرفه‌ای و تخصصی تماس بگیرید.

پیشنهاد ما به شما این است که حتماً برای این کار مراکز معتبر را انتخاب کنید زیرا مراکز نامعتبر و غیرحرفه‌ای باعث رساندن آسیب دستگاه شما می شوند. شماره تماس مرکز تعمیر آنلاین جهت ثبت سفارش ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

اگر به دنبال بهترین و حرفه ای ترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در تهران هستید و میخواهید دستگاه خود را به شکل تخصصی تعمیر کنید پیشنهاد ما به شما تماس با مجموعه تعمیرآنلاین و نمایندگی تعمیر لباسشویی در تمامی مناطق شهر تهران است.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

کارشناس و تکنسین هایی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند همگی دارای مدارک تخصصی در زمینه تعمیر انواع برند های ماشین لباسشویی هستند. این سطح از دانش و تخصص آنها کمک می کند تا بتوانند دستگاه شما را به صورت کاملا تخصصی تعمیر کنند.

برطرف کردن ایرادات و مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی به وجود می‌آید حتماً نیاز به تخصص فراوان دارد. اگر میزان دانش و تخصص کارشناسان پایین باشد مطمئنا نمی توانند آسیب های مختلف دستگاه شما را تشخیص و عیب یابی کنند.

 برای مثال اگر می‌خواهید بدانید که علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی چیست و چرا دستگاه شما دچار چنین ایراداتی می شود حتماً باید تکنیسین‌های مجموعه ما کمک بگیرید آنها به دلیل سابقه کاری بالایی که در این زمینه دارند می توانند به درستی تشخیص بدهند که در ایران چه عاملی باعث ایجاد چنین مشکلی شده است.

کلیه خدمات تعمیر ما در منزل مشتری انجام می شود بدون اینکه بخواهید  به مرکز تعمیر مراجعه کنید. خدمات تعمیر در منزل به شما این امکان را می دهد تا بتوانید عیب یابی و تعمیر دستگاه خود را به صورت تخصصی انجام بدهید. ما برای اینکه بتوانیم رضایت شما را به دست بیاوریم شرایط ویژه ای را برای تمامی مشتریان در نظر گرفته‌ایم که یکی از آنها خدمات تعمیر در منزل و دیگری ارائه ضمانتنامه خدمات پس از تعمیر است.

بررسی دلایل و علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

اگر می خواهید بدانید که علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی چیست و چگونه می توانید مشکل را برطرف کنید کارشناسان تکنیسین‌های ما با استفاده از ابزار و با کیفیتی که در اختیار دارند می توانند تمامی آسیب‌ها و مشکلات به وجود آمده برای دستگاه شما را تشخیص و برطرف کنند. از مهمترین دلایلی که می توانیم برای این مشکل در نظر بگیریم شامل موارد زیر است:

  • تراز نبودن قسمت زیرین لباسشویی

در صورتیکه قسمت زیرین ماشین لباسشویی شما تراز نباشد ممکن است لرزش و تکان‌های حین شستشو صورت بگیرد. بنابراین باید سعی کنید محیط مناسبی را برای قرار دادن ماشین لباسشویی انتخاب کنید محیط کاملا صاف و بدون ناهمواری باشد.

معمولاً ماشین لباسشویی در جایی قرار می‌گیرد که به دور از تابش مستقیم نور آفتاب و همچنین شیب است. پس اگر احساس کردید که لرزش هایی در دستگاه شما وجود دارد. پیش از آنکه به مراکز تعمیر مراجعه کنید ابتدا از وضعیت و جایی که دستگاه شما قرار دارد آگاه شوید.

  • عدم توجه به ظرفیت ماشین لباسشویی

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی می تواند بی توجهی به ظرفیت دستگاه باشد. در صورتی که بدون توجه به ظرفیت دستگاه آن را بیش از اندازه پر کنید ممکن است در حین شستشو مشکلات زیادی برای آن به وجود بیاید برای مثال تکان ها و لرزش های مختلفی که حین شستشو ایجاد می شود. به دلیل پر کردن بیش از اندازه دستگاه است. گاهی اوقات هم شما برای اینکه کفش‌های خود را شستشو دهید آنها را در محفظه شستشو قرار می دهید اما متاسفانه این امر باعث ایجاد لرزش ها و ضرباتی به درب لباسشویی می شود.

  • پایه های زیر لباسشویی تراز نیستند

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی می تواند تراز نبودن پایه های زیرین آن باشد. در صورتی که پایه کوتاه بلند باشند باعث میشود که دستگاه شما به درستی بر روی سطح زمین قرار گیرد و پس از اینکه برنامه شستشو و تنظیم کردید دستگاه شما دچار لرزش های پیاپی می شود بنابراین سعی کنید پایه ها را به درستی تراز کنید و آنها را برابر کنید.

  • فرسودگی کمک فنر ضد لرزش لباسشویی

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی می‌تواند فرسودگی کمک فنر های ضد لرزش باشد در صورتی که مدت زمان زیادی از خرید ماشین لباسشویی شما گذشته است ممکن است که این قطعه دچار فرسودگی شده باشد این امر باعث عدم انعطاف پذیری ظه دستگاه می‌شود و باعث می‌شود که با قرار دادن لباس ها تکان ها و لرزش های زیادی ایجاد شود.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445